Jedynie prawda jest ciekawa


Ukraińskie media mają dość lenistwa Nowaka

09.03.2017

Były minister transportu, budownictwa i gospodarki morskiej Sławomir Nowak, będący szefem Ukrawtodoru (Państwowej Agencji Drogowej Ukrainy), został skrytykowany przez tamtejsze media za lenistwo i miganie się od obowiązków, podaje "Super Express".

Prawdziwej natury nie ukryjesz. Doskonałym przykładem jest Sławomir Nowak, który przyjął na Ukrainie posadę w Ukrawtodorze, ukraińskiej państwowej agencji drogowej. Minęły już czasy pochwał miłośnika zegarków i samozwańczego uzdrowiciela polskiej infrastruktury. Jak podaje „Super Express”, ukraińskie media mają dość lenistwa Nowaka.

Dziennikarze wytykają byłemu polskiemu politykowi, że rzadko przychodzi do pracy.

"Nowak powinien być zwolniony za nieobecności"! -  apelują media.

Jak informują ukraińskie media, Nowak potrafi nie przychodzić do pracy przez cały tydzień. Na dodatek jego szczytem bezczelności jest to, że w listopadzie wziął sobie wolne wszystkie poniedziałki, w grudniu do poniedziałków doszły jeszcze piątki.


A gdy w styczniu Ukraina zmagała się z obfitymi opadami śniegu, Sławomir Nowak potrafił być nieobecny w firmie aż 11 dni… Według dziennikarzy były minister poleciał wtedy do Polski.


Nowak pytany przez „SE” odmówił komentarza.


[fot.youtube/Stać Mnie]

MW/ak/”SE”

Warto poczytać

 1. 1270ilsamijk 21.08.2018

  Dyrektor przedszkola przebrał dzieci za bojowników ISIS

  Indonezja, największe państwo muzułmańskie na świecie, ma ogromny problem z Państwem Islamskim. Jego „bojownicy” mają swoje komórki w każdej prowincji i regularnie dokonują ataków terrorystycznych na mieszkańców

 2. szahidapas21082018 21.08.2018

  W zamachach w Czeczeni brały udział dzieci. Do ataków przyznało się Państwo Islamskie

  W Czeczenii, republice wchodzącej w skład Federacji Rosyjskiej, doszło w poniedziałek do czterech ataków na policję - podają rosyjskie media. W ich wyniku zginął jeden funkcjonariusz, a kilku zostało rannych.

 3. trump21082018 21.08.2018

  „Lubię go, on mnie lubi”. Trump chciałby ponownie spotkać się z Kim Dzong Unem

  W poniedziałkowym wywiadzie dla agencji Reuters prezydent USA Donald Trump powiedział, że "najprawdopodobniej" znowu spotka się z przywódcą Korei Północnej Kim Dzong Unem, aby ponownie rozmawiać o denuklearyzacji Półwyspu Koreańskiego.

 4. 1270sencow 21.08.2018

  To już setny dzień głodówki. Stan zdrowia Sencowa jest bardzo zły

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy ponownie zażądało od władz Rosji uwolnienia reżysera Ołeha Sencowa, który prowadzi głodówkę w kolonii karnej na rosyjskiej dalekiej północy. We wtorek mija setny dzień jego protestu.

 5. police24072018 21.08.2018

  Dwie Polki brutalnie zaatakowane w Londynie. Są w stanie krytycznym

  Dwie Polki w wieku 30 i 64 lat, zaatakowane w Londynie przez 27-letniego mężczyznę, który wielokrotnie uderzył je młotkiem, trafiły w niedzielę w stanie krytycznym do szpitali. Policja zatrzymała sprawcę napaści.

 6. 1270riodiler 20.08.2018

  Obława na narkodilerów w Rio de Janeiro

  Co najmniej 14 osób zginęło w poniedziałek w operacjach policji i wojska wymierzonych w handlarzy narkotyków w fawelach Rio de Janeiro i pobliskim mieście Niteroi - poinformowała brazylijska armia i media. Liczba ofiar może wzrosnąć.

 7. Papiez08042018 20.08.2018

  "Rany nie przedawniają się". Papież wyraził skruchę za pedofilię w Kościele

  W liście do wiernych na temat pedofilii w Kościele papież Franciszek napisał, że "nigdy nie będzie dość proszenia o przebaczenie i prób naprawienia wyrządzonych szkód". Czyny te nazwał "potwornościami" i wyraził skruchę za błędy i zaniedbania Kościoła.

CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook