Jedynie prawda jest ciekawa


Muzułmanka: musicie się z nami liczyć, wkrótce będziemy większością!

18.07.2018
1270islamgereira
Muzułmanka: musicie się z nami liczyć, wkrótce będziemy większością!

Kraje Zachodu przechodzą wielką społeczną przemianę – islamska diaspora czuje się tam coraz potężniejsza i coraz głośniej domaga się swoich praw, nawet wtedy, gdy naruszają one dotychczas panujące tam zasady. I nie chodzi tylko o państwa starej Unii Europejskiej, gdzie problem jest zauważalny gołym okiem, ale także o Stany Zjednoczone i Kanadę, które jak dotąd uchodziły, za ostoję zachodniej cywilizacji.

Obrazuje to wydarzenie, które miało miejsce w jednej z nowojorskich szkół. Poszło o dzień wolny od nauki dla muzułmańskich dzieci w dniu islamskiego święta. Rada gminy, na której terenie znajduje się szkoła, pod wpływem nacisków społeczności muzułmańskiej, zdecydowała, że szkoła powinna mieć dzień wolny od zajęć w dniu święta Eid al-Adha. Z tą decyzją nie mogła pogodzić się rada szkoły, która uznała, że tego typu postulaty należy zgłaszać przed rozpoczęciem roku szkolnego, by rodzice i nauczyciele mogli spokojnie zaplanować taki dzień. – Chodzi o dobro kilku tysięcy osób: uczniów ich rodziców, którzy mogliby zatroszczyć się o opiekę nad dziećmi oraz nauczycieli, nie może być naszej zgody na takie zmiany – mówił na posiedzeniu rady dyrektor placówki.

- My nie mamy wolnego podczas naszych świąt, dlaczego oni mają mieć? – wtórował dyrektorowi przedstawiciel rodziców dzieci pochodzenia żydowskiego.

Takiego tłumaczenia nie przyjęli muzułmanie, którzy najpierw walczyli krzykiem i obelgami, a gdy zostali przegłosowani w ramach protestu opuścili salę.

- Jeszcze teraz Wam się udało, ale możecie być pewni, że wkrótce, to my będziemy tutaj większością i będziecie musieli się z nami liczyć – powiedziała jedna z muzułmańskich aktywistek.  


Warto poczytać

 1. isismil16082018 16.08.2018

  Podróżowali po świecie by udowodnić, że ludzie są dobrzy. Zostali zabici przez ISIS

  Dwudziestoparoletni Jay Austin wiódł życie, jakiego wiele osób mu zazdrościło

 2. pozar16082018 16.08.2018

  W Kanadzie ogłoszono stan wyjątkowy. Ponad pół tysiąca pożarów

  Rząd Kolumbii Brytyjskiej, zachodniej prowincji Kanady, ogłosił w środę stan wyjątkowy w związku z szalejącymi pożarami, których liczbę odnotowuje się obecnie na 566. Władze prowincji zarządziły ewakuację ponad 3 tys. osób.

 3. niemcy15082018 15.08.2018

  Niemcy przyjęli projekt ustawy o „trzeciej płci”. To wyraz „uznania dla różnorodności”

  Rząd Niemiec przyjął w środę projekt ustawy, wprowadzającej "trzecią płeć", obok męskiej i żeńskiej.

 4. denmark15082018 15.08.2018

  Duńczycy budują ogrodzenie na granicy z Niemcami. Ma chronić przed groźną chorobą

  Dania planuje postawienie 70-kilometrowego ogrodzenia wzdłuż granicy z Niemcami, chcąc w ten sposób uniemożliwić przedostawanie się dzików na duńskie terytorium

 5. germany29042018 15.08.2018

  Niemcy wydalili groźnego islamistę do Tunezji. Sąd nakazał sprowadzenie go z powrotem

  Na mocy decyzji Wyższego Sądu Administracyjnego (OVG) Północnej Nadrenii-Westfalii tamtejsze miasto Bochum musi sprowadzić z powrotem do Niemiec wydalonego islamistę Samiego A.

 6. 1270wielkadefilada222 15.08.2018

  Andrzej Duda: My Polacy zwyciężyliśmy! Dziś patrzymy z dumą na tamten czas.

  Prezydent Andrzej Duda w pięknym przemówieniu do żołnierzy i narodu.

 7. 1270bykownia 15.08.2018

  Na cmentarzach w Kijowie uhonorowano polskich żołnierzy

  W święto Wojska Polskiego dyplomaci i polska społeczność Kijowa złożyli w środę hołd żołnierzom, spoczywającym na nekropoliach stolicy Ukrainy: w Bykowni oraz na cmentarzu Bajkowa i w dzielnicy Darnica

Wiadomości z kraju

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook