Jedynie prawda jest ciekawa


Kolejny atak imigrantów. Pocięli komisarza policji brzytwą!

03.09.2018
1270salwinik
Kolejny atak imigrantów. Pocięli komisarza policji brzytwą!

Tak ma wyglądać ubogacenie kulturowe? Imigranci wdarli się do prywatnego mieszkania włoskiego komisarza policji, który sprzeciwiał się przyjmowaniu emigrantów z Afryki. Mężczyzna został pocięty brzytwą, pobity i okradziony.

O zdarzeniu, które miało miejsce w sycylijskiej Katanii, jako pierwsze poinformowały lokalne media. Do zdarzenia miało dojść w ubiegłym tygodniu. Dwóch emigrantów siłą wdarło się do mieszkania miejscowego komisarza policji i próbowało je obrabować. Uchodźcy dobrze wiedzieli kogo atakują. Nuccio Garozzo uchodzi za surowego szeryfa i od dawna przeciwstawiał się zbyt liberalnej polityce emigracyjnej poprzedniego włoskiego rządu. Napastnicy, z których jeden ma przebywać we Włoszech z powodów humanitarnych, postanowili ukarać policjanta za jego poglądy – został zaatakowany brzytwą. Napastnicy zadali mu ponad 80 cięć i, jak donoszą włoskie media, ledwo przeżył.

Włosi są zszokowani brutalnością sprawców ataku i domagają się zdecydowanych działań władz. Do sprawy odniósł się minister spraw wewnętrznych Włoch Matteo Salvini, który z determinacją przeciwstawia się europejskiej polityce emigracyjnej. Nie ma naszej zgody na takie działania – napisał na Twitterze.

Salvini podkreślił, że Włosi nie cofną się w dawaniu odporu emigrantom, mimo zdecydowanych protestów lewicy. Komunizujący aktywiści zaciekle atakują włoskiego ministra, w wulgarnych słowach obrażając go w internecie i na murach.


Warto poczytać

 1. merkel31012018 21.09.2018

  To będzie koniec rządów Angeli Merkel? Rządowa afera może doprowadzić do rozpadu jej rządu

  Blisko połowa Niemców opowiada się za opcją rozpisania przyspieszonych wyborów parlamentarnych. Powodem takiego przekonania wśród obywateli zachodniego sąsiada Polski jest trwający w Niemczech spór dotyczący dymisji szefa kontrwywiadu BfV

 2. kavanaugh21092018 21.09.2018

  Sędzia niesłusznie oskarżony o próbę gwałtu? Coraz więcej na to wskazuje

  Oskarżenie o próbę gwałtu, jakie wysnuto pod adresem nominata Trumpa do Sądu Najwyższego Bretta Kavanaugha, zaczyna się rozłazić w szwach. Jeden z kluczowych świadków, koleżanka z klasy rzekomej ofiary, wycofała swoje zeznanie.

 3. israel215052018 20.09.2018

  „Izrael dopuścił się zbrodni wojennych”. Mocne oskarżenie Amnesty International

  W ciągu 48 godzin od izraelskich kul zginęło w Strefie Gazy i na Zachodnim Brzegu sześciu Palestyńczyków. Amnesty International uważa, że w niektórych przypadkach mogło dojść do zbrodni wojennych.

 4. jourova20092018 20.09.2018

  „Moja cierpliwość się skończyła”. KE stawia ostre ultimatum Facebookowi

  Facebook musi podporządkować się unijnym regulacjom dotyczącym konkurencji przed końcem 2018 roku, w przeciwnym razie grożą mu sankcje - poinformowała w czwartek unijna komisarz ds. sprawiedliwości Viera Jourova na konferencji prasowej w Brukseli.

 5. smolensk20092018 20.09.2018

  „Polska naruszyła prawa człowieka”. Zapadł wyrok w sprawie ekshumacji smoleńskich

  Polska naruszyła art. 8 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, przeprowadzając bez zgody bliskich ekshumacje ofiar katastrofy smoleńskiej – taka decyzja zapadła dzisiaj w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasburgu.

 6. chorrosja20092018 20.09.2018

  Wojna kulturowa? Na Ukrainie zakazane rosyjskie piosenki i filmy

  Rada obwodowa we Lwowie wprowadziła zakaz publicznego rozpowszechniania rosyjskojęzycznych utworów muzycznych i filmowych, który ma obowiązywać do czasu zakończenia okupacji terytoriów Ukrainy na wschodzie kraju i zwrotu Krymu - poinformowały w środę media.

 7. hambach20092018 20.09.2018

  Tragedia podczas likwidacji przez policję miasteczka ekologów w Niemczech. Nie żyje młody mężczyzna

  Podczas likwidacji przez policję, domków aktywistów okupujących las Hambach zginął jeden z ekologów. Informację o śmierci przekazała policja w Akwizgranie.

 8. timmersmans-19092018 19.09.2018

  Dobra wiadomość dla Polski. Komisja Europejska wstrzymała decyzję o skierowaniu skargi przeciwko RP

  Pomimo wszelkich zapowiedzi, podczas środowego posiedzenia Komisji Europejskiej nie podjęto decyzji o skierowaniu pozwu przeciwko Polsce do Trybunału Sprawiedliwości UE. Sprawa dotyczy reform Sądu Najwyższego wprowadzonych do polskiego porządku prawnego

Wiadomości z kraju

więcej

Wiadomości gospodarcze

więcej
CS-159fotoMINI

Czas Stefczyka 159/2018

PDF (5,69 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook