Jedynie prawda jest ciekawa


Zachowanie tego demonstranta stało się hitem wśród internautów. Mężczyzną zainteresowała się policja

28.07.2018
demonstrant-28072018
Zachowanie tego demonstranta stało się hitem wśród internautów. Mężczyzną zainteresowała się policja

Ostatnie tygodnie w Polsce stoją pod znakiem protestów totalnej opozycji oraz jej zwolenników, którzy sprzeciwiają się reformie polskiego sądownictwa. W trakcie nich często dochodzi do starć pomiędzy policją, a demonstrującymi, którzy nie stronią od naruszanie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Zachowanie jednego w stosunku do policjantów stało się hitem internetu.

TVP.info na swoim koncie Twitterowym opublikował fragment nagrania z ostatnich demonstracji. Na pierwszym planie widać mężczyznę, który wspólnie ze zgromadzonymi krzyczy do stróżów prawa „ZOMO, ZOMO”. Jednakże robi to w dość ekstrawagancki sposób. „Bohater” nagrania skacze wokół policjantów, macha rękoma, wpycha się na funkcjonariuszy, krzyczy im do ucha.

Sprawą zainteresowała się policja.

-W związku z prowadzonym postępowaniem, dotyczącym naruszenia nietykalności policjanta, Komenda Rejonowa Policji Warszawa I zwróciła się do Telewizyjnej Agencji Informacyjnej o przekazanie materiału filmowego. Trwa ustalanie personaliów osoby - zamieścił na Twitterze profil Policja Warszawa.

Naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza jest czynem zabronionym z art.222 Kodeksu Karnego, za które przysługuje kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

JD/ za Twitter/ DoRzeczy

Warto poczytać

 1. skandal21082018 21.08.2018

  Lalka z sex shopu z maską Jarosława Kaczyńskiego. Wokalista poderżnął jej gardło

  Do czego prowadzą lewicowy fanatyzm i ateizm? Oto najlepszy przykład zaślepienia przez chorą ideologię

 2. 1270SZPITALBYTOW 21.08.2018

  Pacjentka oskarżyła lekarza o makabryczny żart, teraz przeprasza

  Jakiś czas temu pisaliśmy o sytuacji, jaka miała mieć miejsce w szpitalu w Bytowie. Jeden z tamtejszych lekarzy miał, według słów pacjentki, niestosownie zażartować podczas badania. Szpital informuje, że sytuacja nie miała miejsca, a pacjentka już przeprosiła za swoje słowa.

 3. gajewskatrzaskowski21082018 21.08.2018

  Jest najpiękniejszą twarzą kampanii Trzaskowskiego. Do niedawna była podwładną Bartosza Kramka z „Otwartego Dialogu”

  „Na krok nie odstępuje Rafała Trzaskowskiego. Mówi się, że jest nieformalnym rzecznikiem jego kampanii” - informuje portal „natemat.pl”. Mowa o Aleksandrze Gajewskiej, wiceprzewodniczącej PO w Warszawie i być może byłej szefowej zespołu politycznego Fundacji Otwarty Dialog.

 4. plazyn20082018 20.08.2018

  „To musi być partnerstwo a nie fasada demokracji”. Kacper Płażyński o współpracy z radami dzielnic w Gdańsku

  Kacper Płażyński podczas konferencji prasowej podsumował akcję „Gdańsk jest dla wszystkich”. Przez okres lipca i sierpnia, kandydat PiS na prezydenta Gdańska odwiedzał gdańskie dzielnice, aby poznać problemy, z którymi muszą się mierzyć gdańszczanie.

 5. 1270skornikowane 20.08.2018

  Kto stoi za „polskimi ekologami”. Nazwiska zaskakują

  Przekop Mierzei Wiślanej i rozbudowa portu w Elblągu były jednymi z pierwszych strategicznych decyzji inwestycyjnych podjętych przez rząd PiS.

 6. 1270northstream2spokt 20.08.2018

  Czaputowicz: uważamy, że Nord Stream 2 jest szkodliwy i stawia w bardzo trudnej sytuacji Ukrainę

  Uważamy, że gazociąg Nord Stream 2 ma wymiar geopolityczny, jest szkodliwy i stawia w bardzo trudnej sytuacji Ukrainę - podkreślił w poniedziałek szef MSZ Jacek Czaputowicz.

 7. 1270dopalaczestop 20.08.2018

  Walka z dopalaczami będzie skuteczniejsza. Nowe przepisy od wtorku

  Od wtorku walka z dopalaczami ma być skuteczniejsza. Tego dnia zaczną obowiązywać przepisy mówiące, że za posiadanie znacznych ilości dopalaczy grozić będzie do trzech lat więzienia, a za handel nimi do 12 lat.

Wiadomości ze świata

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook