Jedynie prawda jest ciekawa


Wiadomo już, czym będzie się zajmować Beata Szydło. Ryszard Czarnecki ujawnił szczegóły

08.12.2017
szydlo08122017
Wiadomo już, czym będzie się zajmować Beata Szydło. Ryszard Czarnecki ujawnił szczegóły

- Mogę już potwierdzić, że Beata Szydło będzie wicepremierem ds. społecznych – powiedział w telewizji wPolsce.pl Ryszard Czarnecki, wiceprzewodniczący Parlamentuj Europejskiego.

Członek komitetu politycznego Prawa i Sprawiedliwości zdradził w czasie rozmowy z redaktorem Marcinem Fijołkiem, iż posiedzenie komitetu politycznego, na którym doszło do zmiany premiera trwało ponad dwie godziny, dyskusja „bardzo szczera i poważna”.

– Wynik głosowania był dość jednoznaczny. Ponad 90% komitetu politycznego zagłosowało za przyjęciem rezygnacji premier Beaty Szydło i za tym, żeby premierem został Mateusz Morawiecki – mówił Ryszard Czarnecki.

– Mogę też potwierdzić, że premier Beata Szydło będzie wicepremierem do spraw społecznych. Są brane pod uwagę dwa warianty: wicepremier z teką oraz wicepremier bez teki - mówi Ryszard Czarnecki. Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego dodaje, że premier Szydło zachowała się bardzo godnie i dalej jest w zespole. Nie wyklucza, że będzie jeszcze kiedyś premierem lub piastować inne ważne stanowisko – dodał wiceprzewodniczący PE. 

 

fot. PAP

ac/wPolsce.pl

Warto poczytać

 1. rzeplinski21092018 21.09.2018

  Rzepliński wysnuwa nową teorię. „Mój telefon jest zapewne na podsłuchu”

  Podczas wywiadu w programie „Kropka nad i” w TVN24, Andrzej Rzepliński oświadczył iż wierzy, że jego telefon podobnie jak telefon prof. Gersdorf są na podsłuchu.

 2. magierowski26012018 21.09.2018

  Ambasador Polski w Izraelu napisał list do Z. Preisnera. Nic lepszego dziś nie przeczytacie

  Zbigniew Preisner, jeden z najwybitniejszych współczesnych kompozytorów filmowych, został uhonorowany nagrodą za całokształt twórczości przez organizatorów Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Hajfie.

 3. duda-vs-wielowieyska-21092018 21.09.2018

  Andrzej Duda nie wytrzymał. Prezydent ostro komentuje wpis Wielowieyskiej „Państwo jesteście dziennikarzami?”

  Na Twitterze rozgrzała się ostra dyskusja pomiędzy prezydentem Andrzejem Dudą, a dziennikarką TOK FM Dominiką Wielowieyską. Poszło o wizytę głowy państwa w Waszyngtonie

 4. Gersdorf06032018 21.09.2018

  Gersdorf ujawnia szczegóły spotkania z Morawieckim. O czym rozmawiali?

  Wiadomo jak przebiegało spotkanie profesor Małgorzaty Gersdorf i premiera Mateusza Morawieckiego. Po dzisiejszej publikacji portalu onet.pl, profesor zdecydowała się ujawnić szczegóły rozmowy.

 5. agata-duda 21.09.2018

  Pierwsza Dama ponownie zachwyciła internautów. Zdjęcie Agaty Dudy robi prawdziwą furorę

  Na jednym z twitterowych profili kancelarii Prezydenta RP pojawiło się „nietypowe” zdjęcie Agaty Kornhauser-Dudy. Pierwsza Dama pozuje na nim… bez wysokich obcasów. Fotografia zachwyciła internautów.

 6. tsue-27082018 20.09.2018

  Trybunału Sprawiedliwości UE: „Produkty z uboju rytualnego mogą być uznane za rolnictwo ekologiczne”

  Produktom pochodzącym od zwierząt poddanych ubojowi rytualnemu, bez ogłuszania, może być przyznane europejskie oznakowanie "rolnictwo ekologiczne"

 7. wassermann20092018 20.09.2018

  Wassermann zapowiada przygotowania do budowy metra w Krakowie

  Kandydatka Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Krakowa Małgorzata Wassermann zapowiedziała, że jeśli wygra wybory, to podejmie działania, zmierzające do powstania metra w mieście. Według niej, rozpoczęcie budowy mogłoby nastąpić pod koniec kadencji; docelowo mogą powstać trzy nitki metra.

Wiadomości ze świata

więcej

Wiadomości gospodarcze

więcej
CS-159fotoMINI

Czas Stefczyka 159/2018

PDF (5,69 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook