Jedynie prawda jest ciekawa


To nagranie podbija internet. Mazurek zakpił sobie z Trzaskowskiego [WIDEO]

12.09.2018
trzaskowskimazurek12092018
To nagranie podbija internet. Mazurek zakpił sobie z Trzaskowskiego [WIDEO]

Internet podbija nagranie wywiadu, w którym Robert Mazurek wyśmiewa Rafała Trzaskowskiego. Kandydat na prezydenta Warszawy starał się przekonać prowadzącego program „Gość RMF FM”, że za rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz Warszawa wyszła z zapaści. Dziennikarz jednak wyśmiał go.

Trzaskowski w czasie rozmowy wskazał, że 12 lat rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz to okres, w którym Warszawa przeżywała niesamowity rozwój. Jako przykład dobrych inwestycji w stolicy wskazał ukończenie dwóch linii metra. Prowadzący przypomniał politykowi PO, że skończona została tylko jedna i to „zaczęta jeszcze przez gen. Jaruzelskiego”.

- Trudno nie przyznać racji Patrykowi Jakiemu, który powiedział, że skoro rozwijamy się gorzej od Sofii to jest to lekki obciach – zauważył Mazurek.

Ale co to jest w ogóle za porównanie? – oburzył się kandydat „totalnej opozycji”. „Znakomite! Miasto, które ma cztery razy mniejszy budżet buduje metro znacznie szybciej niż Warszawa” – wskazał dziennikarz.

Trzaskowski tłumaczył, że sytuacja w Bułgarii ma się inaczej niż w Polsce. „W Bułgarii była do wykorzystania infrastruktura na szybki tramwaj z lat 80”. Wskazał również, że jest tam zupełnie inna sytuacja geologiczna oraz zlikwidowano wszystkie linie tramwajowe.

Zawsze sytuacja w Polsce jest, proszę państwa, inna. Nawet autostrada w Polsce po płaskim kosztuje drożej niż w Szwajcarii po górach” - zripostował polityka dziennikarz.

Polityk PO próbował przekonać prowadzącego, że zdecydowana większość Warszawiaków jest zadowolona z transportu miejskiego. „Pan tego nie widzi? Pan nie widzi zmiany? I teraz Pan mi tu cytuje polityka PiS, za którego rządów, rządów PiS- u, Warszawa cierpiała na kompletną zapaść infrastrukturalną. Pamięta pan te czasy?” – zapytał.

Widocznie rozbawiony prowadzący nie wytrzymał. „Pamiętam znakomicie tamte czasy. Była zapaść, był dramat. Ja pamiętam, że w ogóle światła nie było. Nic nie było! Przyszła Hanna Gronkiewicz-Waltz i średnia długość życia się wydłużyła. Ludzie po 141 lat kupowali kamienice za 50 zł. Naprawdę tak było” – skwitował Mazurek.


nczas.com

Fot: Twitter

Warto poczytać

 1. 1270mateuszrozwoj 24.09.2018

  Premier: wejście Polski do grona krajów rozwiniętych to symboliczna data

  Wejście Polski do krajów rozwiniętych to symboliczna data, to zasługa naszych przedsiębiorców - podkreślił premier Mateusz Morawiecki komentując decyzję agencji FTSE Russell, która przekwalifikowała Polskę z grupy rynków rozwijających się do rozwiniętych.

 2. 1270zaufanie 24.09.2018

  Andrzej Duda liderem rankingu zaufania; Grzegorz Schetyna z 45 proc. nieufności

  Największym zaufaniem Polacy darzą prezydenta Andrzeja Dudę (68 proc. badanych) - wynika z wrześniowego sondażu CBOS. Najmniejszym zaufaniem Polacy darzą lidera PO Grzegorza Schetynę (45 proc.).

 3. joanna-jaskowiak-24092018 24.09.2018

  Zaskakujący wyrok w sprawie żony prezydenta Poznania. Sędzia uzasadnił orzeczenie… obecną sytuacją w Polsce

  Poznański Sąd Okręgowy uchylił wyrok sądu I instancji, który uznał żonę prezydenta Poznania, Joannę Jaśkowiak jako winną popełnienia wykroczenia używania wulgaryzmów w miejscu publicznym

 4. HGWPOFlickr 24.09.2018

  Wymazali ze zdjęcia prezydent Warszawy? Internauci sugerują manipulację

  Rafał Trzaskowski na swoim Twitterze opublikował wpis, gdzie pochwalił się wzięciem udziału w corocznym nabożeństwie upamiętniającym patrona Warszawy bł. Władysława z Gielniowa. Do tweeta zostały załączone zdjęcia z całej uroczystości

 5. unrug24092018 24.09.2018

  Wybrał Polskę za swoją ojczyznę. „Jestem polskim oficerem i wyrzuciłem z pamięci język niemiecki 1 września 1939 roku”

  Wiceadmirał Józef Unrug Polskę wybrał za swoją ojczyznę i pozostał w swym wyborze konsekwentny.

 6. Kaczynskiwiki 24.09.2018

  Mocne słowa Jarosława Kaczyńskiego „Czas rosyjskiego dyktatu w Polsce zakończył się”

  Jarosław Kaczyński był gościem Polskiego Radia Olsztyn, gdzie odniósł się do inwestycji przekopu Mierzei Wiślanej, wobec której swój sprzeciw wyraziła Rosja.

 7. Schetynawiki 24.09.2018

  Schetyna chwali się donoszeniem na Polskę zagranicą. Internauci bezlitośni dla lidera PO „Jesteście Targowicą”

  Ostatnimi czasy w obozie opozycji totalnej panuje „moda” na skarżenie się zagranicznym politykom na temat Polski

 8. morawiecki12032018 23.09.2018

  Kolejny atak na premiera Morawieckiego. wPolityce.pl ujawnia szczegóły

  Dziennikarze ujawniają kulisy ataku, do którego przyłączyć ma się "niemiecko-szwajcarski koncern medialny".

Wiadomości ze świata

więcej

Wiadomości gospodarcze

więcej
CS-159fotoMINI

Czas Stefczyka 159/2018

PDF (5,69 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook