Jedynie prawda jest ciekawa


Ta wypowiedź Trzaskowskiego to prawdziwy hit! Zbiór wpadek kandydata na prezydenta Warszawy

04.06.2018
trzaskowski-to-stan-umyslu
Ta wypowiedź Trzaskowskiego to prawdziwy hit! Zbiór wpadek kandydata na prezydenta Warszawy

Wypowiedzi Rafała Trzaskowskiego to, jak mówi dzisiejsza młodzież, stan umysłu. Ale tym razem polityk przebił wszystkie swoje pozostałe wpadki.

Kandydat na prezydenta miasta stołecznego Warszawa, Rafał Trzaskowski, nie robi sobie w ostatnich dniach zbyt dobrej opinii.

Wybory zbliżają się coraz większymi krokami, a polityk Platformy Obywatelskiej oraz Nowoczesnej zalicza coraz poważniejsze wpadki. Trzaskowski nie tylko zdaje się nie znać miasta, którego interesy zamierza reprezentować-mowa tu o słynnym zaproszeniu mieszkańców stolicy pod Uniwersam Grochów , galerii handlowo-usługowej, która upadła za kadencji … PO.

To nie wszystko. Internauci byli oburzeni wypowiedzią polityka, który stwierdził, iż rozwinięcie lotniska na Okęciu jest miastu zbędne, gdyż mamy lotnisko w Berlinie.
Jakby tego było, niedawny wpis o podpisaniu umowy dzierżawy zaniedbanego terenu pomiędzy ulicą Czerniakowską, a stadionem Legii Warszawy przy ulicy Łazienkowskiej 3. Zaniedbanego głównie przez rządy PO, o czym dobitnie przypomniał znany dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski.
Jednak dzisiejsza konferencja z jego udziałem przejdzie do historii internetu. Kiedy wydawało się, że Rafał Trzaskowski już bardziej nie może się skompromitować, ten znów wszystkich zaskoczył. Na pytanie dotyczące planów rozwoju Warszawy, ogólnego wizerunku miasta, kandydat PO i Nowoczesnej odpowiedział tak:

-Ja nie potrafię znaleźć odpowiedzi na pytanie, czym Warszawa ma tak naprawdę być.Nagranie już podbija polskiego twittera. Szykuje się prawdziwy hit!

JD

fot. Twitter.com

Warto poczytać

 1. frasyniuk20092018 20.09.2018

  Frasyniuk apeluje, aby doność na Polskę? „Niech nas skarżą!”

  Kontrowersyjne słowa zmieścił na swoim Twitterze Władysław Frasyniuk. „Dla naszego dobra, w obronie Konstytucji, niech nas skarżą” - przekonuje.

 2. dziewczynki20092018 20.09.2018

  Sąd odebrał nieodpowiedzialnym rodzicom dwie córki. Były wychowywane „w zgodzie z prawami natury”

  Sąd Okręgowy w Zamościu zadecydował o odebraniu rodzicom dwojga dzieci. Dziewczynki były niedożywiane, nieszczepione, karmione niemal wyłącznie warzywami i owocami, a zamiast lekarza leczyła je znachorka.

 3. morawiecki-gersdorf-19092018 19.09.2018

  Morawiecki spotkał się z Gersdorf. Czego dotyczyła rozmowa premiera z sędzią?

  Premier Mateusz Morawiecki spotkał się z byłą pierwszą prezes Sądu Najwyższego prof. Małgorzatą Gersdorf. Rozmowy dotyczyły reform polskiego sądownictwa

 4. morawiecki19062018 19.09.2018

  Warszawski sąd oddalił pozew przeciwko premierowi. "Sprawa nie podlegała rozpoznaniu w tym trybie"

  Pozew w trybie wyborczym, który Platforma Obywatelska złożyła we wtorek przeciwko premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, został oddalony przez Sąd Okręgowy w Warszawie. Wyrok nie jest prawomocny

 5. ZiemkiewiczUK 19.09.2018

  Ostra wypowiedź Ziemkiewicza o Platformie. Publicysta tym razem przesadził?

  Prawicowy publicysta Rafał Ziemkiewicz kolejny raz rozgrzał dyskusje na polskim Twitterze. Wszystko za sprawą jego komentarza odnoszącego się do najnowszego sondażu Kantar Public, w którym nie szczędził słów krytyki pod adresem Platformy Obywatelskiej

 6. trzaskowski17082018 19.09.2018

  Trzaskowski dzieli Warszawiaków? Zabawna wpadka kandydata PO

  Rafał Trzaskowski na antenie Polsat News odniósł się do prowadzonej przez niego kampanii wyborczej. Jak sam przyznał, zabiega głównie o głosy „warszawiaków z krwi i kości”. Internauci uważają, że poseł PO dzieli mieszkańców stolicy i powoli przerabiają jego hasła wyborcze

 7. liderzy-KO-18092018 19.09.2018

  Oburzenie w opozycji. Lubnauer i Nowacka zdegustowane okładką lewicowej gazety

  Tygodnik „Polityka” ostatnio zaskakuje wszystkie osoby związane ze sceną polityczną w Polsce. Nie tak dawno jeden z redaktorów ekonomicznych tej gazety zachęcał lewicę do współpracy z PiS

 8. jakubiak09092018 19.09.2018

  Niecodzienny apel Marka Jakubiaka. Zachęcał do głosowania na siebie albo...na swojego rywala w wyborach

  Marek Jakubiak na antenie Polskiego Radia 24 zachęcał Warszawiaków do głosowania na niego podczas zbliżających się wyborów samorządowych. Opowiedział się również za opcją, że w przypadku, gdyby „nie przypadł do gustu wyborców”, powinni oni oddać swój głos na Patryka Jakiego

Wiadomości ze świata

więcej

Wiadomości gospodarcze

więcej
CS-159fotoMINI

Czas Stefczyka 159/2018

PDF (5,69 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook