Jedynie prawda jest ciekawa


Świetna riposta Patryka Jakiego. Dziennikarz się tego nie spodziewał

18.05.2018
1270jakipatryk
Świetna riposta Patryka Jakiego. Dziennikarz się tego nie spodziewał

Patryk Jaki, który od roku bada aferę reprywatyzacyjną w Warszawie, od samego początku po nominacji na kandydata na prezydenta miasta, jest ostro atakowany przez opozycyjnych polityków i dziennikarzy mediów głównego nurtu. Nie dziwi fakt, że skutecznie nauczył się radzić sobie z tymi atakami, nawet jeżeli są po niżej pasa. O skuteczności ripost Jakiego przekonał się dziennikarz „Rzeczpospolitej” Jacek Nizinkiewicz.

Komisja Weryfikacyjna stawia zarzut HGW przyznawania nagród urzędnikom. Komisja, której przewodniczący przyjmował nagrody ministerialne. Także tak... - napisał Nizinkiewicz.

Na ripostę nie musiał czekać długo:

Oni dostawali za wydawanie nieruchomości mafii, ja za rok pracy. Oni miliony, ja ok 40 tys. Ja  oddałem, oni nie. Porównania tych spraw to chyba efekt niewyspania – celnie  odpowiedział kandydat na prezydenta, zamykając usta oponentom. Zresztą już drugi raz w ciągu ostatnich kilku godzin....


Warto poczytać

 1. magierowski26012018 21.09.2018

  Ambasador Polski w Izraelu napisał list do Z. Preisnera. Nic lepszego dziś nie przeczytacie

  Zbigniew Preisner, jeden z najwybitniejszych współczesnych kompozytorów filmowych, został uhonorowany nagrodą za całokształt twórczości przez organizatorów Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Hajfie.

 2. duda-vs-wielowieyska-21092018 21.09.2018

  Andrzej Duda nie wytrzymał. Prezydent ostro komentuje wpis Wielowieyskiej „Państwo jesteście dziennikarzami?”

  Na Twitterze rozgrzała się ostra dyskusja pomiędzy prezydentem Andrzejem Dudą, a dziennikarką TOK FM Dominiką Wielowieyską. Poszło o wizytę głowy państwa w Waszyngtonie

 3. Gersdorf06032018 21.09.2018

  Gersdorf ujawnia szczegóły spotkania z Morawieckim. O czym rozmawiali?

  Wiadomo jak przebiegało spotkanie profesor Małgorzaty Gersdorf i premiera Mateusza Morawieckiego. Po dzisiejszej publikacji portalu onet.pl, profesor zdecydowała się ujawnić szczegóły rozmowy.

 4. agata-duda 21.09.2018

  Pierwsza Dama ponownie zachwyciła internautów. Zdjęcie Agaty Dudy robi prawdziwą furorę

  Na jednym z twitterowych profili kancelarii Prezydenta RP pojawiło się „nietypowe” zdjęcie Agaty Kornhauser-Dudy. Pierwsza Dama pozuje na nim… bez wysokich obcasów. Fotografia zachwyciła internautów.

 5. tsue-27082018 20.09.2018

  Trybunału Sprawiedliwości UE: „Produkty z uboju rytualnego mogą być uznane za rolnictwo ekologiczne”

  Produktom pochodzącym od zwierząt poddanych ubojowi rytualnemu, bez ogłuszania, może być przyznane europejskie oznakowanie "rolnictwo ekologiczne"

 6. wassermann20092018 20.09.2018

  Wassermann zapowiada przygotowania do budowy metra w Krakowie

  Kandydatka Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Krakowa Małgorzata Wassermann zapowiedziała, że jeśli wygra wybory, to podejmie działania, zmierzające do powstania metra w mieście. Według niej, rozpoczęcie budowy mogłoby nastąpić pod koniec kadencji; docelowo mogą powstać trzy nitki metra.

Wiadomości ze świata

więcej

Wiadomości gospodarcze

więcej
CS-159fotoMINI

Czas Stefczyka 159/2018

PDF (5,69 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook