Jedynie prawda jest ciekawa


PILNE! Kolejny zwrot w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. Prokuratura reaguje na film

10.11.2017
wieczorek10112017
PILNE! Kolejny zwrot w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. Prokuratura reaguje na film

Jak informowaliśmy wczoraj, detektywi z prywatnej agencji „Lampart” utrzymują, iż udało im się rozwiązać sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek. W umieszczonym przez siebie filmie pokazali wiarygodnie brzmiącą wersję wydarzeń, do której dziś odniosła się gdańska prokuratura.

Materiały, które stały się przedmiotem publikacji, Agencja Detektywistycznej Lampart przekazała do Prokuratury Okręgowej  w Gdańska. Z treści pisma, przy których  przekazała materiał wynika, że nie jest to własna analiza Agencji. Materiały te zostały przekazane jej  anonimowo – czytamy w oświadczeniu skierowanym do mediów.

Zdaniem gdańskiej prokuratury, nie jest to praca agencji „Lampart”, ale powielenie informacji, które znalazły się w analizie  sporządzonej w 2015 roku przez policję. – Analiza ta została uwzględniona,  jako jedna z wielu wersji śledczych w analizie wykonanej przez współpracujących przy sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek funkcjonariuszy KWP w Poznaniu – informuje prokuratura w swoim oświadczeniu

Według rzecznika prasowego prok. Grażyny Wawryniuk, rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, wszystkie  okoliczności przedstawione w  przesłanych materiałach zostały zweryfikowane i nie doprowadziły do ustalenia związku wskazywanych osób z zaginięciem Iwony Wieczorek.

– Od wielu lat sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek  budzi szczególne zainteresowanie społeczeństwa, wobec czego pojawiają się różne teorie i informacje z nią związane. Są one przekazywane Policji i prokuraturze. Ich weryfikacja dotychczas nie pozwoliła na wyjaśnienie sprawy – czytamy w komunikacie prokuratury. 

Zobacz też:

Rozwiązano sprawę Iwony Wieczorek? Prywatni detektywi umieścili w sieci film ze swoją teorią

Warto poczytać

 1. Giertych-vs-biedron-14082018 14.08.2018

  Giertych atakuje Biedronia i media za skandal pedofilski „Jakby to chodziło o biskupa to byście od razu się tym zajęli”

  Robert Biedroń ostatnio nie cieszy się dobrą prasą. Na prezydencie Słupska ciąży sprawa ostatniej afery pedofilskiej, wobec której ratusz miasta nie zainterweniował. Przez taką postawę „oberwało” mu się od Romana Giertycha

 2. facebook-14082018 14.08.2018

  Ciężkie czas dla prawicy na Facebooku? Nowa szefowa polskiej sekcji portalu nie kryje się z poglądami

  Agnieszka Kosik została nowym szefem polskiego Facebooka. Niektórzy internauci ostrzegają przed „czarnymi miesiącami dla prawicy w polskim internecie”. Wszystko przez informacje odkryte na jej koncie facebookowym

 3. wybory14082018 14.08.2018

  Znamy już termin wyborów samorządowych 2018. Do kiedy będzie trwała kampania?

  Podpisałem rozporządzenie o terminie wyborów samorządowych. 21 października Polacy zdecydują, kto będzie rządził w samorządach; niech rozpoczynająca się kampania wyborcza będzie uczciwą konkurencją na dobre propozycje dla Polaków - napisał premier Mateusz Morawiecki na Twitterze.

 4. komorowski14082018 14.08.2018

  Komorowski będzie startował w wyborach do PE? Były prezydent odpowiada

  Nie będę startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego - zapowiedział we wtorek b. prezydent Bronisław Komorowski. "Jeżeli pojawiłby się taki temat, to nie widzę żadnego powodu, żeby o nim nie informować, ale takiego tematu nie ma" - podkreślił.

 5. TuskFlickr 14.08.2018

  Były współpracownik Tuska o jego niechęci do PO „Jezu! Znowu muszę do tych matołów gdzieś tam jechać!”

  Na łamach tygodnika „Wprost” ukazał się wywiad z byłym politykiem PO Janem Rokitą. Opowiada w nim głównie o stosunku Donalda Tuska do Platformy oraz o jego ewentualnym powrocie do polskiej polityki

 6. 1270dudaaia 13.08.2018

  Takich zdjęć pary prezydenckiej jeszcze nie widzieliście! Niezwykły album na 3-lecie prezydentury

  Z okazji 3. rocznicy wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta powstał pamiątkowy album z fotografiami prezydenta oraz pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy, przypominający najważniejsze momenty tego okresu - poinformowała w poniedziałek Kancelaria Prezydenta RP.

Wiadomości ze świata

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook