Jedynie prawda jest ciekawa


Jest na dnie i kopie dalej. Aż trudno uwierzyć w to, co Ryszard Petru zrobił tym razem

13.04.2018
Petruflickr
Jest na dnie i kopie dalej. Aż trudno uwierzyć w to, co Ryszard Petru zrobił tym razem

Napisać, iż były lider Nowoczesnej przyzwyczaił nas do tego, iż jest nieustającym źródłem rozrywki, to nic nie napisać. W zasadzie można chyba powiedzieć wprost, Petru stał się w polskiej polityce synonimem absolutnej żenady. Trudno wskazać taki tydzień, w którym uczeń i wychowanek Leszka Balcerowicza nie zaskoczyłby opinii publicznej jakimś niezrozumiałym bon-motem czy odbiegającym od normy zachowaniem. Najdziwniejsze jednak w Petru jest to, iż wciąż dajemy się zaskakiwać jego wyskokom.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Ryszard Petru zabrał z gabinetów Nowoczesnej meble, bo... te należały do niego. Działacze i politycy partii K. Lubnauer musieli pracować "na kartonach". Zachowanie byłego lidera żenowało nawet członków jego własnej partii. Ale tym razem Petru przebił nawet to nieszczęsne zagarnięcie kanap i krzeseł, choć trudno w to uwierzyć. 

Na swoim profilu na Twitterze Petru udostępnił obrazek z wizerunkiem prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Grafika przedstawia Jarosława Kaczyńskiego z domalowanym wąsikiem charakterystycznym dla Adolfa Hitlera. Szef PiS-u stoi na fragmencie flagi UE, otoczony jest drutem kolczastym, na dole widać napis „Fort Polen”. 

petru

Można to w ogóle jakoś skomentować? Spróbujmy zrobić to w sposób zrozumiały dla Ryszarda Petru, bo chyba nic innego nie ma tu sensu.

picard_facepalm

ac


Warto poczytać

 1. lgbt23072018 23.07.2018

  Lewicowi aktywiści sprofanowali warszawski kościół św. Anny?

  Prezes Młodzieży Wszechpolskiej poinformował na Twitterze o złożonym do prokuratury zawiadomieniu o możliwości popełnienia przestępstwa przez aktywistów LGBT.

 2. szczerba23072018 23.07.2018

  Poseł Szczerba będzie miał kłopoty? Prokuratura zawiadomiona o możliwości popełnienia przestępstwa

  W związku z ujawnieniem danych personalnych policjantów i falą gróźb kierowanych w stosunku funkcjonariuszy oraz ich rodzin Komendant Główny Policji złoży zawiadomienie do prokuratury - zapowiedział w poniedziałek rzecznik KGP Mariusz Ciarka.

 3. 1270kgrobyu 23.07.2018

  Skandal! Hieny cmentarne obrabowały groby polskich żołnierzy pod Lwowem

  To raczej nie jest rosyjska prowokacja, przejaw nienawiści ze strony ukraińskich nacjonalistów tylko zwykła, ale jakże ordynarna bandycka grabież. Jak informuje „Nasz Dziennik” na lwowskich i podlwowskich cmentarzach rozkopywane i bezczeszczone są groby polskich żołnierzy

 4. piselblag23072018 23.07.2018

  Kolejne napisy na ścianach siedzib PiSu. Wilk: Obawiam się, że będzie coraz gorzej

  Nieznani sprawcy namalowali czerwoną farbą na ścianie budynku, w którym się mieści siedziba PiS w Elblągu napis "Czas na sąd ostateczny" oraz wulgarne słowo. O akcie wandalizmu została poinformowana w poniedziałek policja, która będzie prowadzić postępowanie w tej sprawie.

 5. berlin23072018 23.07.2018

  Makabryczne sceny w Berlinie. Nieznani sprawcy podpalili dwóch bezdomnych

  Dwaj nieznani sprawcy oblali w niedzielę późnym wieczorem płynem i podpalili dwóch bezdomnych oraz ich dobytek na stacji kolei miejskiej Schoeneweide w Berlinie. Zaatakowani doznali ciężkich poparzeń i przebywają w szpitalu - podała w poniedziałek policja.

 6. 1270kacperer 23.07.2018

  K.Płażyński: chcę być prezydentem Gdańska otwartym na wszystkie głosy

  Chcę być prezydentem otwartym, który będzie wsłuchiwał się we wszystkie głosy bez względu na przynależność partyjną i ideową - zadeklarował w poniedziałek w wywiadzie dla "Radia Gdańsk" kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdańska, Kacper Płażyński

 7. 1270lunapark 22.07.2018

  Dramat na wesołym miasteczku w Polsce. Zginął chłopiec

  9-letni chłopiec zmarł po wypadku, do jakiego doszło w niedzielę w wesołym miasteczku w Szczytnie (Warmińsko-mazurskie). Według policji do wypadku doszło w wyniku awarii karuzeli. Lunapark zamknięto.

Wiadomości ze świata

więcej
CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook