Jedynie prawda jest ciekawa


Spoliczkowana działaczka KOD-u złożyła pozew w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej. Internauci przypominają jej agresywne zachowania na wiecach

03.09.2018
arendt-wittchen-vs-klim-3092018
Spoliczkowana działaczka KOD-u złożyła pozew w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej. Internauci przypominają jej agresywne zachowania na wiecach

Magdalena Klim, znana jako „Ruda z KOD”, złożyła pozew w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej przez Dominikę Arendt-Wittchen. Internauci wytykają działaczce Obywateli RP hipokryzję.

Sprawa dotyczy zajścia podczas obchodów Dnia Weterana, które miały miejsce na Placu Piłsudskiego w Warszawie. W trakcie uroczystości zgromadzili się działacze KOD oraz Obywateli RP, którzy próbowali zakłócić ceremonię okrzykami „Konstytucja”. Do Magdaleny Klim podeszła pełnomocnik wojewody śląskiego Dominika Arendt-Wittchen, która spoliczkowała słynną „Rudą z KOD” karząc się jej „zamknąć”. Dzień po całym zdarzeniu kobieta złożyła rezygnację z dotychczasowego stanowiska.

Obydwie kobiety najprawdopodobniej spotkają się ponownie. W sądzie. Magdalena Klim złożyła pozew przeciwko pełnomocnik wojewody śląskiego w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej.

-Po ludzku żal mi tej kobiety, ale nie można kogoś bić, bo przypomina prezydentowi, że powinien przestrzegać konstytucji – powiedziała dziennikarzom Wirtualnej Polski

Internauci wytykają Klim hipokryzję, zaznaczając, że sama wielokrotnie zachowywała się agresywnie wobec innych ludzi. Dziennikarz TVP Info Samuel Pereira przypomniał od zdarzeniu sprzed kilku tygodni, kiedy „Ruda z KOD” odepchnęła 75-letniego mężczyznę.


Kobieta znana jest także ze swej agresywnej postawy na wszelakich ceremoniach, uroczystościach, meetingach w których udział biorą politycy związani z obozem rządowym. Najbardziej aktywna bywa na spotkaniach z Patrykiem Jakim, podczas których głośnymi krzykami i niestosownym zachowaniem wobec wiceministra oraz jego zwolenników stara się utrudniać mu rozmowy z mieszkańcami stolicy.

 
JD/ za Twitter/ wp.pl/ za Youtube

fot. Twitter 

Warto poczytać

 1. morawiecki12032018 23.09.2018

  Kolejny atak na premiera Morawieckiego. wPolityce.pl ujawnia szczegóły

  Dziennikarze ujawniają kulisy ataku, do którego przyłączyć ma się "niemiecko-szwajcarski koncern medialny".

 2. sejm22042018 23.09.2018

  Nowy sondaż. PiS miażdży polityczną konkurencję

  Gdyby wybory do Sejmu odbyły się we wrześniu, PiS uzyskałby 45 proc. poparcia i mógłby rządzić samodzielnie; PO mogłaby liczyć na 23,9 proc. głosów

 3. pope23092018 23.09.2018

  Ponad 100 tysięcy wiernych na mszy w Kownie. Ważne słowa papieża Franciszka

  O minionych pokoleniach naznaczonych okupacją, udręką deportowanych, "wstydem donosicielstwa, zdrady", grozą gett i Syberii mówił w niedzielę podczas mszy w Kownie na Litwie papież Franciszek. Apelował o czujność wobec postaw, które doprowadziły do Holokaustu.

 4. gdanska-synagoga-22092018 22.09.2018

  Zapadła pierwsza decyzja w sprawie mężczyzny, który wybił okno w gdańskiej synagodze

  Na trzy miesiące do aresztu, decyzją Sądu Rejonowego w Gdańsku, trafił 27-letni mężczyzna, który zbił w środę kawałkiem płyty chodnikowej okno w Nowej Synagodze w Gdańsku-Wrzeszczu. Podejrzany jest chory psychicznie

 5. walesa-28072018 22.09.2018

  Wałęsa uderza w Kaczyńskiego. „Bądź Pan poważny”

  Lech Wałęsa po raz kolejny zwrócił się Jarosława Kaczyńskiego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na swoim koncie na Twitterze skomentował wczorajsze wystąpienie prezesa PiS podczas konwencji w Gdańsku.

 6. pawlowicz07052018 22.09.2018

  Pawłowicz ostrzega w mocnych słowach. „Idziemy też po was”

  Znana z mocnych wypowiedzi profesor Pawłowicz napisała na Twitterze ostrzeżenie dla działaczy samorządowych Polskiego Stronnictwa Ludowego.

 7. Schetyna09022018 21.09.2018

  Schetyna ostrzega Gersdorf. Lider PO przerażony spotkaniem sędzi z premierem?

  Środowe spotkanie pomiędzy Mateuszem Morawieckim, a Małgorzatą Gersdorf było jednym z szerzej komentowanych wydarzeń ostatnich tygodni. Premier spotkał się z sędzią w celu ustalenia warunków „kompromisu”. Ich rozmowa najwidoczniej przeraziła Grzegorza Schetynę

 8. rzeplinski21092018 21.09.2018

  Rzepliński wysnuwa nową teorię. „Mój telefon jest zapewne na podsłuchu”

  Podczas wywiadu w programie „Kropka nad i” w TVN24, Andrzej Rzepliński oświadczył iż wierzy, że jego telefon podobnie jak telefon prof. Gersdorf są na podsłuchu.

Wiadomości ze świata

więcej

Wiadomości gospodarcze

więcej
CS-159fotoMINI

Czas Stefczyka 159/2018

PDF (5,69 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook