Jedynie prawda jest ciekawa


Prezydent rozmawia z opozycją

18.12.2016

"Na 10.00 było zaplanowane spotkanie z Ryszardem Petru. Spotkanie miało trwać 40-45 minut. Zaplanowane są również spotkania z pozostałymi liderami partii opozycyjnych" - powiedział Marek Magierowski w TVN24.

Dyrektor Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w „Kawa na ławę” powiedział, że spotkania z liderami opozycji są konsekwencją zapowiedzi prezydenta, że jest gotów do mediacji. Magierowski zdradził, że zaprosił do Pałacu Prezydenckiego również szefa Prawa i Sprawiedliwości, ale jeszcze nie wiadomo, kiedy dojdzie do spotkania. Prezydent w mediacjach widzi szansę zapobieżenie eskalacji sporu.


"Wszyscy zadeklarowali swoją obecność. Prezydent mocno jest zaniepokojony scenami w Sejmie. Chciał porozmawiać z liderami opozycji, ponieważ bardzo zmartwiło go, że zmiany w regulaminie pracy dziennikarzy w Sejmie, stały się dla opozycji pretekstem do zaburzenia pracy Sejmu, a nie dawały podstawy do takiego zachowania. Wielu dziennikarzy, którzy słusznie mieli wątpliwości co do planu Marszałka Kuchcińskiego, było zniesmaczonych postawą opozycji" —mówił Magierowski.

Po Ryszardzie Petru w Pałacu pojawił się szef ludowców, Władysław Kosiniak-Kamysz.

wkt/wPolityce.pl/TVN24

[fot. fratria]

Warto poczytać

 1. skandal21082018 21.08.2018

  Lalka z sex shopu z maską Jarosława Kaczyńskiego. Wokalista poderżnął jej gardło

  Do czego prowadzą lewicowy fanatyzm i ateizm? Oto najlepszy przykład zaślepienia przez chorą ideologię

 2. topr21082018 21.08.2018

  Wezwała TOPR bo była zmęczona. Ratownicy: Nie jesteśmy taksówką dla turystów

  Zdarza się, że turyści w Tatrach, nie mając sił na dalszą wędrówkę, dzwonią do ratowników górskich i żądają przewiezienia ich na dół. Ratownicy TOPR apelują o rozsądek i rozwagę przy wzywaniu pomocy, bo ktoś inny w tym czasie może naprawdę potrzebować pomocy.

 3. 1270SZPITALBYTOW 21.08.2018

  Pacjentka oskarżyła lekarza o makabryczny żart, teraz przeprasza

  Jakiś czas temu pisaliśmy o sytuacji, jaka miała mieć miejsce w szpitalu w Bytowie. Jeden z tamtejszych lekarzy miał, według słów pacjentki, niestosownie zażartować podczas badania. Szpital informuje, że sytuacja nie miała miejsca, a pacjentka już przeprosiła za swoje słowa.

 4. gajewskatrzaskowski21082018 21.08.2018

  Jest najpiękniejszą twarzą kampanii Trzaskowskiego. Do niedawna była podwładną Bartosza Kramka z „Otwartego Dialogu”

  „Na krok nie odstępuje Rafała Trzaskowskiego. Mówi się, że jest nieformalnym rzecznikiem jego kampanii” - informuje portal „natemat.pl”. Mowa o Aleksandrze Gajewskiej, wiceprzewodniczącej PO w Warszawie i być może byłej szefowej zespołu politycznego Fundacji Otwarty Dialog.

 5. plazyn20082018 20.08.2018

  „To musi być partnerstwo a nie fasada demokracji”. Kacper Płażyński o współpracy z radami dzielnic w Gdańsku

  Kacper Płażyński podczas konferencji prasowej podsumował akcję „Gdańsk jest dla wszystkich”. Przez okres lipca i sierpnia, kandydat PiS na prezydenta Gdańska odwiedzał gdańskie dzielnice, aby poznać problemy, z którymi muszą się mierzyć gdańszczanie.

 6. 1270skornikowane 20.08.2018

  Kto stoi za „polskimi ekologami”. Nazwiska zaskakują

  Przekop Mierzei Wiślanej i rozbudowa portu w Elblągu były jednymi z pierwszych strategicznych decyzji inwestycyjnych podjętych przez rząd PiS.

 7. 1270northstream2spokt 20.08.2018

  Czaputowicz: uważamy, że Nord Stream 2 jest szkodliwy i stawia w bardzo trudnej sytuacji Ukrainę

  Uważamy, że gazociąg Nord Stream 2 ma wymiar geopolityczny, jest szkodliwy i stawia w bardzo trudnej sytuacji Ukrainę - podkreślił w poniedziałek szef MSZ Jacek Czaputowicz.

 8. 1270dopalaczestop 20.08.2018

  Walka z dopalaczami będzie skuteczniejsza. Nowe przepisy od wtorku

  Od wtorku walka z dopalaczami ma być skuteczniejsza. Tego dnia zaczną obowiązywać przepisy mówiące, że za posiadanie znacznych ilości dopalaczy grozić będzie do trzech lat więzienia, a za handel nimi do 12 lat.

Wiadomości ze świata

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook