Jedynie prawda jest ciekawa


Jarosław Kaczyński zatroskany stanem opozycji w Polsce? Wymowne zdjęcia z wakacji prezesa PiS

20.08.2018
Jaroslaw-Kaczynski-na-wakacjach-20082018
Jarosław Kaczyński zatroskany stanem opozycji w Polsce? Wymowne zdjęcia z wakacji prezesa PiS

Beskid Sądecki stał się celem wakacyjnej podróży prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Zdjęcia z jego wędrówek po okolicznych górach zamieścił na Twitterze szef MSWiA Joachim Brudziński. I trzeba przyznać – zarówno prezesowi partii rządzącej dopisuje humor na fotografiach, jak i samemu Brudzińskiemu, który pod każdym tweetem zamieszcza żartobliwy wpis.

Zarówno dla prezesa Kaczyńskiego, jak i szefa MSWiA to kolejne wspólnie spędzone wakacje. Beskid Sądecki musiał im szczególnie przypaść do gustu, bowiem rok odbywali urlop w tym samym miejscu. Wówczas hitem wśród internautów stało się zdjęcie prezesa PiS w biało-czerwonej kurtce przeciwdeszczowej. W tym roku Joachim Brudziński również zaprezentował użytkownikom Twittera kilka zdjęć z Jarosławem Kaczyńskim.

-Prezes Jarosław Kaczyński w Beskidzie Sądeckim zatroskany stanem opozycji w Polsce – brzmi wpis pod pierwszym zdjęciem przedstawiającym prezesa PiS podczas wspinaczki. Jest też najpopularniejsze z udostępnionych przez szefa MSWiA fotografii.

-Skoro sierpień to Prezes Jarosław Kaczyński na wędrówce po górach -napisał pod drugim zdjęciem.

Niektórzy, w tym przede wszystkim Michał Szczerba, zarzucali użycie photoshopa i fałszowanie zdjęć. To właśnie przede wszystkim politykowi PO poświęcił dwa osobne tweety Joachim Brudziński na odpowiedź wobec oskarżeń o użycie photoshopa. Pod jednym z nich umieścił zdjęcie śmiejącego się prezesa, opatrzone opisem „To mówicie, że Szczerba photoshopem się teraz fascynuje”.

Również Krystyna Pawłowicz wzięła udział w dyskusji, zarzucając Michałowi Szczerbie „zazdrość o sweterek prezesa”.


JD/ za Twitter

fot. Twitter.com

Warto poczytać

 1. bodnar21052018 25.09.2018

  Adam Bodnar walczy z „dyskryminacją religijną” w szkołach. Domaga się „lekcji religii mniejszościowych”

  Trzeba poprawić organizację lekcji religii mniejszościowych i etyki - ocenił rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar w piśmie do szefowej MEN Anny Zalewskiej. Weług niego dyrektorzy powinni obowiązkowo informować rodziców i uczniów o możliwości i zasadach organizacji takich lekcji.

 2. gra-o-wybor-2-25092018 25.09.2018

  Strzelaj do prezydenta. Kontrowersyjna gra podbija internet

  Poznański radny PiS Michał Boruczkowski stworzył grę internetową, która tematyką odnosi się do zbliżających się wyborów samorządowych w Polsce

 3. jaki-vs-trzaskowski 25.09.2018

  Jaki nie będzie rozmawiał z Trzaskowskim? „To śmianie się w twarz ofiarom reprywatyzacji”

  Wiceszef komisji ds. reprywatyzacji w Warszawie Sebastian Kaleta oświadczył za pośrednictwem Twittera, iż sztab Patryka Jakiego nie będzie rozmawiał z Rafałem Trzaskowskim oraz jego ludźmi

 4. blaszczak06032018 25.09.2018

  Błaszczak ma już dosyć MON? Padły nazwiska potencjalnych następców

  Ministerstwo Obrony Narodowej w ciągu kilku najbliższych tygodni powinna czekać zmiana na stanowisku szefa resortu. Dotychczas sprawujący tę funkcję Mariusz Błaszczak, według medialnych doniesień, ma już dość „męczenia się” na tym stanowisku

 5. 1270mateuszrozwoj 24.09.2018

  Premier: wejście Polski do grona krajów rozwiniętych to symboliczna data

  Wejście Polski do krajów rozwiniętych to symboliczna data, to zasługa naszych przedsiębiorców - podkreślił premier Mateusz Morawiecki komentując decyzję agencji FTSE Russell, która przekwalifikowała Polskę z grupy rynków rozwijających się do rozwiniętych.

 6. 1270zaufanie 24.09.2018

  Andrzej Duda liderem rankingu zaufania; Grzegorz Schetyna z 45 proc. nieufności

  Największym zaufaniem Polacy darzą prezydenta Andrzeja Dudę (68 proc. badanych) - wynika z wrześniowego sondażu CBOS. Najmniejszym zaufaniem Polacy darzą lidera PO Grzegorza Schetynę (45 proc.).

 7. HGWPOFlickr 24.09.2018

  Wymazali ze zdjęcia prezydent Warszawy? Internauci sugerują manipulację

  Rafał Trzaskowski na swoim Twitterze opublikował wpis, gdzie pochwalił się wzięciem udziału w corocznym nabożeństwie upamiętniającym patrona Warszawy bł. Władysława z Gielniowa. Do tweeta zostały załączone zdjęcia z całej uroczystości

Wiadomości ze świata

więcej

Wiadomości gospodarcze

więcej
CS-159fotoMINI

Czas Stefczyka 159/2018

PDF (5,69 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook