Jedynie prawda jest ciekawa


Pospieszalski: PiS uczy się na błędach

12.11.2014

„Cała maszyna III RP będzie pracowała, aby zniszczyć kandydaturę Andrzeja Dudy”.

Andrzej Duda jest dobrym kandydatem na prezydenta Polski – goście TV Republika byli zgodni. W ich ocenie ogłoszenie nominacji 11 listopada ma swoją wymowę..

„Kandydatura ogłoszona 11 listopada ma swoją wymowę. Wydaje się też, że jest to trafna kandydatura” – oceniła Teresa Bochwic. Zgodził się z nią Jan Pospieszalski, który wskazał, że „bardzo dobrze, że to dzieje się w Święto Niepodległości”. „Widać, że PiS uczy się na błędach” – dodał dziennikarz TVP.

„I prof. Andrzej Nowak i Andrzej Duda to dwie świetne kandydatury i myślę, że tu zadecydował fakt, że do rywalizacji z Bronisławem Komorowskim potrzeba zawodowca” – stwierdził z kolei Piotr Legutko. Publicysta tygodnika „Gość Niedzielny” ocenił, że Duda jest lepiej przygotowania do politycznych batalii. „Duda ma również wsparcie aparatu partyjnego PiS” – zauważył Legutko.

Jan Pospieszalski wskazał jednocześnie, że przed Dudą bardzo trudne zadanie. „Cała maszyna III RP będzie pracowała, aby zniszczyć kandydaturę Andrzeja Dudy” - przekonuje dziennikarz.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Wiadomości ze świata

więcej

Wiadomości gospodarcze

więcej
CS-159fotoMINI

Czas Stefczyka 159/2018

PDF (5,69 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook