Jedynie prawda jest ciekawa


Poseł do dziennikarza: "G...o to Pana obchodzi". Poszło o Białoruś

09.11.2017
Sanocki
Poseł do dziennikarza: "G...o to Pana obchodzi". Poszło o Białoruś

- Prymitywny Pan jest - powiedział do dziennikarza Janusz Sanocki, poseł niezrzeszony.

Na pytanie dziennikarza Piotra Nisztora o to, dlaczego Sanocki jako poseł wybierał się na Białoruś, obecny poseł nie wytrzymał. - G...o to pana obchodzi. Niech pan tak napisze (...) Może kochankę tam tam, czy co, a czy ja mam się panu tłumaczyć w jakim celu jadę na Białoruś. Czy Białoruś jest związana z czymś podejrzanym, z czego mam się tłumaczyć? Tak? - odpowiedział poseł. Na sugestię prowadzącego wywiad, że przecież jest on osobą publiczną i nie może zwracać się do dziennikarza w ten sposób, Sanocki odpowiedział że wyjazd nie jest niczym z czego miałby się tłumaczyć. Chwilę później zarzucił Nisztorowi, że ten jest "prymitywny".

- Jak on został posłem?! Szok.... - skomentował tę wypowiedź na swoim profilu na Twitterze Piotr Nisztor, dodając, że cała rozmowa ukaże się w przyszłym tygodniu w tygodniku "Gazeta Polska".


To nie pierwszy raz, gdy obecny poseł używa wulgarnego języka. W grudniu 2015 roku zwyzywał on strażników miejskich, którzy założyli mu blokadę na auto. - Co to k...?! Natychmiast przyjeżdżajcie ściągnąć tę blokadę! Powiedz tym swoim matołom.. - cytował jego słowa portal Nowa Trybuna Nyska.

Sanocki został wybrany posłem na Sejm RP z listy Kukiz'15, jednak po wyborze nie przystąpił do klubu parlamentarnego tego ugrupowania. Wcześniej, w latach 1998-2001 był burmistrzem Nysy. 

KH
Fot: wikicommons

Warto poczytać

 1. fregata-19082018 19.08.2018

  Zakup australijskich fregat jest opłacalny dla Polski?

  Ministerstwo Obrony Narodowej będzie analizowało, czy zakup australijskich fregat jest korzystny - mówił w niedzielę szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin. Jak podkreślił, w sprawie fregat "nigdy nie padały deklaracje", że sprawa zakupu jest przesądzona

 2. 1270darlowkochlopiec 18.08.2018

  W morzu znaleziono ciało zaginionego chłopca

  Ciało chłopca znaleziono w sobotę w Darłówku (Zachodniopomorskie). To prawdopodobnie zaginiony, poszukiwany od wtorku 13-latek.

 3. bienkowska-18082018 18.08.2018

  Najnowszy spot Bieńkowskiej przeraził internautów „Chyba będę straszył dzieci jej oczami”

  Śląski klub Platformy Obywatelskiej na swoim koncie twitterowym opublikował krótki spot, w którą główną rolę odgrywa Elżbieta Bieńkowska. Europejska komisarz zachęca w nim Polaków do głosowania na Koalicję Obywatelską partii PO i Nowoczesnej

 4. straz-graniczna-18082018 18.08.2018

  Służby mundurowe rozpoczęły kolejny etap strajku. Zaczynają się drobiazgowe kontrole

  Przedstawiciele związków zawodowych służb mundurowych zadecydowali o przejściu w fazę protestu włoskiego - poinformowała w sobotę PAP Federacja Związków Zawodowych Służb Mundurowych. W związku z protestem zapowiadane są m.in. drobiazgowe kontrole na granicach

 5. 1270gwiazdawesterplatte 17.08.2018

  Andrzej Gwiazda: Adamowicz jest za słaby, aby zablokować wojsku udział w uroczystościach na Westerplatte

  "Byłem przekonany, że Wojsko Polskie weźmie udział w obchodach, że Adamowicz jest za słaby, ażeby zablokować wojsku udział w uroczystościach na Westerplatte".

 6. 1270darlowkoo 17.08.2018

  W Bałtyku znaleziono ciało dziewczynki. Prawdopodobnie to poszukiwana 11-latka

  Podczas prowadzonej w piątek akcji poszukiwawczej rodzeństwa, które zaginęło 14 sierpnia w Darłówku, znaleziono dryfujące w morzu ciało dziewczynki. Prawdopodobnie to poszukiwana 11-latka.

 7. awionetka17082018 17.08.2018

  W Wielkopolsce rozbiła się awionetka. Nie żyje 44-letni pilot

  44-letni pilot zginał w wypadku awionetki w miejscowości Duszniki koło Szamotuł w Wielkopolsce, do którego doszło w piątek. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Wiadomości ze świata

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook