Jedynie prawda jest ciekawa


Polityk PO znowu bezczelnie kłamie w sprawie Jakiego. Złodziej krzyczy: łapać złodzieja!

10.08.2018
1270klamacaborowczak
Polityk PO znowu bezczelnie kłamie w sprawie Jakiego. Złodziej krzyczy: łapać złodzieja!

Czy oni nie potrafią walczyć z Patrykiem Jakim uczciwie? Kolejna kompromitacja posła Platformy Obywatelskiej

Patryk Jaki powinien być już przyzwyczajony do faktu, że opozycja walczy z nim, stosując ciosy poniżej pasa. Przykłady nieuczciwości, fake newsy i ordynarne kłamstwa, które miały skompromitować wiceministra sprawiedliwości można mnożyć. Praktycznie nie ma dnia żeby w internecie nie pojawiły się jakieś fałszywe informacje na temat polityka Zjednoczonej Prawicy. 

Tym razem swoje kłamliwe trzy grosze postanowił dorzucić poseł PO Jerzy Borowczak. Na swoim koncie na Twitterze napisał 

DROGIE WARSZAWIANKI I DRODZY WARSZAWIACY, czy to jest gabinet cieni szykujący się na przejęcie miasta? Warszawa to wasze miasto, ale Warszawa to stolica Polski, więc jest miastem wszystkich Polaków. PROSZĘ, NIE DOPUŚCIE DO TAKIEJ KOMPROMITACJI - całość opatrzył sfabrykowanym zdjęciem Patryka Jakiego w towarzystwie dresiarzy.


Żeby było śmieszniej, polityk PO w kolejnym poście żali się... na liczbę internetowych trolli i fake newsów, które zalewają polski internet. Nie dość, że z prawdą, to jeszcze z logiką są na bakier...

Warto poczytać

 1. 1270darlowkoo 17.08.2018

  W Bałtyku znaleziono ciało dziewczynki. Prawdopodobnie to poszukiwana 11-latka

  Podczas prowadzonej w piątek akcji poszukiwawczej rodzeństwa, które zaginęło 14 sierpnia w Darłówku, znaleziono dryfujące w morzu ciało dziewczynki. Prawdopodobnie to poszukiwana 11-latka.

 2. awionetka17082018 17.08.2018

  W Wielkopolsce rozbiła się awionetka. Nie żyje 44-letni pilot

  44-letni pilot zginał w wypadku awionetki w miejscowości Duszniki koło Szamotuł w Wielkopolsce, do którego doszło w piątek. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

 3. korwin17082018 17.08.2018

  Trzaskowski i Jaki będą mieli problemy? Janusz Korwin-Mikke szykuje pozew

  Lider partii "Wolność" Janusz Korwin-Mikke zapowiedział, że pozwie Patryka Jakiego i Rafała Trzaskowskiego i będzie domagał się od nich odszkodowania. Jak mówił, obaj kandydaci przedwcześnie rozpoczęli kampanię wyborczą, czego Korwin-Mikke - jak mówił - nie chciał zrobić, by nie łamać prawa.

 4. adamowicz17082018 17.08.2018

  Paweł Adamowicz spotkał się z przedstawicielami wojska w sprawie uroczystości na Westerplatte

  W Urzędzie Miejskim w Gdańsku w prezydent miasta Paweł Adamowicz spotkał się z przedstawicielami wojska i MON w sprawie organizacji uroczystości 1 września na Westerplatte dla uczczenia 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

 5. woda17082018 17.08.2018

  GIS ostrzega: w butelkowanej wodzie mineralnej znaleziono bakterie coli i paciorkowce

  Główny Inspektorat Sanitarny poinformował w czwartek o wycofaniu ze sprzedaży dwóch partii wód mineralnych Małopolanka i Malinowy Zdrój. W próbkach pobranych do kontroli stwierdzono bakterie z grupy coli oraz paciorkowców kałowych.

Wiadomości ze świata

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook