Jedynie prawda jest ciekawa


Ostry atak Beaty Mazurek na Petru „Jeśli ktokolwiek coś ukrywał to on swój romans”

09.08.2018
petru-vs-mazurek-982018
Ostry atak Beaty Mazurek na Petru „Jeśli ktokolwiek coś ukrywał to on swój romans”

Beata Mazurek za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter zaatakowała byłego lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru. „Jeśli ktokolwiek coś ukrywał to Ryszard Petru swój romans”.

Beata Mazurek za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter zaatakowała byłego lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru. „Jeśli ktokolwiek coś ukrywał to Ryszard Petru swój romans”.

Ostra reakcja rzecznik PiS dotyczyła tweeta opozycyjnego polityka, w którym odnosił się do stanu zdrowia prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

-Stan zdrowia Kaczyńskiego jest ukrywany podobnie jak w czasaxh komunizmu przywódców ZSRR -napisał przedstawiciel klubu Liberalno-Społeczni (pisownia oryginalna).

Na jego tweeta publicznie odpowiedziała Beata Mazurek.

-Jeśli ktokolwiek cokolwiek ukrywał to RyszardPetru swój romans i rajd na Maderę podczas gdy jego koledzy koczowali w sejmie. Jeśli Petru szuka osób ukrywających fakty to niech powie czy jego koledzy wiedzieli o długach Nowoczesna i planach założenia nowej inicjatywy politycznej.
JD/ za Twitter

Warto poczytać

 1. 1270scet 15.08.2018

  Nawet w taki dzień nie potrafią się powstrzymać? Schetyna i przystawki jątrzą w polskie święto

  PO i Nowoczesna: za dwa lata na obchodach 15 sierpnia będziemy wszyscy razem

 2. 1270polskiewojsko 15.08.2018

  Piękne słowa marszałka do żołnierzy

  Stoicie na straży naszej niepodległości, wierzę, że nigdy nie zawiedziecie - napisał w środę na Twitterze marszałek Sejmu Marek Kuchciński do żołnierzy z okazji święta Wojska Polskiego.

 3. Giertych-vs-biedron-14082018 14.08.2018

  Giertych atakuje Biedronia i media za skandal pedofilski „Jakby to chodziło o biskupa to byście od razu się tym zajęli”

  Robert Biedroń ostatnio nie cieszy się dobrą prasą. Na prezydencie Słupska ciąży sprawa ostatniej afery pedofilskiej, wobec której ratusz miasta nie zainterweniował. Przez taką postawę „oberwało” mu się od Romana Giertycha

 4. facebook-14082018 14.08.2018

  Ciężkie czas dla prawicy na Facebooku? Nowa szefowa polskiej sekcji portalu nie kryje się z poglądami

  Agnieszka Kosik została nowym szefem polskiego Facebooka. Niektórzy internauci ostrzegają przed „czarnymi miesiącami dla prawicy w polskim internecie”. Wszystko przez informacje odkryte na jej koncie facebookowym

 5. piotr-n-14082018 14.08.2018

  Szansa na sprawiedliwe orzeczenie? Wyrok w sprawie Piotra N. unieważniony

  Kara grzywny w wysokości 6 tys. zł, nawiązka 10 tys. nawiązki na rzecz poszkodowanej oraz koszty procesu – taki wyrok otrzymał Piotr N. za potrącenie 77-letniej kobiety

 6. komorowski14082018 14.08.2018

  Komorowski będzie startował w wyborach do PE? Były prezydent odpowiada

  Nie będę startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego - zapowiedział we wtorek b. prezydent Bronisław Komorowski. "Jeżeli pojawiłby się taki temat, to nie widzę żadnego powodu, żeby o nim nie informować, ale takiego tematu nie ma" - podkreślił.

 7. TuskFlickr 14.08.2018

  Były współpracownik Tuska o jego niechęci do PO „Jezu! Znowu muszę do tych matołów gdzieś tam jechać!”

  Na łamach tygodnika „Wprost” ukazał się wywiad z byłym politykiem PO Janem Rokitą. Opowiada w nim głównie o stosunku Donalda Tuska do Platformy oraz o jego ewentualnym powrocie do polskiej polityki

Wiadomości ze świata

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook