Jedynie prawda jest ciekawa


Obrzydliwy wpis Łazarewicza. "Czy to jakieś reality show nadawane z Tworek?"

23.11.2017
Lazarewicztweet
Obrzydliwy wpis Łazarewicza. "Czy to jakieś reality show nadawane z Tworek?"

Telewizyjny występ niepełnosprawnego, czarnoskórego uczestnika Marszu Niepodległości nie spodobał się znanemu reporterowi, Cezaremu Łazarewiczowi. - Uważam, że red. Łazarewicz powinien skasować wpis i przeprosić - stwierdził Michał Wróblewski z "Faktu"

- Ten pan poniżej tłumaczy w TVP Info, że celem Unii Europejskiej jest zniszczenie polskiej religii, kultury i tradycji. Czy to jakieś reality show nadawane z Tworek? - napisał Cezary Łazarewicz.


Chodzi o odcinek programu "Minęła 20" w TVP INFO. - Chodzi im o to aby w Europie stworzyć wielki monolit państwowy. Atakują narody jako takie, w tym niestety naród polski - powiedział Bawer Aondo-Akaa. Jak dodał, powodem dla "niszczenia polskości, religii kultury i tradycji" jest położenie geopolityczne Polski, która nie pasuje brukselskim elitom, przeszkadzając w interesach niemiecko-rosyjskich.

Wpis Łazarewicza spotkał się już z ostrą reakcją Marcina Makowskiego z "Do Rzeczy". - "Ten pan" to doktor teologii i człowiek o takiej sile charakteru, że niektórzy dziennikarze do pięt mu nie sięgają - napisał Makowski.

W ubiegłym tygodniu mecenas Jerzy Kwaśniewski z Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris zapowiedział, że podejmie się reprezentacji czarnoskórego teologa w procesie przeciwko byłemu premierowi Belgii, a obecnie eurodeputowanemu Guyowi Verhofstadtowi, który określił uczestników Marszu Niepodległości mianem "faszystów"- Badamy, czy immunitet chroni go przed powództwem w Polsce. Rozważamy też uchylenie immunitetu lub pozwanie w Belgii - napisał na Twitterze Kwaśniewski.

Bawer Aondo-Akaa jest synem Polki i Nigeryjczyka. Działa w organizacjach pro-life oraz w Prawicy RP. Podczas "Czarnego Protestu" miał odwagę przeciwstawić się radykalnym feministkom, tłumacząc im że każdy ma prawo do urodzenia się. On sam od urodzenia jest niepełnosprawny i jeździ na wózku inwalidzkim.

kh
Fot: Tvpinfo/twitter

Warto poczytać

 1. 1270dudaaia 13.08.2018

  Takich zdjęć pary prezydenckiej jeszcze nie widzieliście! Niezwykły album na 3-lecie prezydentury

  Z okazji 3. rocznicy wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta powstał pamiątkowy album z fotografiami prezydenta oraz pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy, przypominający najważniejsze momenty tego okresu - poinformowała w poniedziałek Kancelaria Prezydenta RP.

 2. 1270cenckiewiczokr 13.08.2018

  Wstrętny atak na historyka IPN. To „obrzydliwa kreatura i teczkowy onanista”

  Sławomir Cenckiewicz nie daje chwili wytchnienia lustracyjnym kłamcom, dawnym agentom i pracownikom siłowych resortów w czasach PRL. Od lat jest z tego powodu wściekle atakowany

 3. 1270majdaneki 13.08.2018

  Skandaliczne zachowanie izraelskiego nastolatka: tańczył nago w obozie śmierci

  Co roku dziesiątki tysięcy izraelskich uczniów odwiedzają miejsca pamięci Holokaustu w Polsce. Siłą rzeczy w tej liczbie znajdzie się kilku, którzy nie potrafią się zachować

 4. saperzy13082018 13.08.2018

  Dwie z trzech bomb z czasów II wojny światowej zostały wyciągnięte z Bałtyku

  Dwie z trzech bomb lotniczych z czasów II wojny światowej wyciągnęli z Bałtyku nurkowie z 8. Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Akcja odbywa się na plaży w kołobrzeskim Podczelu.

 5. ewakuacja13082018 13.08.2018

  Ewakuacja ludności z Podczela. Saperzy będą wyciągać bomby z Bałtyku

  Rozpoczęła się zaplanowana na godz. 7 przez sztab kryzysowy ewakuacja ludności z dzielnicy Podczele w Kołobrzegu. W ciągu dwóch godzin strefa zagrożenia ma opustoszeć. Wtedy do akcji wyciągnięcia trzech bomb z Bałtyku znalezionych przy plaży mają przystąpić saperzy.

 6. 1270jakisupermariaki 12.08.2018

  Ten film podbija internet. Tak Patryk Jaki walczy mafią reprywatyzacyjną

  Patryk Jaki raczej nie kreuje się na superbohatera, chociaż dla wielu ludzi, którzy dzięki niemu mają szansę odzyskać zagrabiony majątek właśnie nim jest

Wiadomości ze świata

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook