Jedynie prawda jest ciekawa


Obłęd. Tak totalna opozycja manipuluje w sprawie zamknięcia szpitala w którym leży Kaczyński

11.05.2018
SzpitalSzczerbawiki
Obłęd. Tak totalna opozycja manipuluje w sprawie zamknięcia szpitala w którym leży Kaczyński

Jarosław Kaczyński wciąż przebywa w Wojskowym Instytucie Medycznym, gdzie prawdopodobnie przejdzie operację kolana. Tymczasem dziś do szpitala wkroczyła policja i Służba Ochrony Państwa, a wejście do obiektu zostało zamknięte na około pół godziny.

Na decyzję o chwilowym zamknięciu szpitala niezwykle agresywnie zareagował poseł PO Michał Szczerba. - Niepojęte❗️Dyktatorek ma mieć komfort i spokój❗️Prywatne państwo, prywatny szpital ❗️Pacjenci i odwiedzający, którzy chcieli w piątek wejść na teren szpitala przy #Szaserów byli odprawiani z kwitkiem. Zamknięto przed nimi bramy i furtki - napisał na Twitterze. 

Tymczasem prawda o zamknięciu szpitala jest zupełnie inna. - To prawda, zgodnie z procedurami musieliśmy zamknąć dostęp do szpitala. Otrzymaliśmy informację o ładunku wybuchowym na terenie szpitala - tłumaczy w rozmowie z portalem wp.pl zastępca komendanta CSK MON WIM, rzecznik prasowy płk. Jarosław Kowal.

- Ktoś już wytłumaczył temu panu, że przyczyną był fałszywy alarm, a nie Jarosław Kaczyński? Jeśli takie wpisy jak ten nie są objawem politycznego obłędu, to jak to nazwać? - zastanawia się Samuel Pereira. 

kh/wp.pl

Fot: wikicommons/twitter

Warto poczytać

 1. 1270gwiazdawesterplatte 17.08.2018

  Andrzej Gwiazda: Adamowicz jest za słaby, aby zablokować wojsku udział w uroczystościach na Westerplatte

  "Byłem przekonany, że Wojsko Polskie weźmie udział w obchodach, że Adamowicz jest za słaby, ażeby zablokować wojsku udział w uroczystościach na Westerplatte".

 2. 1270darlowkoo 17.08.2018

  W Bałtyku znaleziono ciało dziewczynki. Prawdopodobnie to poszukiwana 11-latka

  Podczas prowadzonej w piątek akcji poszukiwawczej rodzeństwa, które zaginęło 14 sierpnia w Darłówku, znaleziono dryfujące w morzu ciało dziewczynki. Prawdopodobnie to poszukiwana 11-latka.

 3. awionetka17082018 17.08.2018

  W Wielkopolsce rozbiła się awionetka. Nie żyje 44-letni pilot

  44-letni pilot zginał w wypadku awionetki w miejscowości Duszniki koło Szamotuł w Wielkopolsce, do którego doszło w piątek. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

 4. korwin17082018 17.08.2018

  Trzaskowski i Jaki będą mieli problemy? Janusz Korwin-Mikke szykuje pozew

  Lider partii "Wolność" Janusz Korwin-Mikke zapowiedział, że pozwie Patryka Jakiego i Rafała Trzaskowskiego i będzie domagał się od nich odszkodowania. Jak mówił, obaj kandydaci przedwcześnie rozpoczęli kampanię wyborczą, czego Korwin-Mikke - jak mówił - nie chciał zrobić, by nie łamać prawa.

 5. adamowicz17082018 17.08.2018

  Paweł Adamowicz spotkał się z przedstawicielami wojska w sprawie uroczystości na Westerplatte

  W Urzędzie Miejskim w Gdańsku w prezydent miasta Paweł Adamowicz spotkał się z przedstawicielami wojska i MON w sprawie organizacji uroczystości 1 września na Westerplatte dla uczczenia 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

 6. trzaskowski17082018 17.08.2018

  Trzaskowski z wnioskiem do Ziobry. Chce delegalizacji ONR-u

  Kandydat na prezydenta Warszawy Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski zwraca się do prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobro z wnioskiem o rozwiązanie stowarzyszenia Obozu Narodowo-Radykalnego. Trzaskowski podkreślił w piątek, że w Warszawie i w całej Polsce nie ma miejsca na faszyzm.

 7. lekarz17082018 17.08.2018

  Ginekolog podejrzany o gwałt na czterech pacjentkach. Przyjmował w gabinetach w Zabrzu i w Gliwicach

  Zatrzymano ginekologa z Zabrza podejrzanego o zgwałcenie czterech pacjentek i zmuszenie trzech z nich do poddania się również innej czynności seksualnej - podała w piątek śląska policja. Do przestępstw miało dojść w prywatnym gabinecie lekarskim w latach 2016-2018.

 8. woda17082018 17.08.2018

  GIS ostrzega: w butelkowanej wodzie mineralnej znaleziono bakterie coli i paciorkowce

  Główny Inspektorat Sanitarny poinformował w czwartek o wycofaniu ze sprzedaży dwóch partii wód mineralnych Małopolanka i Malinowy Zdrój. W próbkach pobranych do kontroli stwierdzono bakterie z grupy coli oraz paciorkowców kałowych.

Wiadomości ze świata

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook