Jedynie prawda jest ciekawa


Nowy pomysł Niesiołowskiego. Chce bojkotować Matkę Boską

17.04.2018
Niesiolowskiwiki
Nowy pomysł Niesiołowskiego. Chce bojkotować Matkę Boską

- Jasną Górę należy bojkotować tak jak Wawel - przekonuje Stefan Niesiołowski. Postawę o. Marcina Waligóry, który odpowiadając na protesty w sprawie pielgrzymki narodowców na Jasną Górę stwierdził że ta jest dostępna "dla wszystkich", były polityk PO określił "najczystszej postaci faryzeizmem".

Niesiołowski opublikował na Facebooku wpis, w którym poruszył kwestię między innymi pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej "a faktycznie pisowskiej władzy nad Polską". Polityk zwrócił uwagę na to, na uroczystości odsłonięcia pomnika pojawiło się bardzo mało osób. - Nie jest istotna sama szkaradność tego monumentu, bo pod tym względem konkurencja smoleńskich pomników i tablic jest bardzo silna, ani to, że w mediach padają zarzuty o plagiat z jakiegoś niemieckiego dworca, ważniejsze jest to, że nareszcie zakończyły się pisowskie miesięcznice będące spektaklami nienawiści i szyderstwa z religii - napisał Niesiołowski, nazywając Jarosława Kaczyńskiego "Jarozbawem". 

Niesiołowski porównuje sytuację związaną z katastrofą smoleńską do... upamiętnień Włodzimierza Lenina w PRL. - Widziałem makietę pomnika Lecha Kaczyńskiego i jest on uderzająco podobny pod względem sylwetki ułożenia nóg, ogólnej postawy do Włodzimierza Illicza w Poroninie, którego razem z kolegami z Ruchu i moim bratem Markiem usiłowałem w czerwcu 1970 roku nieudolnie wysadzić w powietrze - tłumaczy, zaznaczając, że nie będzie tym razem podejmował tego typu działań. - Poczekam na upadek rządów PiS-u czyli na Wolną Polskę i z satysfakcją odprowadzę pomnik największego prezydenta wszechczasów do Kozłówki - napisał Niesiołowski.

kh
Fot: wikicommons

Warto poczytać

 1. lgbt23072018 23.07.2018

  Lewicowi aktywiści sprofanowali warszawski kościół św. Anny?

  Prezes Młodzieży Wszechpolskiej poinformował na Twitterze o złożonym do prokuratury zawiadomieniu o możliwości popełnienia przestępstwa przez aktywistów LGBT.

 2. szczerba23072018 23.07.2018

  Poseł Szczerba będzie miał kłopoty? Prokuratura zawiadomiona o możliwości popełnienia przestępstwa

  W związku z ujawnieniem danych personalnych policjantów i falą gróźb kierowanych w stosunku funkcjonariuszy oraz ich rodzin Komendant Główny Policji złoży zawiadomienie do prokuratury - zapowiedział w poniedziałek rzecznik KGP Mariusz Ciarka.

 3. 1270kgrobyu 23.07.2018

  Skandal! Hieny cmentarne obrabowały groby polskich żołnierzy pod Lwowem

  To raczej nie jest rosyjska prowokacja, przejaw nienawiści ze strony ukraińskich nacjonalistów tylko zwykła, ale jakże ordynarna bandycka grabież. Jak informuje „Nasz Dziennik” na lwowskich i podlwowskich cmentarzach rozkopywane i bezczeszczone są groby polskich żołnierzy

 4. piselblag23072018 23.07.2018

  Kolejne napisy na ścianach siedzib PiSu. Wilk: Obawiam się, że będzie coraz gorzej

  Nieznani sprawcy namalowali czerwoną farbą na ścianie budynku, w którym się mieści siedziba PiS w Elblągu napis "Czas na sąd ostateczny" oraz wulgarne słowo. O akcie wandalizmu została poinformowana w poniedziałek policja, która będzie prowadzić postępowanie w tej sprawie.

 5. berlin23072018 23.07.2018

  Makabryczne sceny w Berlinie. Nieznani sprawcy podpalili dwóch bezdomnych

  Dwaj nieznani sprawcy oblali w niedzielę późnym wieczorem płynem i podpalili dwóch bezdomnych oraz ich dobytek na stacji kolei miejskiej Schoeneweide w Berlinie. Zaatakowani doznali ciężkich poparzeń i przebywają w szpitalu - podała w poniedziałek policja.

 6. 1270kacperer 23.07.2018

  K.Płażyński: chcę być prezydentem Gdańska otwartym na wszystkie głosy

  Chcę być prezydentem otwartym, który będzie wsłuchiwał się we wszystkie głosy bez względu na przynależność partyjną i ideową - zadeklarował w poniedziałek w wywiadzie dla "Radia Gdańsk" kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdańska, Kacper Płażyński

 7. 1270lunapark 22.07.2018

  Dramat na wesołym miasteczku w Polsce. Zginął chłopiec

  9-letni chłopiec zmarł po wypadku, do jakiego doszło w niedzielę w wesołym miasteczku w Szczytnie (Warmińsko-mazurskie). Według policji do wypadku doszło w wyniku awarii karuzeli. Lunapark zamknięto.

Wiadomości ze świata

więcej
CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook