Jedynie prawda jest ciekawa


Krystyna Pawłowicz ostro zaatakowała dziennikarkę. Przesadziła?

03.09.2018
pawlowicz-3092018
Krystyna Pawłowicz ostro zaatakowała dziennikarkę. Przesadziła?

Krystyna Pawłowicz za pośrednictwem Twittera przeprosiła dziennikarkę Radia Nadzieja Annę Skiepko za swoje słowa.

przeprosiła dziennikarkę za swoje słowa Krystyna Pawłowicz za pośrednictwem Twittera przeprosiła dziennikarkę Radia Nadzieja Annę Skiepko za swoje słowa.

Sprawa odnosi się do rezygnacji ze stanowiska pełnomocnik ds. 100-lecia odzyskania niepodległości przy wojewodzie śląskim Dominiki Arendt-Wittchen. Kobieta podczas obchodów Dni Weterana na Placu Piłsudskiego w Warszawie spoliczkowała jedną z demonstrantek, słynną „Rudą z KOD” znaną z ataków m.in. na sztab Patryka Jakiego. Wideo z całego zajścia bardzo szybko rozprzestrzeniło się po mediach społecznościowych. 

O ustąpieniu ze stanowiska poinformował na Twitterze wojewoda śląski. Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz wystosowała apel o nie przyjmowanie tej rezygnacji.

-Każdy, Pan pewnie także,ma chwile,gdy pozostaje już tylko taka - w zasadzie symboliczna - forma niezgody na prostactwo, bezczelność, ciągłą agresję i obrażanie wartości dla kogoś najważniejszych. I ta bierność innych -skomentowała tweeta wojewody.

Posłanka otrzymała odpowiedź od Anny Skiepko, dziennikarki Radia Nadzieja, która spytała się „co jeśli, ktoś uderzyłby posłankę, bo uzna to za symboliczną formę niezgody?”. Prof. Pawłowicz rozwścieczyła wypowiedź pani Skiepko.

-Obrzucono mnie plastykowymi butelkami w czasie waszego ciamajdanu ,ogłuszano kilkoma wuwuzelami jednocześnie tuż przy uszach, lżono wielokrotnie. Gdzie byłaś babo,gdy atakowano Marszałka seniora Morawieckiego. Zamilcz bezczelna. Wrażliwa się znalazła, córcia rudej.

Posłanka jednak przeprosiła dziennikarkę za swoje słowa, przyznając się, że przesadziła, a jej wypowiedź była „zbyt ostra”.

-Właśnie wstałam, przeczytałam swoją wczorajszą odpowiedź na zaczepkę pani Anny Skiepko pod moim apelem do wojewody w sprawie pani,która spoliczkowała rudą. Fakt,moja odpowiedź na pytanie pani Skiepko była zbyt ostra. Panią Anna Skiepko za to przepraszam– napisała w poniedziałek rano Krystyna Pawłowicz.

JD/ za Twitter

fot. Twitter.com

Warto poczytać

 1. morawiecki12032018 23.09.2018

  Kolejny atak na premiera Morawieckiego. wPolityce.pl ujawnia szczegóły

  Dziennikarze ujawniają kulisy ataku, do którego przyłączyć ma się "niemiecko-szwajcarski koncern medialny".

 2. sejm22042018 23.09.2018

  Nowy sondaż. PiS miażdży polityczną konkurencję

  Gdyby wybory do Sejmu odbyły się we wrześniu, PiS uzyskałby 45 proc. poparcia i mógłby rządzić samodzielnie; PO mogłaby liczyć na 23,9 proc. głosów

 3. pope23092018 23.09.2018

  Ponad 100 tysięcy wiernych na mszy w Kownie. Ważne słowa papieża Franciszka

  O minionych pokoleniach naznaczonych okupacją, udręką deportowanych, "wstydem donosicielstwa, zdrady", grozą gett i Syberii mówił w niedzielę podczas mszy w Kownie na Litwie papież Franciszek. Apelował o czujność wobec postaw, które doprowadziły do Holokaustu.

 4. gdanska-synagoga-22092018 22.09.2018

  Zapadła pierwsza decyzja w sprawie mężczyzny, który wybił okno w gdańskiej synagodze

  Na trzy miesiące do aresztu, decyzją Sądu Rejonowego w Gdańsku, trafił 27-letni mężczyzna, który zbił w środę kawałkiem płyty chodnikowej okno w Nowej Synagodze w Gdańsku-Wrzeszczu. Podejrzany jest chory psychicznie

 5. walesa-28072018 22.09.2018

  Wałęsa uderza w Kaczyńskiego. „Bądź Pan poważny”

  Lech Wałęsa po raz kolejny zwrócił się Jarosława Kaczyńskiego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na swoim koncie na Twitterze skomentował wczorajsze wystąpienie prezesa PiS podczas konwencji w Gdańsku.

 6. pawlowicz07052018 22.09.2018

  Pawłowicz ostrzega w mocnych słowach. „Idziemy też po was”

  Znana z mocnych wypowiedzi profesor Pawłowicz napisała na Twitterze ostrzeżenie dla działaczy samorządowych Polskiego Stronnictwa Ludowego.

 7. Schetyna09022018 21.09.2018

  Schetyna ostrzega Gersdorf. Lider PO przerażony spotkaniem sędzi z premierem?

  Środowe spotkanie pomiędzy Mateuszem Morawieckim, a Małgorzatą Gersdorf było jednym z szerzej komentowanych wydarzeń ostatnich tygodni. Premier spotkał się z sędzią w celu ustalenia warunków „kompromisu”. Ich rozmowa najwidoczniej przeraziła Grzegorza Schetynę

 8. rzeplinski21092018 21.09.2018

  Rzepliński wysnuwa nową teorię. „Mój telefon jest zapewne na podsłuchu”

  Podczas wywiadu w programie „Kropka nad i” w TVN24, Andrzej Rzepliński oświadczył iż wierzy, że jego telefon podobnie jak telefon prof. Gersdorf są na podsłuchu.

Wiadomości ze świata

więcej

Wiadomości gospodarcze

więcej
CS-159fotoMINI

Czas Stefczyka 159/2018

PDF (5,69 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook