Jedynie prawda jest ciekawa


Lis w amoku. Od kilku dni traci nad sobą kontrolę

20.07.2017

„Tępe PIS- owskie ćwoki wykonują wolę świra.” „Burdel i bezprawie.”, Polską rządzi wariat. Więc albo kaftan albo taczka.”, „Szlag niech trafi PIS-owską klikę” (pisownia oryginalna - red) to nie cytaty z forów internetowych, ale z profilu znanego dziennikarza.

"Wiecie kiedy będzie veto? Jak Duda będzie się nas bal bardziej niż Kaczyńskiego. 100 tys ludzi i Majdan. Albo za chwilę dyktatura." - napisał we wtorek Lis. Najwidoczniej były dziennikarz TVP nie zawraca sobie głowy tym, że jego słowa mogą doprowadzić jedynie do eskalacji konfliktu i wymknięcia się sytuacji w Polsce spod kontroli. A jeśli tak się stanie, trudno sobie wyobrazić następstwa. Dlatego wiele osób zwraca uwagę redaktorowi na możliwe konsekwencje wezwań do „Majdanu” w Polsce. 

Jeżeli pomysł @lis_tomasz, aby wywołać Majdan w W-wie, spełni się, to takich tablic będzie bardzo dużo. https://t.co/6U0qvqzexJ- nawiązał do tablicy ku pamięci zamordowanego Marka Rosiaka ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski. Przed rozlewem krwi ostrzega Lisa również poseł Adam Andruszkiewicz.

Redaktor Lis wzywa do "Majdanu". Przypominam, że w Kijowie zginęło ok. 100 osób. Marzy się Panu rozlew polskiej krwi? Czas się leczyć.


Czy jednak apele wystarczą do pohamowania wściekłości Tomasza Lisa? Wydaje się to wątpliwe. Jest on zdecydowany do wyprowadzenia swoich fanów na ulice - najlepiej już dziś.

Kochani. Jeszcze nie wszystko stracone. Proszę, wzywam, apeluję- wyjdźmy dziś wszyscy na ulice. Brońmy Polski. Brońmy demokracji.🇵🇱🇵🇱💪💪💪✌️✌️


Warto poczytać

 1. Giertych-vs-biedron-14082018 14.08.2018

  Giertych atakuje Biedronia i media za skandal pedofilski „Jakby to chodziło o biskupa to byście od razu się tym zajęli”

  Robert Biedroń ostatnio nie cieszy się dobrą prasą. Na prezydencie Słupska ciąży sprawa ostatniej afery pedofilskiej, wobec której ratusz miasta nie zainterweniował. Przez taką postawę „oberwało” mu się od Romana Giertycha

 2. piotr-n-14082018 14.08.2018

  Szansa na sprawiedliwe orzeczenie? Wyrok w sprawie Piotra N. unieważniony

  Kara grzywny w wysokości 6 tys. zł, nawiązka 10 tys. nawiązki na rzecz poszkodowanej oraz koszty procesu – taki wyrok otrzymał Piotr N. za potrącenie 77-letniej kobiety

 3. wybory14082018 14.08.2018

  Znamy już termin wyborów samorządowych 2018. Do kiedy będzie trwała kampania?

  Podpisałem rozporządzenie o terminie wyborów samorządowych. 21 października Polacy zdecydują, kto będzie rządził w samorządach; niech rozpoczynająca się kampania wyborcza będzie uczciwą konkurencją na dobre propozycje dla Polaków - napisał premier Mateusz Morawiecki na Twitterze.

 4. komorowski14082018 14.08.2018

  Komorowski będzie startował w wyborach do PE? Były prezydent odpowiada

  Nie będę startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego - zapowiedział we wtorek b. prezydent Bronisław Komorowski. "Jeżeli pojawiłby się taki temat, to nie widzę żadnego powodu, żeby o nim nie informować, ale takiego tematu nie ma" - podkreślił.

 5. TuskFlickr 14.08.2018

  Były współpracownik Tuska o jego niechęci do PO „Jezu! Znowu muszę do tych matołów gdzieś tam jechać!”

  Na łamach tygodnika „Wprost” ukazał się wywiad z byłym politykiem PO Janem Rokitą. Opowiada w nim głównie o stosunku Donalda Tuska do Platformy oraz o jego ewentualnym powrocie do polskiej polityki

 6. 1270dudaaia 13.08.2018

  Takich zdjęć pary prezydenckiej jeszcze nie widzieliście! Niezwykły album na 3-lecie prezydentury

  Z okazji 3. rocznicy wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta powstał pamiątkowy album z fotografiami prezydenta oraz pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy, przypominający najważniejsze momenty tego okresu - poinformowała w poniedziałek Kancelaria Prezydenta RP.

 7. 1270pragazw 13.08.2018

  „Śmierć jest naszym wybawieniem” - w dawnej katowni NKWD i UB powstanie placówka dydaktyczna IPN

  W dawnej katowni NKWD i UB na Pradze w Warszawie powstanie placówka dydaktyczna Instytutu Pamięci Narodowej. W poniedziałek IPN zamieścił ogłoszenie dot. przebudowy piwnic budynku przy ul. Strzeleckiej 8, gdzie mordowano żołnierzy podziemia antykomunistycznego.

Wiadomości ze świata

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook