Jedynie prawda jest ciekawa


Lalka z sex shopu z maską Jarosława Kaczyńskiego. Wokalista poderżnął jej gardło

21.08.2018
skandal21082018
Lalka z sex shopu z maską Jarosława Kaczyńskiego. Wokalista poderżnął jej gardło

Do czego prowadzą lewicowy fanatyzm i ateizm? Oto najlepszy przykład zaślepienia przez chorą ideologię.

Na warszawskim koncercie "muzycy" postanowili w szokujący sposób zamanifestować swoją nienawiść do religii i... Jarosława Kaczyńskiego. Na stronie internetowej ich zespołu można obejrzeć nagranie z koncertu zagranego w czasie „Bloody Industrial Party”, imprezy zorganizowanej  w klubie „Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka”.

W trakcie koncertu jeden z "muzyków" z zespołu „Mshaa” wniósł na scenę dmuchaną lalkę, która na głowie miała przymocowaną maskę prezesa Prawa i Sprawiedliwości. „Artysta” chwycił za nóż i rozciął szyję lalki, z której polała się sztuczna krew. 

Nagraniem z tego „performance” muzycy chwalą się teraz na Facebooku, gdzie umieścili wideo przestawiające całe zajście z informacją:

"..Ta lalka symbolizuje Polskę czyli z jednej strony ma twarz Kaczyńskiego, a z drugiej gołą dvpę przez którą nas wszystkich rżnie Watykan- dlatego obetniemy jej głowe..." (pisownia oryginalna – red. ). 

Poniżej prezentujemy wspomniane wideo: (ostrzegamy, klikacie Państwo na własną odpowiedzialność):

Zespół „Mshaa” na stronie last.fm tak opisuje swoją działalność: ""MSHAA -("Mary Should've Had An Abortion"). To turpistyczny cyrk napędzany perwersją. Liryczny protest przeciwo teokracji, komformizmowi społecznemu i fałszywej rzeczywistości przedstawianej przez media”  (pisownia oryginalna - red.)

O tym, co wydarzyło się na koncercie zespołu "Mshaa" wkrótce będzie bardzo głośno w mediach w całej Polsce. Z pewnością to właśnie na rozgłosie zależało „artystom”, którzy zdecydowali się na szokujący występ. Mogą być z siebie dumni, swój cel udało im się osiągnąć. Nie sposób jednak nie komentować podobnych zdarzeń i nie opisywać takiego zdziczenia. Wszak trudno o lepszy obraz tego, do czego prowadzą ateizm i lewicowe zaślepienie nienawiścią. 

ac

Warto poczytać

 1. gdanska-synagoga-22092018 22.09.2018

  Zapadła pierwsza decyzja w sprawie mężczyzny, który wybił okno w gdańskiej synagodze

  Na trzy miesiące do aresztu, decyzją Sądu Rejonowego w Gdańsku, trafił 27-letni mężczyzna, który zbił w środę kawałkiem płyty chodnikowej okno w Nowej Synagodze w Gdańsku-Wrzeszczu. Podejrzany jest chory psychicznie

 2. walesa-28072018 22.09.2018

  Wałęsa uderza w Kaczyńskiego. „Bądź Pan poważny”

  Lech Wałęsa po raz kolejny zwrócił się Jarosława Kaczyńskiego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na swoim koncie na Twitterze skomentował wczorajsze wystąpienie prezesa PiS podczas konwencji w Gdańsku.

 3. pawlowicz07052018 22.09.2018

  Pawłowicz ostrzega w mocnych słowach. „Idziemy też po was”

  Znana z mocnych wypowiedzi profesor Pawłowicz napisała na Twitterze ostrzeżenie dla działaczy samorządowych Polskiego Stronnictwa Ludowego.

 4. Schetyna09022018 21.09.2018

  Schetyna ostrzega Gersdorf. Lider PO przerażony spotkaniem sędzi z premierem?

  Środowe spotkanie pomiędzy Mateuszem Morawieckim, a Małgorzatą Gersdorf było jednym z szerzej komentowanych wydarzeń ostatnich tygodni. Premier spotkał się z sędzią w celu ustalenia warunków „kompromisu”. Ich rozmowa najwidoczniej przeraziła Grzegorza Schetynę

 5. rzeplinski21092018 21.09.2018

  Rzepliński wysnuwa nową teorię. „Mój telefon jest zapewne na podsłuchu”

  Podczas wywiadu w programie „Kropka nad i” w TVN24, Andrzej Rzepliński oświadczył iż wierzy, że jego telefon podobnie jak telefon prof. Gersdorf są na podsłuchu.

 6. duda-vs-wielowieyska-21092018 21.09.2018

  Andrzej Duda nie wytrzymał. Prezydent ostro komentuje wpis Wielowieyskiej „Państwo jesteście dziennikarzami?”

  Na Twitterze rozgrzała się ostra dyskusja pomiędzy prezydentem Andrzejem Dudą, a dziennikarką TOK FM Dominiką Wielowieyską. Poszło o wizytę głowy państwa w Waszyngtonie

 7. Gersdorf06032018 21.09.2018

  Gersdorf ujawnia szczegóły spotkania z Morawieckim. O czym rozmawiali?

  Wiadomo jak przebiegało spotkanie profesor Małgorzaty Gersdorf i premiera Mateusza Morawieckiego. Po dzisiejszej publikacji portalu onet.pl, profesor zdecydowała się ujawnić szczegóły rozmowy.

Wiadomości ze świata

więcej

Wiadomości gospodarcze

więcej
CS-159fotoMINI

Czas Stefczyka 159/2018

PDF (5,69 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook