Jedynie prawda jest ciekawa


Krystyna Pawłowicz przesadziła? „Homoseksualistów należy leczyć”

17.05.2018
1270pawlowiczkryus
Krystyna Pawłowicz przesadziła? „Homoseksualistów należy leczyć”

Posłanka PiS słynie z dosadnego języka i mocnych wyrazistych poglądów. Jednak jej aktywność internetowa często bywa kontrowersyjna. Tym razem postanowiła dopiec Robertowi Biedroniowi. Nie za mocno?

Prezydent Słupska i chyba najsłynniejszy gej w Polsce zamieścił na swoim profilu na Twitterze mapkę, która pokazuje tolerancje dla mniejszości seksualnych w Europie. Biedroń opatrzył, ją złośliwym komentarzem, że w tej kwestii jesteśmy na szarym końcu, czy raczej mentalnym wschodzie Europy. Tyle tylko, że bardziej niż Polacy nietolerancyjni okazali się między innymi mieszkańcy Monako, San Marino czy Liechtensteinu, czyli państw, które należą do najbogatszych w Europie. Niewiele lepiej w tej kwestii plasują się też np. Włosi.

Mocną odpowiedź lewicowemu aktywiście znad Słupi postanowiła dać posłanka PiS prof. Krystyna Pawłowicz. Kontrowersyjna polityk,  która już wcześniej zasłynęła z kontrowersyjnych tekstów pod adresem mniejszości seksualnych. Czy tym razem przesadziła?

„Jestem przeciwnikiem homoseksualizmu. W resorcie zdrowia powinny być dostępne procedury leczenia tej przypadłości. A może nawet są. Zainteresowani powrotem do zdrowia powinni się dowiedzieć” – napisała Pawłowicz.


Warto poczytać

 1. 1270dudaaia 13.08.2018

  Takich zdjęć pary prezydenckiej jeszcze nie widzieliście! Niezwykły album na 3-lecie prezydentury

  Z okazji 3. rocznicy wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta powstał pamiątkowy album z fotografiami prezydenta oraz pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy, przypominający najważniejsze momenty tego okresu - poinformowała w poniedziałek Kancelaria Prezydenta RP.

 2. 1270pragazw 13.08.2018

  „Śmierć jest naszym wybawieniem” - w dawnej katowni NKWD i UB powstanie placówka dydaktyczna IPN

  W dawnej katowni NKWD i UB na Pradze w Warszawie powstanie placówka dydaktyczna Instytutu Pamięci Narodowej. W poniedziałek IPN zamieścił ogłoszenie dot. przebudowy piwnic budynku przy ul. Strzeleckiej 8, gdzie mordowano żołnierzy podziemia antykomunistycznego.

 3. 1270rozenekkk 13.08.2018

  "Odsiecz" Rozenka: moja obietnica wyborcza - Warszawa wolna od faszyzmu i nacjonalizmu

  Warszawa powinna być wolna od faszyzmu, sił skrajnie nacjonalistycznych i od chuliganerii, to jest moja pierwsza obietnica wyborcza - zadeklarował w poniedziałek kandydat SLD na prezydenta stolicy Andrzej Rozenek.

 4. 1270cenckiewiczokr 13.08.2018

  Wstrętny atak na historyka IPN. To „obrzydliwa kreatura i teczkowy onanista”

  Sławomir Cenckiewicz nie daje chwili wytchnienia lustracyjnym kłamcom, dawnym agentom i pracownikom siłowych resortów w czasach PRL. Od lat jest z tego powodu wściekle atakowany

 5. 1270majdaneki 13.08.2018

  Skandaliczne zachowanie izraelskiego nastolatka: tańczył nago w obozie śmierci

  Co roku dziesiątki tysięcy izraelskich uczniów odwiedzają miejsca pamięci Holokaustu w Polsce. Siłą rzeczy w tej liczbie znajdzie się kilku, którzy nie potrafią się zachować

 6. saperzy13082018 13.08.2018

  Dwie z trzech bomb z czasów II wojny światowej zostały wyciągnięte z Bałtyku

  Dwie z trzech bomb lotniczych z czasów II wojny światowej wyciągnęli z Bałtyku nurkowie z 8. Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Akcja odbywa się na plaży w kołobrzeskim Podczelu.

 7. ewakuacja13082018 13.08.2018

  Ewakuacja ludności z Podczela. Saperzy będą wyciągać bomby z Bałtyku

  Rozpoczęła się zaplanowana na godz. 7 przez sztab kryzysowy ewakuacja ludności z dzielnicy Podczele w Kołobrzegu. W ciągu dwóch godzin strefa zagrożenia ma opustoszeć. Wtedy do akcji wyciągnięcia trzech bomb z Bałtyku znalezionych przy plaży mają przystąpić saperzy.

 8. 1270jakisupermariaki 12.08.2018

  Ten film podbija internet. Tak Patryk Jaki walczy mafią reprywatyzacyjną

  Patryk Jaki raczej nie kreuje się na superbohatera, chociaż dla wielu ludzi, którzy dzięki niemu mają szansę odzyskać zagrabiony majątek właśnie nim jest

Wiadomości ze świata

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook