Jedynie prawda jest ciekawa


Jaki przedstawił swój najnowszy spot. Przy okazji „utarł nosa” Trzaskowskiemu

11.09.2018
Jaki06022018
Jaki przedstawił swój najnowszy spot. Przy okazji „utarł nosa” Trzaskowskiemu

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki opublikował nowy spot promujący jego ideę „dzielnicy przyszłości”. Przy okazji uderzył w swojego głównego rywala w nadchodzących wyborach, Rafała Trzaskowskiego.

Materiał wideo rozpoczyna się od fragmentów prezentujących dwie słynne sytuacje z posłem PO – przyklejanie drzwi taśmą oraz odpowiedź Trzaskowskiego na pytanie o to, jaką ma wizję stolicy. 

- Ja (...) w Warszawie do końca nie jestem w stanie znaleźć odpowiedzi na pytanie (...) czym Warszawa tak naprawdę ma być – mówił kandydat opozycji.

Po chwili zaprezentowane zostają projekty rozbudowy Warszawy w ramach „dzielnicy przyszłości”. W polskiej stolicy w ramach programu miałyby powstać nowe, futurystyczne budynki. Dodatkowo ruszyć miałby II etap modernizacji mostu Grota, a mieszkańcy mogliby się cieszyć m.in nowoczesnym "smart" parkingiem. Jaki przedstawia także założenia projektu, zgodnie z którymi dzielnica będzie „strefą, gdzie będą najniższe podatki dla innowacji w tej części Europy”.

-Ja wierzę w wielką Warszawę. Warszawę wielkich projektów – mówi wiceminister w spocie – Ludzie odważni, którzy nie boją się przełamywać pewnych schematów, zmieniają świat i w Warszawie chcemy mieć taki obszar. Niech zwycięża ambitna Warszawa.
JD/ za Twitter

Warto poczytać

 1. 1270mateuszrozwoj 24.09.2018

  Premier: wejście Polski do grona krajów rozwiniętych to symboliczna data

  Wejście Polski do krajów rozwiniętych to symboliczna data, to zasługa naszych przedsiębiorców - podkreślił premier Mateusz Morawiecki komentując decyzję agencji FTSE Russell, która przekwalifikowała Polskę z grupy rynków rozwijających się do rozwiniętych.

 2. 1270zaufanie 24.09.2018

  Andrzej Duda liderem rankingu zaufania; Grzegorz Schetyna z 45 proc. nieufności

  Największym zaufaniem Polacy darzą prezydenta Andrzeja Dudę (68 proc. badanych) - wynika z wrześniowego sondażu CBOS. Najmniejszym zaufaniem Polacy darzą lidera PO Grzegorza Schetynę (45 proc.).

 3. joanna-jaskowiak-24092018 24.09.2018

  Zaskakujący wyrok w sprawie żony prezydenta Poznania. Sędzia uzasadnił orzeczenie… obecną sytuacją w Polsce

  Poznański Sąd Okręgowy uchylił wyrok sądu I instancji, który uznał żonę prezydenta Poznania, Joannę Jaśkowiak jako winną popełnienia wykroczenia używania wulgaryzmów w miejscu publicznym

 4. HGWPOFlickr 24.09.2018

  Wymazali ze zdjęcia prezydent Warszawy? Internauci sugerują manipulację

  Rafał Trzaskowski na swoim Twitterze opublikował wpis, gdzie pochwalił się wzięciem udziału w corocznym nabożeństwie upamiętniającym patrona Warszawy bł. Władysława z Gielniowa. Do tweeta zostały załączone zdjęcia z całej uroczystości

 5. unrug24092018 24.09.2018

  Wybrał Polskę za swoją ojczyznę. „Jestem polskim oficerem i wyrzuciłem z pamięci język niemiecki 1 września 1939 roku”

  Wiceadmirał Józef Unrug Polskę wybrał za swoją ojczyznę i pozostał w swym wyborze konsekwentny.

 6. Kaczynskiwiki 24.09.2018

  Mocne słowa Jarosława Kaczyńskiego „Czas rosyjskiego dyktatu w Polsce zakończył się”

  Jarosław Kaczyński był gościem Polskiego Radia Olsztyn, gdzie odniósł się do inwestycji przekopu Mierzei Wiślanej, wobec której swój sprzeciw wyraziła Rosja.

 7. morawiecki12032018 23.09.2018

  Kolejny atak na premiera Morawieckiego. wPolityce.pl ujawnia szczegóły

  Dziennikarze ujawniają kulisy ataku, do którego przyłączyć ma się "niemiecko-szwajcarski koncern medialny".

Wiadomości ze świata

więcej

Wiadomości gospodarcze

więcej
CS-159fotoMINI

Czas Stefczyka 159/2018

PDF (5,69 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook