Jedynie prawda jest ciekawa


Film ze spotkania Beaty Szydło z mieszkańcami Siedlec stał się hitem internetu. To trzeba zobaczyć!

28.10.2017
szydlo28102017
Film ze spotkania Beaty Szydło z mieszkańcami Siedlec stał się hitem internetu. To trzeba zobaczyć!

Krótki film ze spotkania premier Beaty Szydło z mieszkańcami Siedlec podbija internet. Wszystko z powodu biesiadnej atmosfery i piosenki, którą razem z premier Szydło i ministrem Krzysztofem Tchórzewskim odśpiewano w siedleckim domu kultury.

Początek spotkania nie zwiastował takiego zakończenia. To miała być standardowa wizyta premier w jednym z regionów.

- Chcę podziękować za te dwa lata, w których nas państwo wspieracie, kiedy realizujemy program dobrej zmiany. Myślę, że przez te dwa lata pokazaliśmy, że dajemy radę. Konsekwentnie realizujemy to, do czego się zobowiązaliśmy. Nasz rząd ma taki znak firmowy - dotrzymywanie słowa – mówiła premier mieszkańcom Siedlec zgromadzonym w Miejskim Ośrodku Kultury.

Beacie Szydło towarzyszył pochodzący z regionu minister energii Krzysztof Tchórzewski. Jak zauważa Tygodnik Siedlecki, premier dziękowała Siedlcom za takiego ministra. – Ten człowiek powinien mieć pomnik na Śląsku. On uratował polskie górnictwo – mówiła.

Spotkanie zakończyło się w biesiadnej atmosferze. Wszyscy chwycili się za ręce i odśpiewali piosenkę "Moje Siedlce". Premier w mocnym stopniu improwizowała, ale minister Tchórzewski imponował znajomością słów.

 

Warto poczytać

 1. Giertych-vs-biedron-14082018 14.08.2018

  Giertych atakuje Biedronia i media za skandal pedofilski „Jakby to chodziło o biskupa to byście od razu się tym zajęli”

  Robert Biedroń ostatnio nie cieszy się dobrą prasą. Na prezydencie Słupska ciąży sprawa ostatniej afery pedofilskiej, wobec której ratusz miasta nie zainterweniował. Przez taką postawę „oberwało” mu się od Romana Giertycha

 2. piotr-n-14082018 14.08.2018

  Szansa na sprawiedliwe orzeczenie? Wyrok w sprawie Piotra N. unieważniony

  Kara grzywny w wysokości 6 tys. zł, nawiązka 10 tys. nawiązki na rzecz poszkodowanej oraz koszty procesu – taki wyrok otrzymał Piotr N. za potrącenie 77-letniej kobiety

 3. wybory14082018 14.08.2018

  Znamy już termin wyborów samorządowych 2018. Do kiedy będzie trwała kampania?

  Podpisałem rozporządzenie o terminie wyborów samorządowych. 21 października Polacy zdecydują, kto będzie rządził w samorządach; niech rozpoczynająca się kampania wyborcza będzie uczciwą konkurencją na dobre propozycje dla Polaków - napisał premier Mateusz Morawiecki na Twitterze.

 4. komorowski14082018 14.08.2018

  Komorowski będzie startował w wyborach do PE? Były prezydent odpowiada

  Nie będę startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego - zapowiedział we wtorek b. prezydent Bronisław Komorowski. "Jeżeli pojawiłby się taki temat, to nie widzę żadnego powodu, żeby o nim nie informować, ale takiego tematu nie ma" - podkreślił.

 5. TuskFlickr 14.08.2018

  Były współpracownik Tuska o jego niechęci do PO „Jezu! Znowu muszę do tych matołów gdzieś tam jechać!”

  Na łamach tygodnika „Wprost” ukazał się wywiad z byłym politykiem PO Janem Rokitą. Opowiada w nim głównie o stosunku Donalda Tuska do Platformy oraz o jego ewentualnym powrocie do polskiej polityki

 6. 1270dudaaia 13.08.2018

  Takich zdjęć pary prezydenckiej jeszcze nie widzieliście! Niezwykły album na 3-lecie prezydentury

  Z okazji 3. rocznicy wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta powstał pamiątkowy album z fotografiami prezydenta oraz pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy, przypominający najważniejsze momenty tego okresu - poinformowała w poniedziałek Kancelaria Prezydenta RP.

 7. 1270pragazw 13.08.2018

  „Śmierć jest naszym wybawieniem” - w dawnej katowni NKWD i UB powstanie placówka dydaktyczna IPN

  W dawnej katowni NKWD i UB na Pradze w Warszawie powstanie placówka dydaktyczna Instytutu Pamięci Narodowej. W poniedziałek IPN zamieścił ogłoszenie dot. przebudowy piwnic budynku przy ul. Strzeleckiej 8, gdzie mordowano żołnierzy podziemia antykomunistycznego.

Wiadomości ze świata

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook