Jedynie prawda jest ciekawa


Działaczka Nowoczesnej: "Polska to przeciętny, głupi, niewykształcony naród"

02.05.2018
1270nowoczesnaja
Działaczka Nowoczesnej: "Polska to przeciętny, głupi, niewykształcony naród"

Czy trzeba coś jeszcze udowadniać? To politycy Nowoczesnej myślą o Polsce i Polakach. Jolanta Zjawińska wyraziła to słowami: "Polska to przeciętny, głupi, niewykształcony naród".

Tę ignorancję i brak poszanowania dla własnego kraju i narodu, i to w przededniu naszego święta narodowego, aż ciężko komentować. Tym bardziej, że najcelniej ujął to na Twitterze publicysta Dawid Wildstein:

Działaczka Nowoczesnej Jolanta Zjawińska mówi, że "Polska to przeciętny, głupi, niewykształcony naród". To w części prawda. Takie posłanki N. to mocny dowód na to, że Polacy to głupi, przeciętny i niewykształcony naród. Na szczęście posłowie N. to nie jest całość Narodu Polskiego.

To chyba wystarczy za komentarz i ciszej nad tą nowoczesną trumną…


Warto poczytać

 1. 14.08.2018

  Nastały mroczne czasy dla prawicowców na Facebooku?

 2. komorowski14082018 14.08.2018

  Komorowski będzie startował w wyborach do PE? Były prezydent odpowiada

  Nie będę startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego - zapowiedział we wtorek b. prezydent Bronisław Komorowski. "Jeżeli pojawiłby się taki temat, to nie widzę żadnego powodu, żeby o nim nie informować, ale takiego tematu nie ma" - podkreślił.

 3. TuskFlickr 14.08.2018

  Były współpracownik Tuska o jego niechęci do PO „Jezu! Znowu muszę do tych matołów gdzieś tam jechać!”

  Na łamach tygodnika „Wprost” ukazał się wywiad z byłym politykiem PO Janem Rokitą. Opowiada w nim głównie o stosunku Donalda Tuska do Platformy oraz o jego ewentualnym powrocie do polskiej polityki

 4. 1270dudaaia 13.08.2018

  Takich zdjęć pary prezydenckiej jeszcze nie widzieliście! Niezwykły album na 3-lecie prezydentury

  Z okazji 3. rocznicy wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta powstał pamiątkowy album z fotografiami prezydenta oraz pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy, przypominający najważniejsze momenty tego okresu - poinformowała w poniedziałek Kancelaria Prezydenta RP.

 5. 1270pragazw 13.08.2018

  „Śmierć jest naszym wybawieniem” - w dawnej katowni NKWD i UB powstanie placówka dydaktyczna IPN

  W dawnej katowni NKWD i UB na Pradze w Warszawie powstanie placówka dydaktyczna Instytutu Pamięci Narodowej. W poniedziałek IPN zamieścił ogłoszenie dot. przebudowy piwnic budynku przy ul. Strzeleckiej 8, gdzie mordowano żołnierzy podziemia antykomunistycznego.

 6. 1270rozenekkk 13.08.2018

  "Odsiecz" Rozenka: moja obietnica wyborcza - Warszawa wolna od faszyzmu i nacjonalizmu

  Warszawa powinna być wolna od faszyzmu, sił skrajnie nacjonalistycznych i od chuliganerii, to jest moja pierwsza obietnica wyborcza - zadeklarował w poniedziałek kandydat SLD na prezydenta stolicy Andrzej Rozenek.

Wiadomości ze świata

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook