Jedynie prawda jest ciekawa


Czarzasty kpi z „dziennikarki”: Olejnik na rzecznik rządu

24.01.2015

„Mówiłaby to samo, a brałaby pieniądze” - przekonuje polityk lewicy.

Włodzimierz Czarzasty podał pomocną dłoń premier Ewie Kopacz. Okazuje się, że polityk lewicy ma dobrą kandydatkę na rzecznika rządu. Pytany w TVN24 o swoją propozycję stwierdził jednoznacznie, że mogłaby to być... Monika Olejnik.

"Moim pomysłem na rzecznika rządu jest Monika Olejnik. Mówiłaby to samo, a brałaby pieniądze" – kpił z gwiazdy TVN.

Odnosząc się do ostatnich dymisji wokół Ewy Kopacz Czarzasty wskazywał, że to symptom potężnego problemu, „jeżeli premier rządu w ciągu kilku miesięcy robi inicjatywy typu: pakiet onkologiczny, górnictwo i wszystko wychodzi odwrotnie, a potem odchodzi całe otoczenie…” Dodał, że polityka Kopacz nie ma z mądrością nic wspólnego.

Czarzasty kontynuując zwrócił uwagę na brak konsekwencji Kopacz. „Jeżeli mówimy o konsekwencji merytorycznej premier Kopacz, to ona ogłosiła politykę miłości. Ta polityka skończyła się po miesiącu. Zakończyło się to tym, że zasugerowano nielubianemu przeze mnie Jarosławowi Kaczyńskiemu, że podpisał lojalkę” – przypomniał.

Odnosząc się do wypowiedzi Michała Kamińskiego, który również był gościem stacji i nazwał byłą już rzecznik rządu "bardzo dobrym i kompetentnym rzecznikiem. – Pani Sulikowa – wyjątkowa specjalistka? Przypomnę sesję w magazynie kolorowym: Ewa Kopacz i na każdym materiale wisi metka – kpił Czarzasty.

Widząc to, co dzieje się w programach Olejnik, należy wskazać, że rzeczywiście na rzecznik rządu PO-PSL „gwiazda TVN”, wykonująca obowiązki dziennikarza, się nadaje...

ez,wPolityce.pl
[Fot. Youtube.pl/Facebook MO]

Warto poczytać

 1. 1270gwiazdawesterplatte 17.08.2018

  Andrzej Gwiazda: Adamowicz jest za słaby, aby zablokować wojsku udział w uroczystościach na Westerplatte

  "Byłem przekonany, że Wojsko Polskie weźmie udział w obchodach, że Adamowicz jest za słaby, ażeby zablokować wojsku udział w uroczystościach na Westerplatte".

 2. awionetka17082018 17.08.2018

  W Wielkopolsce rozbiła się awionetka. Nie żyje 44-letni pilot

  44-letni pilot zginał w wypadku awionetki w miejscowości Duszniki koło Szamotuł w Wielkopolsce, do którego doszło w piątek. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

 3. korwin17082018 17.08.2018

  Trzaskowski i Jaki będą mieli problemy? Janusz Korwin-Mikke szykuje pozew

  Lider partii "Wolność" Janusz Korwin-Mikke zapowiedział, że pozwie Patryka Jakiego i Rafała Trzaskowskiego i będzie domagał się od nich odszkodowania. Jak mówił, obaj kandydaci przedwcześnie rozpoczęli kampanię wyborczą, czego Korwin-Mikke - jak mówił - nie chciał zrobić, by nie łamać prawa.

 4. adamowicz17082018 17.08.2018

  Paweł Adamowicz spotkał się z przedstawicielami wojska w sprawie uroczystości na Westerplatte

  W Urzędzie Miejskim w Gdańsku w prezydent miasta Paweł Adamowicz spotkał się z przedstawicielami wojska i MON w sprawie organizacji uroczystości 1 września na Westerplatte dla uczczenia 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

 5. trzaskowski17082018 17.08.2018

  Trzaskowski z wnioskiem do Ziobry. Chce delegalizacji ONR-u

  Kandydat na prezydenta Warszawy Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski zwraca się do prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobro z wnioskiem o rozwiązanie stowarzyszenia Obozu Narodowo-Radykalnego. Trzaskowski podkreślił w piątek, że w Warszawie i w całej Polsce nie ma miejsca na faszyzm.

 6. lekarz17082018 17.08.2018

  Ginekolog podejrzany o gwałt na czterech pacjentkach. Przyjmował w gabinetach w Zabrzu i w Gliwicach

  Zatrzymano ginekologa z Zabrza podejrzanego o zgwałcenie czterech pacjentek i zmuszenie trzech z nich do poddania się również innej czynności seksualnej - podała w piątek śląska policja. Do przestępstw miało dojść w prywatnym gabinecie lekarskim w latach 2016-2018.

 7. woda17082018 17.08.2018

  GIS ostrzega: w butelkowanej wodzie mineralnej znaleziono bakterie coli i paciorkowce

  Główny Inspektorat Sanitarny poinformował w czwartek o wycofaniu ze sprzedaży dwóch partii wód mineralnych Małopolanka i Malinowy Zdrój. W próbkach pobranych do kontroli stwierdzono bakterie z grupy coli oraz paciorkowców kałowych.

Wiadomości ze świata

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook