Jedynie prawda jest ciekawa


Najpierw tajemnicza śmierć radnego, teraz pobicie dziennikarza „Faktu”. Co się dzieje w Głogowie?!

07.06.2018
1270chruszczkibice
Najpierw tajemnicza śmierć radnego, teraz pobicie dziennikarza „Faktu”. Co się dzieje w Głogowie?!

To kolejna odsłona tajemniczej sprawy, która – jak się okazuje – nie zakończyła się śmiercią głogowskiego radnego Pawła Chruszcza. Tym razem fotoreporter „Faktu”, który zajmował się tą sprawą na miejscu, został brutalne pobity przez napastników.

Według relacji gazety, pięciu mężczyzn zaczaiło się na niego wówczas, gdy wracał wieczorem ze spaceru z psem.  - Ty policyjna kur..., to za Pawła Chruszcza, zobaczysz! – miał usłyszeć dziennikarz.

Sprawa rozegrała się w środę, 6 czerwca na jednym z głogowskich osiedli. Lokalny reporter wracał z psami ze spaceru i zauważył, że pod domem czekało na niego kilku napastników.

– Już wtedy poczułem, że wydarzy się coś złego (…) Jeden ze zbirów zaszedł mnie od tyłu. Powalili mnie na ziemię i zaczęli kopać. Celowali w głowę, ale udało mi się zasłonić – relacjonuje dziennikarz w serwisie Fakt24.pl.

Ostatecznie bandytów spłoszyły psy dziennikarza. Najprawdopodobniej to one uratowały reporterowi życie. W końcu na miejscu pojawiła się policja, która aktualnie zajmuje się tą sprawą.

Według „Faktu”, pobity w Głogowie reporter zajmował się wcześniej sprawą Pawła Chruszcza.

Jak podawały media, ciało 42-letniego radnego znaleziono powieszone na słupie energetycznym. Śledztwo ma wyjaśnić, czy było to samobójstwo, czy w grę wchodzi udział osób trzecich. Aktualnie sprawa została przekazana Prokuraturze Okręgowej w Legnicy, zostanie ona także objęta nadzorem Prokuratury Krajowej.

Więcej o tajemniczej śmierci radnego pisaliśmy tu: http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/sprawa-smierci-pawla-ch-pod-nadzorem-prokuratury-krajowej,23429158872

Warto poczytać

 1. rzeplinski21092018 21.09.2018

  Rzepliński wysnuwa nową teorię. „Mój telefon jest zapewne na podsłuchu”

  Podczas wywiadu w programie „Kropka nad i” w TVN24, Andrzej Rzepliński oświadczył iż wierzy, że jego telefon podobnie jak telefon prof. Gersdorf są na podsłuchu.

 2. magierowski26012018 21.09.2018

  Ambasador Polski w Izraelu napisał list do Z. Preisnera. Nic lepszego dziś nie przeczytacie

  Zbigniew Preisner, jeden z najwybitniejszych współczesnych kompozytorów filmowych, został uhonorowany nagrodą za całokształt twórczości przez organizatorów Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Hajfie.

 3. duda-vs-wielowieyska-21092018 21.09.2018

  Andrzej Duda nie wytrzymał. Prezydent ostro komentuje wpis Wielowieyskiej „Państwo jesteście dziennikarzami?”

  Na Twitterze rozgrzała się ostra dyskusja pomiędzy prezydentem Andrzejem Dudą, a dziennikarką TOK FM Dominiką Wielowieyską. Poszło o wizytę głowy państwa w Waszyngtonie

 4. Gersdorf06032018 21.09.2018

  Gersdorf ujawnia szczegóły spotkania z Morawieckim. O czym rozmawiali?

  Wiadomo jak przebiegało spotkanie profesor Małgorzaty Gersdorf i premiera Mateusza Morawieckiego. Po dzisiejszej publikacji portalu onet.pl, profesor zdecydowała się ujawnić szczegóły rozmowy.

 5. agata-duda 21.09.2018

  Pierwsza Dama ponownie zachwyciła internautów. Zdjęcie Agaty Dudy robi prawdziwą furorę

  Na jednym z twitterowych profili kancelarii Prezydenta RP pojawiło się „nietypowe” zdjęcie Agaty Kornhauser-Dudy. Pierwsza Dama pozuje na nim… bez wysokich obcasów. Fotografia zachwyciła internautów.

 6. tsue-27082018 20.09.2018

  Trybunału Sprawiedliwości UE: „Produkty z uboju rytualnego mogą być uznane za rolnictwo ekologiczne”

  Produktom pochodzącym od zwierząt poddanych ubojowi rytualnemu, bez ogłuszania, może być przyznane europejskie oznakowanie "rolnictwo ekologiczne"

 7. wassermann20092018 20.09.2018

  Wassermann zapowiada przygotowania do budowy metra w Krakowie

  Kandydatka Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Krakowa Małgorzata Wassermann zapowiedziała, że jeśli wygra wybory, to podejmie działania, zmierzające do powstania metra w mieście. Według niej, rozpoczęcie budowy mogłoby nastąpić pod koniec kadencji; docelowo mogą powstać trzy nitki metra.

Wiadomości ze świata

więcej

Wiadomości gospodarcze

więcej
CS-159fotoMINI

Czas Stefczyka 159/2018

PDF (5,69 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook