Jedynie prawda jest ciekawa


Chcieli ponownie przeszkodzić Jakiemu, tymczasem dobrze się bawili. Świetny gest kandydata na prezydenta Warszawy

29.07.2018
jaki18062018
Chcieli ponownie przeszkodzić Jakiemu, tymczasem dobrze się bawili. Świetny gest kandydata na prezydenta Warszawy

Wybory na urząd prezydenta miasta to nie jest łatwa sztuka. Oprócz przedstawienia swojego programu potrzeba przede wszystkim dobrej prezentacji i wizerunku. Oznacza to utrzymanie, a nawet zwiększenie swojego elektoratu, unikanie wpadek, pogłębianie relacji z potencjalnymi wyborcami, a także należy wykazać się sporą aktywnością. Co więcej trzeba sobie umieć radzić ze swoimi przeciwnikami. Patryk Jaki pokazał jak on to robi.

Kandydat PiS na prezydenta miasta Warszawa stara się ze wszystkich sił jeszcze przed kampanią wyborczą zyskać spore poparcie. W minioną sobotę urządził piknik, na którym promował zdrowy tryb życia. W tym celu własnoręcznie przygotował wegańskie posiłki dla zgromadzonych.

Na pikniku Jakiego tradycyjnie nie zabrakło członków KOD oraz Obywateli RP, którzy niejednokrotnie przeszkadzali politykowi na jego poprzednich spotkaniach z wyborcami. Jednak kandydat PiS się tym nie przejął.

-Jak na każdym moim spotkaniu, również dziś miałem gości z KOD-u. Osobiście przygotowałem im nasz chłodnik, troszkę obiadku z witaminami i potasem. - napisał na swoim twitterowym profilu Patryk Jaki

Jak napisał, tak zrobił. Jaki wyszedł naprzeciw swoim przeciwnikom i poczęstował ich swoimi posiłkami. Kodziarzom wyraźnie się to spodobało, czego dowodem jest film zamieszczony przez Arkadiusza Czerepacha na Twitterze. Widać na nim, jak zarówno Patryk Jaki oraz jego przeciwnicy świetnie się bawią, a spotkaniu towarzyszy poczucie humoru i miła atmosfera.

JD/ za Twitter

Warto poczytać

 1. 1270dudaaia 13.08.2018

  Takich zdjęć pary prezydenckiej jeszcze nie widzieliście! Niezwykły album na 3-lecie prezydentury

  Z okazji 3. rocznicy wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta powstał pamiątkowy album z fotografiami prezydenta oraz pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy, przypominający najważniejsze momenty tego okresu - poinformowała w poniedziałek Kancelaria Prezydenta RP.

 2. 1270pragazw 13.08.2018

  „Śmierć jest naszym wybawieniem” - w dawnej katowni NKWD i UB powstanie placówka dydaktyczna IPN

  W dawnej katowni NKWD i UB na Pradze w Warszawie powstanie placówka dydaktyczna Instytutu Pamięci Narodowej. W poniedziałek IPN zamieścił ogłoszenie dot. przebudowy piwnic budynku przy ul. Strzeleckiej 8, gdzie mordowano żołnierzy podziemia antykomunistycznego.

 3. 1270cenckiewiczokr 13.08.2018

  Wstrętny atak na historyka IPN. To „obrzydliwa kreatura i teczkowy onanista”

  Sławomir Cenckiewicz nie daje chwili wytchnienia lustracyjnym kłamcom, dawnym agentom i pracownikom siłowych resortów w czasach PRL. Od lat jest z tego powodu wściekle atakowany

 4. 1270majdaneki 13.08.2018

  Skandaliczne zachowanie izraelskiego nastolatka: tańczył nago w obozie śmierci

  Co roku dziesiątki tysięcy izraelskich uczniów odwiedzają miejsca pamięci Holokaustu w Polsce. Siłą rzeczy w tej liczbie znajdzie się kilku, którzy nie potrafią się zachować

 5. saperzy13082018 13.08.2018

  Dwie z trzech bomb z czasów II wojny światowej zostały wyciągnięte z Bałtyku

  Dwie z trzech bomb lotniczych z czasów II wojny światowej wyciągnęli z Bałtyku nurkowie z 8. Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Akcja odbywa się na plaży w kołobrzeskim Podczelu.

 6. ewakuacja13082018 13.08.2018

  Ewakuacja ludności z Podczela. Saperzy będą wyciągać bomby z Bałtyku

  Rozpoczęła się zaplanowana na godz. 7 przez sztab kryzysowy ewakuacja ludności z dzielnicy Podczele w Kołobrzegu. W ciągu dwóch godzin strefa zagrożenia ma opustoszeć. Wtedy do akcji wyciągnięcia trzech bomb z Bałtyku znalezionych przy plaży mają przystąpić saperzy.

 7. 1270jakisupermariaki 12.08.2018

  Ten film podbija internet. Tak Patryk Jaki walczy mafią reprywatyzacyjną

  Patryk Jaki raczej nie kreuje się na superbohatera, chociaż dla wielu ludzi, którzy dzięki niemu mają szansę odzyskać zagrabiony majątek właśnie nim jest

Wiadomości ze świata

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook