Jedynie prawda jest ciekawa


CBA weszło do firm powiązanych z Grupą Kulczyk

02.06.2016

"Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego wkroczyli do menadżerów spółek związanych z prywatyzacją CiECH S.A." - podała Telewizja Republika za źródłem zbliżonym do śledztwa.

Informacje o przeprowadzanych czynnościach w sprawie CIECH S.A potwierdził Piotr Kaczorek z Wydziału Komunikacji Społecznej. 

"Istotnie takie czynności są prowadzone przez funkcjonariuszy CBA i jeszcze one trwają. Więcej informacji będziemy mogli podać po ich zakończeniu" - mówił Kaczorek.

Wedle ustaleń Telewizji Republika Wydział ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej polecił agentom Centralnego Biura Antykorupcyjnego pozyskanie rzeczy od szefów spółki Cross Media Andrzeja Długosza i Tadeusza Koniecznego oraz od Tomasza Mikołajczaka, którego określa się prawa ręką śp. Jana Kulczyka.

kk/PAP/Telewizja Trwam

[fot.Fratria]

Warto poczytać

 1. 1270scet 15.08.2018

  Nawet w taki dzień nie potrafią się powstrzymać? Schetyna i przystawki jątrzą w polskie święto

  PO i Nowoczesna: za dwa lata na obchodach 15 sierpnia będziemy wszyscy razem

 2. Giertych-vs-biedron-14082018 14.08.2018

  Giertych atakuje Biedronia i media za skandal pedofilski „Jakby to chodziło o biskupa to byście od razu się tym zajęli”

  Robert Biedroń ostatnio nie cieszy się dobrą prasą. Na prezydencie Słupska ciąży sprawa ostatniej afery pedofilskiej, wobec której ratusz miasta nie zainterweniował. Przez taką postawę „oberwało” mu się od Romana Giertycha

 3. facebook-14082018 14.08.2018

  Ciężkie czas dla prawicy na Facebooku? Nowa szefowa polskiej sekcji portalu nie kryje się z poglądami

  Agnieszka Kosik została nowym szefem polskiego Facebooka. Niektórzy internauci ostrzegają przed „czarnymi miesiącami dla prawicy w polskim internecie”. Wszystko przez informacje odkryte na jej koncie facebookowym

 4. wybory14082018 14.08.2018

  Znamy już termin wyborów samorządowych 2018. Do kiedy będzie trwała kampania?

  Podpisałem rozporządzenie o terminie wyborów samorządowych. 21 października Polacy zdecydują, kto będzie rządził w samorządach; niech rozpoczynająca się kampania wyborcza będzie uczciwą konkurencją na dobre propozycje dla Polaków - napisał premier Mateusz Morawiecki na Twitterze.

 5. komorowski14082018 14.08.2018

  Komorowski będzie startował w wyborach do PE? Były prezydent odpowiada

  Nie będę startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego - zapowiedział we wtorek b. prezydent Bronisław Komorowski. "Jeżeli pojawiłby się taki temat, to nie widzę żadnego powodu, żeby o nim nie informować, ale takiego tematu nie ma" - podkreślił.

Wiadomości ze świata

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook