Jedynie prawda jest ciekawa


Akcja z zaklejaniem drzwi przez Trzaskowskiego była ustawką? Tomczyk publikuje SMS-a kobiety, której polityk „pomagał”

22.08.2018
Trzaskowski20062018
Akcja z zaklejaniem drzwi przez Trzaskowskiego była ustawką? Tomczyk publikuje SMS-a kobiety, której polityk „pomagał”

Akcja z zaklejanie szybki w drzwiach jednej z mieszkanek Warszawy przez Rafała Trzaskowskiego odbiła się szerokim echem wśród użytkowników mediów społecznościowych. Są jednak dowody na to, iż „niecodzienna sytuacja” była tak naprawdę ustawką sztabu wyborczego kandydata PO na prezydenta Warszawy.

Polityk opozycji rozpoczął swoją akcję „Otwarte drzwi dla Warszawy”, podczas której miało dojść do niespotykanego zdarzenia. Otóż do Trzaskowskiego podeszła kobieta, która poprosiła go o naprawienie szybki w jej drzwiach. Polityk zrobił to przy pomocy taśmy klejącej, co stało się powodem masowej szydery ze strony internautów, którzy zaczęli tworzyć masowo memy związane z „taśmą Rafała”.

Okazuje się jednak, że sprawa może mieć drugie dno. Cezary Tomczyk, pracownik sztabu Trzaskowskiego, opublikował na antenie Polsat News zdjęcie wiadomości SMS, w którym mieszkanka podziękowała politykowi za pomoc.

-Panie Rafale, dziękuję za wysłanego fachowca, który naprawił szybę. Dziękuję też, że złapał ją Pan przy dziennikarzach, kiedy leciała prosto na mnie. Szyba trzyma się mocno, a ja trzymam kciuki za Pana. Miło było poznać. Dziękuję. – brzmi treść wiadomości od pani Bożeny, której nazwisko zostało zamazane. Jednak zostało to zrobione przez niego na tyle nieudolnie, że części użytkowników portali społecznościowych udało się dotrzeć do kobiety.

Jak się okazuje kobieta jest znajomą słynnej „Rudej z KOD”, która niejednokrotnie przeszkadzała Patrykowi Jakiemu w spotkaniach. Czyżby więc cała „niecodzienna sytuacja” z przypadkową mieszkanką Warszawy, która poprosiła Trzaskowskiego o pomoc, była tak zaplanowaną ustawką? 

JD/ za Twitter

Warto poczytać

 1. Schetynawiki 24.09.2018

  Schetyna chwali się donoszeniem na Polskę zagranicą. Internauci bezlitośni dla lidera PO „Jesteście Targowicą”

  Ostatnimi czasy w obozie opozycji totalnej panuje „moda” na skarżenie się zagranicznym politykom na temat Polski

 2. morawiecki12032018 23.09.2018

  Kolejny atak na premiera Morawieckiego. wPolityce.pl ujawnia szczegóły

  Dziennikarze ujawniają kulisy ataku, do którego przyłączyć ma się "niemiecko-szwajcarski koncern medialny".

 3. sejm22042018 23.09.2018

  Nowy sondaż. PiS miażdży polityczną konkurencję

  Gdyby wybory do Sejmu odbyły się we wrześniu, PiS uzyskałby 45 proc. poparcia i mógłby rządzić samodzielnie; PO mogłaby liczyć na 23,9 proc. głosów

 4. pope23092018 23.09.2018

  Ponad 100 tysięcy wiernych na mszy w Kownie. Ważne słowa papieża Franciszka

  O minionych pokoleniach naznaczonych okupacją, udręką deportowanych, "wstydem donosicielstwa, zdrady", grozą gett i Syberii mówił w niedzielę podczas mszy w Kownie na Litwie papież Franciszek. Apelował o czujność wobec postaw, które doprowadziły do Holokaustu.

 5. gdanska-synagoga-22092018 22.09.2018

  Zapadła pierwsza decyzja w sprawie mężczyzny, który wybił okno w gdańskiej synagodze

  Na trzy miesiące do aresztu, decyzją Sądu Rejonowego w Gdańsku, trafił 27-letni mężczyzna, który zbił w środę kawałkiem płyty chodnikowej okno w Nowej Synagodze w Gdańsku-Wrzeszczu. Podejrzany jest chory psychicznie

 6. walesa-28072018 22.09.2018

  Wałęsa uderza w Kaczyńskiego. „Bądź Pan poważny”

  Lech Wałęsa po raz kolejny zwrócił się Jarosława Kaczyńskiego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na swoim koncie na Twitterze skomentował wczorajsze wystąpienie prezesa PiS podczas konwencji w Gdańsku.

 7. pawlowicz07052018 22.09.2018

  Pawłowicz ostrzega w mocnych słowach. „Idziemy też po was”

  Znana z mocnych wypowiedzi profesor Pawłowicz napisała na Twitterze ostrzeżenie dla działaczy samorządowych Polskiego Stronnictwa Ludowego.

 8. Schetyna09022018 21.09.2018

  Schetyna ostrzega Gersdorf. Lider PO przerażony spotkaniem sędzi z premierem?

  Środowe spotkanie pomiędzy Mateuszem Morawieckim, a Małgorzatą Gersdorf było jednym z szerzej komentowanych wydarzeń ostatnich tygodni. Premier spotkał się z sędzią w celu ustalenia warunków „kompromisu”. Ich rozmowa najwidoczniej przeraziła Grzegorza Schetynę

Wiadomości ze świata

więcej

Wiadomości gospodarcze

więcej
CS-159fotoMINI

Czas Stefczyka 159/2018

PDF (5,69 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook