Jedynie prawda jest ciekawa


Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

17.07.2018
1270lenin12
Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia. Stoi za zbrodniami czerwonego terroru, jest odpowiedzialny za tzw. pierwszy wielki głód, nieudaną próbę inwazji na Polskę, krwawą wojnę domową, masowe egzekucje dokonywane przez Czeka, wojnę domową w Rosji i pierwsze zabójstwa i mordy polityczne w bolszewickiej Rosji.

Jednak najwyraźniej nie przeszkadzało to osobom odpowiedzialnym za reklamę polskiej firmy nazwa.pl, która zajmuje się między innymi hostingiem stron i udostępnianiem nazw witryn internetowych. W internecie pojawiły się banery reklamowe, które zachęcają do skorzystania z usług nazwy.pl „okraszone” postacią Włodzimierza Ilicza.  

Nic dziwnego, że w sieci zawrzało, a tzw. prawicowy Twitter zapłonął iście rewolucyjnym ogniem. Jako jeden z pierwszych głos zabrał Mateusz Parys, specjalista od marketingu internetowego i współzałożyciel stowarzyszenia Młodzi dla Polski.

„Nie wiem, jak Wy, ale ja sam już nie skorzystam i nigdy żadnemu klientowi nie polecę serwera na @nazwapl (i tak nigdy tego nie robiłem z innych powodów😘) biorąc pod uwagę, jakich bohaterów wybierają do swoich kampanii reklamowych. Promowanie się Leninem w XXI w. w Polsce? Chore.” – napisał na Twitterze.

Wkrótce za Parysem poszli z dość ciekawą inicjatywą kolejnych doskonałych pomysłów dla „wizjonerów marketingu spod znaku nazwa.pl”

W kolejce jest Stalin: "Masz wielki głód... na hosting?".

Nie mogliśmy się powstrzymać i też dorzucimy swoje trzy grosze, co powiecie na: „Wielka czystka wrażliwych danych” (Jeżow), czy „Ostateczne rozwiązanie kwestii przeciążeń na serwerach” (Eichmann) – szum medialny gwarantowany.

***

Po raz kolejny okazało się, że presja ma sens i firma zdjęła wstydliwe reklamy.


Warto poczytać

 1. gapie-w-obliczu-tragedii-19082018 19.08.2018

  Łzy rodziców, apele ratowników, a tłum gapiów biernie przygląda się dramatowi. Tragedia stała się dla nich atrakcją

  Trudno jest czasem zrozumieć współczesnych ludzi. Obojętność na tragedię innych osób coraz bardziej przeraża

 2. jaki-akcja-botow-7082018 07.08.2018

  „Ostatnia deska ratunku dla sztabu Trzaskowskiego?”. Zagraniczne fake kota atakują kampanie Patryka Jakiego

  Akcja kandydata na prezydenta Warszawy z ramienia PiS, Patryka Jakiego, pod nazwą #100imyPodBlokiem wzbudziła spore zainteresowanie. I to nie tyle co w Warszawie czy nawet w Polsce co na całym świecie

 3. 1270jakiPatryk 06.08.2018

  Ależ oni się boją Patryka Jakiego. Kolejny wstrętny fejk

  Choć do wyborów jeszcze kilka miesięcy, Patryk Jaki przebojem podbija serca Warszawiaków

 4. PW-i-Lis-1082018 01.08.2018

  Polacy oddają hołd Powstańcom Warszawskim. A Tomasz Lis „wylewa” swoje polityczne żale

  Dokładnie 74 lata temu wybuchło Powstanie Warszawskie. 63 dni heroicznej walki tysięcy młodych Warszawiaków zostało zapamiętane przez kolejne pokolenia i do dziś jest im oddawany należny hołdy.

 5. 1270elizabetka 30.07.2018

  Odrealnienie dziennikarki. Saulski w punkt: My, elity, lepsi. Oni, masa, powinni nas słuchać

  Internetowy, długi wpis Elizy Michalik w kilka godzin stał się kolejnym hitem i memem. Dziennikarka znana z, najdelikatniej mówiąc, mocno lewicowych poglądów w swojej internetowej wypowiedzi załamywała ręce nad tą pogardą mas wobec polskich elit. Pogardą, jej zdaniem, nie zasłużoną

 6. 1270dzieciotko 30.07.2018

  Niesamowite i wzruszające zdjęcie. Co na to zwolennicy aborcji?

  Ta historia poruszy chyba każdego, kto ma choć odrobinę wrażliwości w sercu. Małżeństwo Szkotów wraz z dwójką dzieci postanowiło spędzić wakacyjny dzień w parku rozrywki

 7. fake-news-opozycji-29072018 29.07.2018

  Chcieli skompromitować TVP i PiS, skompromitowali sami siebie. Opozycja rozsyła fake newsy o agresywnym mężczyźnie

  Filmik z agresywnym uczestnikiem protestów, który popychał policjantów, wyzywając ich od ZOMO obiegł polski internet, stając się hitem

CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook