Jedynie prawda jest ciekawa


Niesiołowski znowu w amoku nienawiści o TV Trwam: Zlikwidować tę antykatolicką sektę!

12.06.2018
1270niesiooeks1206
Niesiołowski znowu w amoku nienawiści o TV Trwam: Zlikwidować tę antykatolicką sektę!

Stefan Niesiołowski słynie z agresywnych, przepełnionych jadem i nienawiścią wypowiedzi. Jednocześnie, od samego początku swojej kariery politycznej podkreśla, że uważa się za osobę wierzącą i polityka o przekonaniach chrześcijańsko-demokratycznych. Takie zapatrywania nie przeszkadzają mu jednak obrażać niektórych księży i katolickich rozgłośni – Radia Maryja i Telewizji Trwam, które są ważnym medium dla wielu milionów Polaków. Tym razem jednak mocno przesadził.

Telewizja Trwam świętuje właśnie 15-lecie swojej działalności. W tym czasie telewizja poruszyła w swoich reportażach mnóstwo ważnych tematów, transmitowała szereg ważnych  wydarzeń i stała się źródłem nadziei dla wielu Polaków, głównie starszych.

Dzięki telewizji założonej przez ojca Tadeusza Rydzyka osoby, które ze względów zdrowotnych często nie mogą uczestniczyć w nabożeństwach, co tydzień mogą przeżywać eucharystię w telewizji.

Zalety tego katolickiego medium można mnożyć i wyliczać, a wściekły atak na ojca Rydzyka ze strony liberalnych mediów, zazwyczaj bezpodstawny i oparty na kłamstwie, tylko pokazuje, jak wielką moc ma jego medialne dziedzictwo, skoro walczy się z nim, nie przebierając w środkach.

Do tego ataku postanowił dołączyć się Niesiołowski, polityk sam siebie uważający za chrześcijańskiego-demokratę.

- Życzę im tego, żeby jak najszybciej byli zlikwidowani. To instytucja niezwykle szkodliwa dla Polski i Kościoła. Obrzydliwa w swoim zakłamaniu, aktywna politycznie na korzyść PiS i budowania dyktatury w Polsce - ocenia były poseł PO. Jego zdaniem imperium medialne ojca Tadeusza Rydzyka rzuca się cieniem na historię Kościoła w Polsce i jest dla niego "hańbą" porównywalną do targowicy. - W tej chwili prawie cały hierarchiczny Kościół popiera dyktaturę w Polsce i w to się wpisuje Rydzyk z jego imperium kłamstwa – powiedział Niesiołowski pytany o życzenia dla telewizji przez dziennikarza „Super Expressu”.

Niesiołowski nie byłby sobą, gdyby potrafił opanować wzbierającą się w nim nienawiść i dodał po chwili:

Nie widzę związku między chodzeniem do kościoła a czczeniem Kaczyńskiego, Rydzyka i innych szkodników, którzy niszą mój kraj i kościół – dodał.

Trzeba przyznać, że poseł coraz bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że mamy do czynienia z przypadkiem klinicznym.

PF, fot. CC 3.0/ Adrian GrycukWarto poczytać

 1. gapie-w-obliczu-tragedii-19082018 19.08.2018

  Łzy rodziców, apele ratowników, a tłum gapiów biernie przygląda się dramatowi. Tragedia stała się dla nich atrakcją

  Trudno jest czasem zrozumieć współczesnych ludzi. Obojętność na tragedię innych osób coraz bardziej przeraża

 2. jaki-akcja-botow-7082018 07.08.2018

  „Ostatnia deska ratunku dla sztabu Trzaskowskiego?”. Zagraniczne fake kota atakują kampanie Patryka Jakiego

  Akcja kandydata na prezydenta Warszawy z ramienia PiS, Patryka Jakiego, pod nazwą #100imyPodBlokiem wzbudziła spore zainteresowanie. I to nie tyle co w Warszawie czy nawet w Polsce co na całym świecie

 3. 1270jakiPatryk 06.08.2018

  Ależ oni się boją Patryka Jakiego. Kolejny wstrętny fejk

  Choć do wyborów jeszcze kilka miesięcy, Patryk Jaki przebojem podbija serca Warszawiaków

 4. 1270warszawsaqaa 01.08.2018

  Warszawa stanęła, zawyły syreny. Cześć i chwała Bohaterom!

  Siedemdziesiąt cztery lata temu wybuchło Powstanie Warszawskie. Tysiące polskich bohaterów stanęło do walki o wolność stolicy. Nie kalkulowali, nie relatywizowali – po prostu „zachowali się, jak trzeba”.

 5. PW-i-Lis-1082018 01.08.2018

  Polacy oddają hołd Powstańcom Warszawskim. A Tomasz Lis „wylewa” swoje polityczne żale

  Dokładnie 74 lata temu wybuchło Powstanie Warszawskie. 63 dni heroicznej walki tysięcy młodych Warszawiaków zostało zapamiętane przez kolejne pokolenia i do dziś jest im oddawany należny hołdy.

 6. 1270elizabetka 30.07.2018

  Odrealnienie dziennikarki. Saulski w punkt: My, elity, lepsi. Oni, masa, powinni nas słuchać

  Internetowy, długi wpis Elizy Michalik w kilka godzin stał się kolejnym hitem i memem. Dziennikarka znana z, najdelikatniej mówiąc, mocno lewicowych poglądów w swojej internetowej wypowiedzi załamywała ręce nad tą pogardą mas wobec polskich elit. Pogardą, jej zdaniem, nie zasłużoną

 7. 1270dzieciotko 30.07.2018

  Niesamowite i wzruszające zdjęcie. Co na to zwolennicy aborcji?

  Ta historia poruszy chyba każdego, kto ma choć odrobinę wrażliwości w sercu. Małżeństwo Szkotów wraz z dwójką dzieci postanowiło spędzić wakacyjny dzień w parku rozrywki

 8. fake-news-opozycji-29072018 29.07.2018

  Chcieli skompromitować TVP i PiS, skompromitowali sami siebie. Opozycja rozsyła fake newsy o agresywnym mężczyźnie

  Filmik z agresywnym uczestnikiem protestów, który popychał policjantów, wyzywając ich od ZOMO obiegł polski internet, stając się hitem

CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook