Jedynie prawda jest ciekawa


Korwin-Mikke przekonany o własnym sukcesie

02.09.2014

„Pseudonaukowcy zaczęli głosić, że mamy PRZERWĘ w globalnym ociepleniu!!”

Janusz Korwin-Mikke wraca do swojego pierwszego przemówienia w Parlamencie Europejskim. Odbiło się ono szerokim echem, o czym również wskazuje lider KNP.

„Przemówienie to było cytowane i komentowane w sieci 360 000 razy” - przypomina Korwin-Mikke. Wskazuje, że "Super Express" skomentował jego słowa w ten sposób: "Po jego przemówieniu zapadła zupełna cisza i konsternacja. Ciężko jednak stwierdzić dlaczego. Dlatego, że wszyscy byli tak zszokowani teoriami i propozycjami Korwin-Mikkego, czy może dlatego, że nawet tłumacze mieli problem ze zrozumieniem jego wybitnego angielskiego akcentu?".

Janusz Korwin-Mikke w swoim przemówieniu wskazał na fałsz globalnego ocieplenia i zapowiedział wszystkim propagatorom karę więzienia. Korwin-Mikke zdaje się przekonany, że swoim przemówieniem zmienił świat.

„Wymienieni w przemówieniu pseudonaukowcy zrozumieli doskonale. I nieoczekiwanie zaczęli głosić, że mamy oto... dziesięcioletnią PRZERWĘ w globalnym ociepleniu!! Liczą, łajdaki, na to, że przez dziesięć lat PRZERWY ludziska zapomną, że te sk***ysyny wywaliły w GLOBCIO 900 miliardów euro - a obecnie wywalają po 235 mld rocznie; z czego, oczywiście, jakieś 10 proc. przylepia się politykom i urzędnikom do łapek” - wskazuje lider KNP.

Dodaje, że „to dowodzi, że nawet ONI sami nie wierzą w skuteczność walki z GLOBCIEm”. „Gdyby wierzyli - to by napisali tak: 'Wydaliśmy na walkę z globalnym ociepleniem 900 miliardów - i udało się! Udało nam się zahamować to straszne globalne ocieplenie. Hurra!'” - tłumaczy.

W jego ocenie, „przerażeni groźbą procesów i więzień - ogłosili PRZERWĘ”. „Inna sprawa, że mieli łatwo: federaści brukselscy - którzy już od kilku miesięcy wiedzą, że człowiek nie ma wiele wspólnego z GLOBCIEm - zaczęli przebąkiwać, że walczą nie z "ociepleniem" lecz ze "zmianami klimatu"!!!” - dodaje Korwin-Mikke.

Wskazuje, że „na wszelki wypadek, w styczniu (i pewno w ogóle…) NIE zostanie powołana unijna prokuratura. By nie było komu ICH zapuszkować”.

Cały tekst w „Super Expressie”

ez
[Fot. wPolityce.pl/tvn24]

Warto poczytać

 1. jaki-akcja-botow-7082018 07.08.2018

  „Ostatnia deska ratunku dla sztabu Trzaskowskiego?”. Zagraniczne fake kota atakują kampanie Patryka Jakiego

  Akcja kandydata na prezydenta Warszawy z ramienia PiS, Patryka Jakiego, pod nazwą #100imyPodBlokiem wzbudziła spore zainteresowanie. I to nie tyle co w Warszawie czy nawet w Polsce co na całym świecie

 2. 1270jakiPatryk 06.08.2018

  Ależ oni się boją Patryka Jakiego. Kolejny wstrętny fejk

  Choć do wyborów jeszcze kilka miesięcy, Patryk Jaki przebojem podbija serca Warszawiaków

 3. 1270warszawsaqaa 01.08.2018

  Warszawa stanęła, zawyły syreny. Cześć i chwała Bohaterom!

  Siedemdziesiąt cztery lata temu wybuchło Powstanie Warszawskie. Tysiące polskich bohaterów stanęło do walki o wolność stolicy. Nie kalkulowali, nie relatywizowali – po prostu „zachowali się, jak trzeba”.

 4. PW-i-Lis-1082018 01.08.2018

  Polacy oddają hołd Powstańcom Warszawskim. A Tomasz Lis „wylewa” swoje polityczne żale

  Dokładnie 74 lata temu wybuchło Powstanie Warszawskie. 63 dni heroicznej walki tysięcy młodych Warszawiaków zostało zapamiętane przez kolejne pokolenia i do dziś jest im oddawany należny hołdy.

 5. 1270elizabetka 30.07.2018

  Odrealnienie dziennikarki. Saulski w punkt: My, elity, lepsi. Oni, masa, powinni nas słuchać

  Internetowy, długi wpis Elizy Michalik w kilka godzin stał się kolejnym hitem i memem. Dziennikarka znana z, najdelikatniej mówiąc, mocno lewicowych poglądów w swojej internetowej wypowiedzi załamywała ręce nad tą pogardą mas wobec polskich elit. Pogardą, jej zdaniem, nie zasłużoną

 6. 1270dzieciotko 30.07.2018

  Niesamowite i wzruszające zdjęcie. Co na to zwolennicy aborcji?

  Ta historia poruszy chyba każdego, kto ma choć odrobinę wrażliwości w sercu. Małżeństwo Szkotów wraz z dwójką dzieci postanowiło spędzić wakacyjny dzień w parku rozrywki

 7. fake-news-opozycji-29072018 29.07.2018

  Chcieli skompromitować TVP i PiS, skompromitowali sami siebie. Opozycja rozsyła fake newsy o agresywnym mężczyźnie

  Filmik z agresywnym uczestnikiem protestów, który popychał policjantów, wyzywając ich od ZOMO obiegł polski internet, stając się hitem

 8. walesa-28072018 28.07.2018

  Podwójna klęska Wałęsy. Przegrał w sondażu, nie wyszła mu też zemsta

  Lech Wałęsa w ostatnich tygodniach dostał sporą dawkę „zastrzyku” aktywności, którą upublicznia nie tylko wżyciu codziennym m.in. na demonstracjach pod SN, ale także w social-mediach

CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook