Jedynie prawda jest ciekawa


Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

14.07.2018
stop-pedofilii-14072018
Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie. Jej celem jest globalna edukacja społeczności na temat wszelkich zaburzeń seksualnych dotyczących kontaktów dorosłego człowieka z nieletnim. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby założyciele programu nie próbowali … „wybielić” nazwę „pedofil”

Osoby zafascynowane nieletnimi - tak mają być nazywani pedofile zgodnie z założeniami administratorów strony  thepreventionproject.org. Z pozoru wydaje się to być nieznacząca zmiana brzmienia, tonu, ostrości słowa „pedofil” na bardziej łagodniejsze określenie. Tyle że ten proceder może być na tyle niebezpieczny, iż w przyszłości mógłby prowadzić nawet do legalizacji pedofilii.  Osoby zafascynowane nieletnimi werbalnie nie kojarzy się negatywnie, w podobny sposób można określić każdy rodzaj orientacji np. mężczyzna zafascynowany kobietami czy kobieta zafascynowana mężczyznami jako określenie dla heteroseksualnych ludzi. Czy to nie jest zbytnie przesuwanie pewnych granic w imię politycznej poprawności i tolerancji? 

Założyciele strony przekonują, iż nie każda zafascynowanie seksualne dzieckiem przez dorosłego musi oznaczać, iż dana osoba chce skrzywdzić nieletniego. Stad też, zdaniem administratorów tej strony, takie osoby powinno się wspierać i pomagać przed złym traktowaniem przez społeczeństwo, co może doprowadzić ich do depresji i w efekcie do samobójstwa.

Społeczność LGBT doda nową literkę do swojej nazwy i ruszy do walki z ciemnogrodem, który wyklucza i krzywdzi, ale miłość zwycięży - piszą redaktorzy strony wprawo.pl. Czy rzeczywiście po walce o prawa do małżeństw i adopcji dzieci przez osoby homoseksualne, wszyscy bojownicy wszechtolerancji ruszą walczyć o prawa pedofili? I co potem – legalizacja zoofili, dendrofilii, a nawet nekrofilii? A może powili trzeba zacząć używać zamienników osoby zafascynowane zwierzętami,  „osoby zafascynowane drzewami oraz osoby zafascynowane nieboszczykami bo jeszcze ktoś to uzna za faszystowskie?

W takim momencie należy sobie zadać pytanie: Quo vadis świecie…

JD/ wprawo.pl

Warto poczytać

 1. gapie-w-obliczu-tragedii-19082018 19.08.2018

  Łzy rodziców, apele ratowników, a tłum gapiów biernie przygląda się dramatowi. Tragedia stała się dla nich atrakcją

  Trudno jest czasem zrozumieć współczesnych ludzi. Obojętność na tragedię innych osób coraz bardziej przeraża

 2. jaki-akcja-botow-7082018 07.08.2018

  „Ostatnia deska ratunku dla sztabu Trzaskowskiego?”. Zagraniczne fake kota atakują kampanie Patryka Jakiego

  Akcja kandydata na prezydenta Warszawy z ramienia PiS, Patryka Jakiego, pod nazwą #100imyPodBlokiem wzbudziła spore zainteresowanie. I to nie tyle co w Warszawie czy nawet w Polsce co na całym świecie

 3. 1270jakiPatryk 06.08.2018

  Ależ oni się boją Patryka Jakiego. Kolejny wstrętny fejk

  Choć do wyborów jeszcze kilka miesięcy, Patryk Jaki przebojem podbija serca Warszawiaków

 4. 1270warszawsaqaa 01.08.2018

  Warszawa stanęła, zawyły syreny. Cześć i chwała Bohaterom!

  Siedemdziesiąt cztery lata temu wybuchło Powstanie Warszawskie. Tysiące polskich bohaterów stanęło do walki o wolność stolicy. Nie kalkulowali, nie relatywizowali – po prostu „zachowali się, jak trzeba”.

 5. PW-i-Lis-1082018 01.08.2018

  Polacy oddają hołd Powstańcom Warszawskim. A Tomasz Lis „wylewa” swoje polityczne żale

  Dokładnie 74 lata temu wybuchło Powstanie Warszawskie. 63 dni heroicznej walki tysięcy młodych Warszawiaków zostało zapamiętane przez kolejne pokolenia i do dziś jest im oddawany należny hołdy.

 6. 1270elizabetka 30.07.2018

  Odrealnienie dziennikarki. Saulski w punkt: My, elity, lepsi. Oni, masa, powinni nas słuchać

  Internetowy, długi wpis Elizy Michalik w kilka godzin stał się kolejnym hitem i memem. Dziennikarka znana z, najdelikatniej mówiąc, mocno lewicowych poglądów w swojej internetowej wypowiedzi załamywała ręce nad tą pogardą mas wobec polskich elit. Pogardą, jej zdaniem, nie zasłużoną

 7. 1270dzieciotko 30.07.2018

  Niesamowite i wzruszające zdjęcie. Co na to zwolennicy aborcji?

  Ta historia poruszy chyba każdego, kto ma choć odrobinę wrażliwości w sercu. Małżeństwo Szkotów wraz z dwójką dzieci postanowiło spędzić wakacyjny dzień w parku rozrywki

 8. fake-news-opozycji-29072018 29.07.2018

  Chcieli skompromitować TVP i PiS, skompromitowali sami siebie. Opozycja rozsyła fake newsy o agresywnym mężczyźnie

  Filmik z agresywnym uczestnikiem protestów, który popychał policjantów, wyzywając ich od ZOMO obiegł polski internet, stając się hitem

CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook