Jedynie prawda jest ciekawa


Konto bez zbędnych formalności (odc. 3)

24.07.2018

W poprzednim artykule dowiedzieliśmy się jak zostać członkiem Kasy Stefczyka, jakie formalności wiążą się z przystąpieniem do Kasy i jakie z związku z tym przysługują korzyści.

Kasa Stefczyka stara się dotrzeć do swych przyszłych i obecnych Członków, poprzez bogatą sieć placówek liczącą już 400 oddziałów na terenie całego kraju. Dzięki temu Kasa jest dostępna szerszemu gronu osób, również w mniejszych miejscowościach.
Kasa Stefczyka jako instytucja przyjazna ludziom, stara się ograniczyć wszelkie formalności i procedury do niezbędnego minimum. Dlatego zawieranie wszelkich umów nie zajmuje zbyt wiele czasu. Założenie konta osobistego – na przykład IKS Senior (Indywidualne Konto Spółdzielcze Senior jest niezwykle krótką czynnością. Do konta wydawana jest również karta SKOK24, dzięki której można swobodnie wypłacać zgromadzone na nim środki.
Bycie członkiem Kasy wiąże się z posiadaniem wielu przywilejów. Kasa oferuje pełen dostęp do produktów i usług finansowych. A im jest się dłużej członkiem tym więcej korzyści przysługuje. W każdym oddziale Kasy Stefczyka konsultanci są życzliwi każdemu. Przede wszystkim jednak cechuje ich profesjonalizm, dzięki czemu umiejętnie służą pomocą przy zakładaniu kont, lokat, zaciąganiu pożyczek oraz innych operacjach. To co wyróżnia personel Kasy to właśnie bycie dla ludzi, a dokładniej dla członków Kasy, z czym wiążą się wspomniane wcześniej korzyści.

Warto poczytać

 1. 24.07.2018

  Przyjazna kasa (odc. 2)

  Kasa Stefczyka jest największą spośród Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo – Kredytowych (SKOK), działających w Polsce od 1992 r., głęboko zakorzenionych na polskim rynku finansowym również poprzez kontynuację tradycji przedwojennych Kas Stefczyka.

 2. 24.07.2018

  Bankowość elektroniczna, cz. 2

  Każdy, kto posiada dostęp do internetu i jest członkiem Kasy Stefczyka, powinien skorzystać z konta e-IKS.

 3. 21.07.2016

  Niższy podatek - wyższa emerytura

  Najlepszym rozwiązaniem Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE)

 4. 15.06.2012

  Załóżmy sobie konto (odc. 1)

  Obecnie tylko co druga osoba w starszym wieku posiada rachunek bankowy, a połowa wciąż odbiera emeryturę w gotówce, na poczcie lub od listonosza. Warto jednak wiedzieć, że istnieje wiele korzyści wynikających z posiadania konta.

 5. 11.06.2012

  IKZE – w ofertach ponad 20 firm

  Polacy wpłacili na IKZE już ponad 3 mld zł. Na koniec kwietnia br. ponad 20 instytucji finansowych prowadziło takie konta. Do końca roku ich liczba powinna wzrosnąć do kilkudziesięciu. Dla porównania: IKE, na koniec 2011 roku, prowadziło 41 różnych firm.

 6. 04.06.2012

  IKE czy IKZE - co wybrać?

  Polacy, którzy dbają o wysokość swojej przyszłej emerytury mają już do dyspozycji nie tylko Indywidualne Konta Emerytalne (IKE). Nową formą dobrowolnego oszczędzania z zamiarem wypłacenia zgromadzonego kapitału po zakończeniu aktywności zawodowej jest IKZE.

CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook