Jedynie prawda jest ciekawa


Bankowość elektroniczna, cz. 2

24.07.2018

Bankowość elektroniczna jest jedną z łatwiejszych i przyjemniejszych form umożliwiających szybki i bezpieczny dostęp do środków znajdujących się na rachunku osobistym. Każdy, kto posiada dostęp do internetu i jest członkiem Kasy Stefczyka, powinien skorzystać z konta e-IKS.

Rachunek e-IKS przeznaczony jest dla osób, które chcą mieć wygodny dostęp do konta przez całą dobę za pośrednictwem internetu lub telefonu. Do każdego konta osobistego z dostępem przez internet dzięki usłudze e-skok lub eskok dołączona jest karta Visa, która umożliwi członkom Kas płacenie za zakupy czy wypłatę gotówki z bankomatów sieci SKOK24, Global Cash i eCard bez żadnych dodatkowych opłat.

Jeśli są Państwo zainteresowani założeniem konta osobistego e-IKS, powinni Państwo jak najszybciej udać się do najbliższego oddziału Kas Stefczyka, by dokonać aktywacji tej usługi przy minimum formalności. Po otrzymaniu loginu (nazwy użytkownika) i ustaleniu hasła, będą mogli Państwo bez przeszkód i z wielkim pożytkiem korzystać z rachunku e-IKS.

Na stronach www.e-skok.pl oraz www.eskok.pl znajdują się wersje demonstracyjne. Jest to doskonały sposób, aby poćwiczyć logowanie do serwisu czy wykonywanie przelewów oraz sprawdzić dostępne w koncie opcje, nawet zanim zdecydują się Państwo na założenie konta.

Jeśli więc od konta internetowego oczekują Państwo wygody i funkcjonalności, nie zawiodą się Państwo. Zachęcamy zatem do wizyty w oddziałach Kas Stefczyka, a także śledzenia losów naszych bohaterów filmów edukacyjnych z serii 50+ na stronie http://www.stefczyk.tv.

Warto poczytać

 1. 24.07.2018

  Przyjazna kasa (odc. 2)

  Kasa Stefczyka jest największą spośród Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo – Kredytowych (SKOK), działających w Polsce od 1992 r., głęboko zakorzenionych na polskim rynku finansowym również poprzez kontynuację tradycji przedwojennych Kas Stefczyka.

 2. 24.07.2018

  Konto bez zbędnych formalności (odc. 3)

  Bycie członkiem Kasy wiąże się z posiadaniem wielu przywilejów

 3. 24.07.2018

  50 + Bankomat nie taki straszny, cz. 3

  Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka naszego Poradnika pięćdziesiąt plus

 4. 21.07.2016

  Niższy podatek - wyższa emerytura

  Najlepszym rozwiązaniem Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE)

 5. 15.06.2012

  Załóżmy sobie konto (odc. 1)

  Obecnie tylko co druga osoba w starszym wieku posiada rachunek bankowy, a połowa wciąż odbiera emeryturę w gotówce, na poczcie lub od listonosza. Warto jednak wiedzieć, że istnieje wiele korzyści wynikających z posiadania konta.

 6. 11.06.2012

  IKZE – w ofertach ponad 20 firm

  Polacy wpłacili na IKZE już ponad 3 mld zł. Na koniec kwietnia br. ponad 20 instytucji finansowych prowadziło takie konta. Do końca roku ich liczba powinna wzrosnąć do kilkudziesięciu. Dla porównania: IKE, na koniec 2011 roku, prowadziło 41 różnych firm.

 7. 04.06.2012

  IKE czy IKZE - co wybrać?

  Polacy, którzy dbają o wysokość swojej przyszłej emerytury mają już do dyspozycji nie tylko Indywidualne Konta Emerytalne (IKE). Nową formą dobrowolnego oszczędzania z zamiarem wypłacenia zgromadzonego kapitału po zakończeniu aktywności zawodowej jest IKZE.

CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook