Jedynie prawda jest ciekawa


Bankowość elektroniczna, cz. 2

24.07.2018

Bankowość elektroniczna jest jedną z łatwiejszych i przyjemniejszych form umożliwiających szybki i bezpieczny dostęp do środków znajdujących się na rachunku osobistym. Każdy, kto posiada dostęp do internetu i jest członkiem Kasy Stefczyka, powinien skorzystać z konta e-IKS.

Rachunek e-IKS przeznaczony jest dla osób, które chcą mieć wygodny dostęp do konta przez całą dobę za pośrednictwem internetu lub telefonu. Do każdego konta osobistego z dostępem przez internet dzięki usłudze e-skok lub eskok dołączona jest karta Visa, która umożliwi członkom Kas płacenie za zakupy czy wypłatę gotówki z bankomatów sieci SKOK24, Global Cash i eCard bez żadnych dodatkowych opłat.

Jeśli są Państwo zainteresowani założeniem konta osobistego e-IKS, powinni Państwo jak najszybciej udać się do najbliższego oddziału Kas Stefczyka, by dokonać aktywacji tej usługi przy minimum formalności. Po otrzymaniu loginu (nazwy użytkownika) i ustaleniu hasła, będą mogli Państwo bez przeszkód i z wielkim pożytkiem korzystać z rachunku e-IKS.

Na stronach www.e-skok.pl oraz www.eskok.pl znajdują się wersje demonstracyjne. Jest to doskonały sposób, aby poćwiczyć logowanie do serwisu czy wykonywanie przelewów oraz sprawdzić dostępne w koncie opcje, nawet zanim zdecydują się Państwo na założenie konta.

Jeśli więc od konta internetowego oczekują Państwo wygody i funkcjonalności, nie zawiodą się Państwo. Zachęcamy zatem do wizyty w oddziałach Kas Stefczyka, a także śledzenia losów naszych bohaterów filmów edukacyjnych z serii 50+ na stronie http://www.stefczyk.tv.

CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook