Jedynie prawda jest ciekawa


Wojewódzki kpi z Karolaka

14.07.2015

„Czy Tomek Karolak dobrze zrobił, idąc do tygodnika „wSieci” i przepraszając?” - pod takim hasłem urządzili swoją „satyryczną” audycję w Rock Radiu Jakub Władysław Wojewódzki (lat 52) i Piotr Kędzierski.

Obaj panowie nie mogli przeboleć, że Tomasz Karolak udzielił wywiadu tygodnikowi „wSieci”. Mało wyszukanym żartom i kpinom nie było końca, ale zabawnie było słuchać, jak bardzo jedna rozmowa może zirytować nadwornego wesołka rządzących.

W audycji były i sugestie, że Karolak wystawi teraz w swoim teatrze „Legendę św. Aleksego”, mówiąc: „Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina”, były i kpiny z Kingi Dudy, która ma stać się gwiazdą teatru Karolaka. Czerstwe.

Ale wywiad musiał mocno trafić pana Wojewódzkiego, bo ten zadzwonił nawet z pytaniem o rozmowę do… Piotra Tymochowicza. Czy Karolak dobrze zrobił, godząc się na wywiad do „wSieci”? - dramatycznie zapytał Wojewódzki.

Był i telefon do Najsztuba, który nie krył swojego rozczarowania tym, że Karolak udzielił wywiadu tygodnikowi „wSieci”.

- Mogę się dziwić Tomaszowi, że zgodził się udzielić tego wywiadu „wSieci”. Nie należy przykładać miar dziennikarskich do tego. Bracia Karnowscy mogliby napisać na okładce: „Karolak: przepraszam za 25 lat wolnej Polski” i nikt by się nie zdziwił - bulwersował się Najsztub.

Wojewódzki dworował - przez dwie godziny swojej audycji - że Karolak jest już z pewnością w pielgrzymce do Częstochowy.

- On jednak pokazał, że ma charakter - możemy mu zarzucić oportunizm, ale trzeba mieć odwagę, by pójść do siedliska zła - czyli braci Karnowskich i pokazać, że jest się człowiekiem charakteru. (…) Do redakcji „wSieci” wszedł zwolennik PO i Bronisława, a wyszedł zwolennik PiS i Andrzeja… - zaznaczył.

Na koniec Wojewódzki zaapelował, że sam chciałby zostać przepytany przez „wSieci”.

svl/wPolityce.pl

[Fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. 1270vervqaas 08.08.2018

  Setki samochodów i widowiskowe pokazy – VERVA Street Racing ujawnia atrakcje motoryzacyjne

 2. orzel06082018 06.08.2018

  Orzeł prawie utonął w Zalewie Wiślanym. Na ratunek ruszyli mu policjanci i strażacy

  Podczas zabezpieczania regat na Zalewie Wiślanym funkcjonariusze policji z Fromborka dostali zgłoszenie o orle, który z trudem utrzymywał się na powierzchni wody.

 3. kora-28072018 28.07.2018

  Nie żyje Kora Jackowska, legenda polskiego rocka

  W sobotę, o godz. 5.30 zmarła liderka zespołu Maanam - Kora, czyli Olga Sipowicz. Miała 67 lat. Wokalistka odeszła w swoim domu w Bliżowie, w otoczeniu najbliższych. Informację potwierdziła PAP prof. Magdalena Środa, która towarzyszyła artystce w chwili śmierci

 4. loteria26072018 26.07.2018

  Rekordowy kupon lotto – mieszkaniec Kalifornii wygrał ponad pół miliarda dolarów

  Po ostatnim losowaniu popularnej w USA loterii Mega Millions okazało się, że tylko jeden szczęśliwiec kupił kupon z wygrywającymi liczbami. Mieszkaniec Kalifornii tym samym wzbogacił się o oszałamiającą sumę 522 milionów dolarów.

 5. rubens25072018 25.07.2018

  Regulamin Facebooka cenzuruje... Rubensa. „Piersi, pośladki i cherubiny – zakazane”

  Belgijskie muzea wysłały list do Facebooka, protestując przeciwko decyzji portalu społecznościowego, który usunął zdjęcia przedstawiające obrazy flamandzkiego malarza Petera Paula Rubensa, ponieważ przedstawiają one nagie postaci.

 6. lewando17072018 17.07.2018

  Tak się bawił i śpiewał Robert Lewandowski na ślubie Ani Korcz. To wideo jest hitem w sieci!

  Anna Korcz, znakomita polska aktorka, wydała za mąż swoją starszą córkę (która również ma na imię Anna)

 7. kazimierz-witkiewicz-17072018 17.07.2018

  Zmarł Kazimierz Witkiewicz, odtwórca roli m.in. Francesco Romanelliego z "Nie lubię poniedziałku"

  W wieku 93 lat w Krakowie zmarł aktor i reżyser Kazimierz Józef Witkiewicz, znany m.in. z roli Francesco Romanelliego w filmie "Nie lubię poniedziałku" w reż. T. Chmielewskiego. Pogrzeb odbędzie się w środę na cmentarzu Podgórskim w Krakowie

 8. 1270rekaasww 13.07.2018

  Uczeń z Polski zrobił swojej nauczycielce sztuczną rękę

  To nie scenariusz amerykańskiego serialu o młodych, ambitnych uczniach „high school”, a historia, która wydarzyła się w zwykłym polskim podwarszawskim Milanówku. Uczniowie tamtejszego gimnazjum po lekcjach stworzyli swojej niepełnosprawnej nauczycielce sztuczną rękę!

CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook