Jedynie prawda jest ciekawa


Ubezpieczenie last minute

14.07.2012

Wakacje szczegółowo zaplanowane, wyobrażamy już sobie „morza szum i ptaków śpiew”, często zapominając o jednej ważnej rzeczy – ubezpieczeniu. Na szczęście można je kupić w ostatniej chwili, tuż przed wyjazdem.

Chcąc wykupić ubezpieczenie podróżne możemy skorzystać z bogatej oferty firm ubezpieczeniowych. Ubezpieczenie turystyczne nie tylko zapewni nam wypłatę odszkodowania, zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia (tzw. OWU), dołączonymi do każdej polisy, ale również gwarantuje realną pomoc w razie nieprzewidzianych zdarzeń, takich jak np. choroba, wypadek, kradzież bagażu. Ubezpieczenia podróżne możemy znaleźć np. w ofercie produktowej SKOK Ubezpieczenia dostępnej nie tylko w oddziałach SKOK, lecz również za pośrednictwem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Tak rozbudowany system umożliwia skorzystanie z ubezpieczenia podróżnego właścicielom telefonów, komputerów, smartfonów czy tabletów.
Od 1 lipca do końca sierpnia pasażerowie podróżujący samolotem lub pociągiem mają okazję zapoznać się z nową kampanią reklamującą ubezpieczenia podróżne SKOK Ubezpieczenia. Reklama obecna jest na dziesięciu lotniskach (Warszawa, Łódź, Katowice, Bydgoszcz, Zielona Góra, Poznań, Szczecin, Rzeszów, Kraków i Gdańsk) oraz w pociągach EuroCity. - Miejsca ekspozycji reklamowej nie są przypadkowe. Chcemy umożliwić uzyskanie ochrony ubezpieczeniowej również tym klientom, którzy zapomnieli wykupić polisę. Mogą to zrobić tuż przed wyjazdem zagranicznym. Wystarczy zadzwonić i poświęcić pięć minut na zawarcie umowy przez telefon lub użyć np. smartfona i wypełnić formularz ubezpieczenia, dokonując od razu płatności on-line. – wyjaśnia Iwona Kondracka, Dyrektor Działu Rozwoju i Wsparcia Sprzedaży SKOK Ubezpieczenia. - Potwierdziliśmy w badaniach z użytkownikami, że nasze ubezpieczenie podróżne można kupić w kilka minut. Akurat tyle czasu większość z nas ma, nim wejdzie na pokład samolotu albo przekroczy granicę kraju, jadąc pociągiem relacji międzynarodowej. Przypominamy więc podróżnym o ubezpieczeniu, ale też mówimy, że wciąż nie jest za późno, aby dokonać jego zakupu. – dodaje Iwona Kondracka.
Ubezpieczenie dostępne w ofercie SKOK Ubezpieczeń dotyczy podróży za granicę. Dlatego ekspozycja reklamowa jest usytuowana w takich miejscach, w których obecni są pasażerowie udający się za granicę. - Na lotniskach nasze reklamy pokazujemy pasażerom, którzy są już po po odprawie biletowo-bagażowej czyli tzw. check-in mają już za sobą. Większość z nich dokonuje tej odprawy wcześniej i później jest jeszcze dużo czasu do momentu wejścia na pokład samolotu. Poza gdańskim lotniskiem, na którym obecna jest reklama animowana wyświetlana na monitorach, na pozostałych lotniskach wykorzystujemy formy outdoorowe. Podobnie w pociągach EuroCity, gdzie nasza reklama to naklejki na drzwiach przedziałów i fotelach pasażerskich. Dodatkowym ułatwieniem są fotokody, które po zeskanowaniu powodują przejście do naszego serwisu transakcyjnego. – mówi Jakub Świtoński, Manager ds. Reklamy SKOK Ubezpieczenia.
Ubezpieczenia podróżne dostępne są za pośrednictwem infolinii 0 801 888 666, strony internetowej www.skokubezpieczenia24.pl i dzięki wersji mobilnej dostępne pod adresem www.m.skokubezpieczenia24.pl.

*********

SKOK Ubezpieczenia to wspólna marka, pod którą funkcjonują dwa towarzystwa ubezpieczeniowe - TUW SKOK (ubezpieczenia majątkowe) oraz TU SKOK ŻYCIE SA (ubezpieczenia na życie).
SKOK Ubezpieczenia to laureat Godła Teraz Polska oraz zdobywca między innymi 4. miejsca w rankingu „Najlepszych Towarzystw Majątkowych 2010” Rzeczpospolitej i 1. miejsca w rankingu „Najdynamiczniejsze Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie 2010” Gazety Finansowej. W roku 2011 SKOK Ubezpieczenia zdobyły nagrodę „Lidera Informatyki” w kategorii systemów transakcyjnych. Nagroda Gazety Bankowej dotyczyła serwisu transakcyjnego skokubezpieczenia24.pl.

(Fot. Serenade/wikimedia.org)

Warto poczytać

 1. bronislaw-opalko-18082018 18.08.2018

  Zmarł Bronisław Opałko. Odtwórca roli Genowefy Pigwy

  Dziś rano w szpitalu zmarł Bronisław Opałko, artysta kabaretowy znany głównie z postaci Genowefy Pigwy. Miał 66 lat

 2. 1270vervqaas 08.08.2018

  Setki samochodów i widowiskowe pokazy – VERVA Street Racing ujawnia atrakcje motoryzacyjne

 3. orzel06082018 06.08.2018

  Orzeł prawie utonął w Zalewie Wiślanym. Na ratunek ruszyli mu policjanci i strażacy

  Podczas zabezpieczania regat na Zalewie Wiślanym funkcjonariusze policji z Fromborka dostali zgłoszenie o orle, który z trudem utrzymywał się na powierzchni wody.

 4. kora-28072018 28.07.2018

  Nie żyje Kora Jackowska, legenda polskiego rocka

  W sobotę, o godz. 5.30 zmarła liderka zespołu Maanam - Kora, czyli Olga Sipowicz. Miała 67 lat. Wokalistka odeszła w swoim domu w Bliżowie, w otoczeniu najbliższych. Informację potwierdziła PAP prof. Magdalena Środa, która towarzyszyła artystce w chwili śmierci

 5. loteria26072018 26.07.2018

  Rekordowy kupon lotto – mieszkaniec Kalifornii wygrał ponad pół miliarda dolarów

  Po ostatnim losowaniu popularnej w USA loterii Mega Millions okazało się, że tylko jeden szczęśliwiec kupił kupon z wygrywającymi liczbami. Mieszkaniec Kalifornii tym samym wzbogacił się o oszałamiającą sumę 522 milionów dolarów.

 6. rubens25072018 25.07.2018

  Regulamin Facebooka cenzuruje... Rubensa. „Piersi, pośladki i cherubiny – zakazane”

  Belgijskie muzea wysłały list do Facebooka, protestując przeciwko decyzji portalu społecznościowego, który usunął zdjęcia przedstawiające obrazy flamandzkiego malarza Petera Paula Rubensa, ponieważ przedstawiają one nagie postaci.

 7. lewando17072018 17.07.2018

  Tak się bawił i śpiewał Robert Lewandowski na ślubie Ani Korcz. To wideo jest hitem w sieci!

  Anna Korcz, znakomita polska aktorka, wydała za mąż swoją starszą córkę (która również ma na imię Anna)

 8. kazimierz-witkiewicz-17072018 17.07.2018

  Zmarł Kazimierz Witkiewicz, odtwórca roli m.in. Francesco Romanelliego z "Nie lubię poniedziałku"

  W wieku 93 lat w Krakowie zmarł aktor i reżyser Kazimierz Józef Witkiewicz, znany m.in. z roli Francesco Romanelliego w filmie "Nie lubię poniedziałku" w reż. T. Chmielewskiego. Pogrzeb odbędzie się w środę na cmentarzu Podgórskim w Krakowie

21.08
2018

Kalendarium

Najbliższe wydarzenia i święta

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook