Jedynie prawda jest ciekawa


Stuhr żartuje z Tupolewa

08.03.2016

Znany aktor wręczał nagrodę podczas gali Polskich Orłów.

Podczas wczorajszej uroczystości wręczenia Polskich Orłów - nie zabrakło akcentów politycznych. A wszystko za sprawą Macieja Stuhra, który przed wręczeniem nagrody dla najlepszego aktora drugiego planu wygłosił specyficzną „laudację”.

Aktor żartował sobie z opony prezydenckiego samochodu, słów Kaczyńskiego o gorszym sorcie i z Tupolewa. "Przyszedłem dziś do Państwa, by ogłosić najlepszą aktorkę drugiego sortu... Przepraszam, chciałbym być dobrze zrozumiany. Aktorzy drugiego planu to nie jest jakaś tam armia artystów wyklętych... przeklętych. Aktor drugoplanowy to nie jest ktoś, kto gdzieś tam się Wałęsa... pałęta. Aktor i aktorka drugiego planu to jest ktoś na kim stoi film jak na oponie... opoce. Przepraszam, miało być poważnie a państwo mają Tu-polew" - mówił Stuhr.

Publiczność gali przyjęła jego występ salwami śmiechu. Z komentarzy w internecie można jednak wnioskować, że kabaretowy występ aktora nie wszystkim przypadł do gustu. Jednak sam Stuhr nie ma sobie nic do zarzucenia. W rozmowie z Plotek.pl mówił: "Gale mają to do siebie, że są śmiertelnie nudne, długie i mają swoją powtarzalność. Jak już jestem na scenie, zawsze szukam jakiegoś żartu, czasami bardziej, czasami mniej wyszukanego" - tłumaczył się z żenujących żartów.

Mly/wPolityce.pl

Fot. [wPolityce]

26.09
2018

Kalendarium

Najbliższe wydarzenia i święta

więcej
CS-159fotoMINI

Czas Stefczyka 159/2018

PDF (5,69 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook