Jedynie prawda jest ciekawa


Pomóż spełnić marzenia Niepokonanych

16.09.2014

15 września br. ruszył konkurs na projekt osłon na koła wózków inwalidzkich - „Marzenia Niepokonanych”. Organizatorem są działające pod wspólną marką SKOK Ubezpieczenia dwa towarzystwa – TUW SKOK oraz TU SKOK ŻYCIE SA. Tym samym SKOK Ubezpieczenia zostały pierwszym towarzystwem ubezpieczeniowym, które podjęło tego typu działania niosące pomoc ludziom poszkodowanym przez los.

Zadaniem osób biorących udział w akcji konkursowej jest zaprojektowanie osłony na koła do wózków inwalidzkich za pomocą dedykowanego do tego programu graficznego lub robiąc projekt graficzny własnoręcznie. Warto przypomnieć, że osłony na kołach wózków inwalidzkich zabezpieczają dłonie ich użytkowników przed przypadkowymi otarciami i kontuzjami, chronią szprychy przed uszkodzeniami mechanicznymi, a do tego podnoszą walory estetyczne wózka.  

Nagrodą w konkursie „Marzenia Niepokonanych” jest komplet osłon na koła wózka inwalidzkiego zawierający wybrany projekt graficzny. Zwycięska koncepcja zostanie naniesiona na koła wózków, które trafią do 40 osób - ich użytkowników. – Organizując konkurs „Marzenia Niepokonanych” chcemy sprawić, aby pod pojęciem "dobry wózek" kryła się nie tylko jego funkcjonalność. "Dobry wózek" to również taki, który jest maksymalnie dopasowany do pacjenta, także pod względem wyglądu – mówi Jacek Jewuła, kierownik Zespołu Marketingu SKOK Ubezpieczenia. -  Stawiamy na pomysłowość i oryginalność projektów – dodaje. 

Partnerami merytorycznymi Konkursu są: Fundacja Sztuka Życia - Niepokonani oraz właściciel marki - superoslony.pl. Więcej o konkursie już wkrótce będzie można przeczytać na łamach „Dziennika Bałtyckiego”, który sprawuje patronat medialny nad projektem. 

Zadanie można wykonać: 

- wykorzystując do tego program dostępny na stronie http://www.superoslony.pl/narysuj_oslone 
- używając schematu, który udostępni organizator konkursu na e-mail zwrotny biuro@superoslony.pl
  Szczegóły projektu można omówić telefonicznie pod numerem +48 696 49 39 53
- przygotowując własny – autorski projekt.

Wypełnione zadanie konkursowe wraz z wypełnionym formularzem można przesyłać do 31 października br. na adres mailowy oslona@skokubezpieczenia.pl, biuro@superoslony.pl lub stacjonarny: SKOK Ubezpieczenia, ul. Władysława IV 22, 81-743 Sopot, z dopiskiem „SUPEROSLONA”. 

Szczegóły oraz regulamin Konkursu dostępny jest w siedzibie organizatorów oraz na stronach internetowych: www.skokubezpieczenia.pl, www.superoslony.pl, www.sztukazycia.wordpress.com.


[fot. freeimages.com]

Zainteresował Cię artykuł? Znajdź nas na Facebooku!

Warto poczytać

 1. bronislaw-opalko-18082018 18.08.2018

  Zmarł Bronisław Opałko. Odtwórca roli Genowefy Pigwy

  Dziś rano w szpitalu zmarł Bronisław Opałko, artysta kabaretowy znany głównie z postaci Genowefy Pigwy. Miał 66 lat

 2. 1270vervqaas 08.08.2018

  Setki samochodów i widowiskowe pokazy – VERVA Street Racing ujawnia atrakcje motoryzacyjne

 3. orzel06082018 06.08.2018

  Orzeł prawie utonął w Zalewie Wiślanym. Na ratunek ruszyli mu policjanci i strażacy

  Podczas zabezpieczania regat na Zalewie Wiślanym funkcjonariusze policji z Fromborka dostali zgłoszenie o orle, który z trudem utrzymywał się na powierzchni wody.

 4. kora-28072018 28.07.2018

  Nie żyje Kora Jackowska, legenda polskiego rocka

  W sobotę, o godz. 5.30 zmarła liderka zespołu Maanam - Kora, czyli Olga Sipowicz. Miała 67 lat. Wokalistka odeszła w swoim domu w Bliżowie, w otoczeniu najbliższych. Informację potwierdziła PAP prof. Magdalena Środa, która towarzyszyła artystce w chwili śmierci

 5. loteria26072018 26.07.2018

  Rekordowy kupon lotto – mieszkaniec Kalifornii wygrał ponad pół miliarda dolarów

  Po ostatnim losowaniu popularnej w USA loterii Mega Millions okazało się, że tylko jeden szczęśliwiec kupił kupon z wygrywającymi liczbami. Mieszkaniec Kalifornii tym samym wzbogacił się o oszałamiającą sumę 522 milionów dolarów.

 6. rubens25072018 25.07.2018

  Regulamin Facebooka cenzuruje... Rubensa. „Piersi, pośladki i cherubiny – zakazane”

  Belgijskie muzea wysłały list do Facebooka, protestując przeciwko decyzji portalu społecznościowego, który usunął zdjęcia przedstawiające obrazy flamandzkiego malarza Petera Paula Rubensa, ponieważ przedstawiają one nagie postaci.

 7. lewando17072018 17.07.2018

  Tak się bawił i śpiewał Robert Lewandowski na ślubie Ani Korcz. To wideo jest hitem w sieci!

  Anna Korcz, znakomita polska aktorka, wydała za mąż swoją starszą córkę (która również ma na imię Anna)

 8. kazimierz-witkiewicz-17072018 17.07.2018

  Zmarł Kazimierz Witkiewicz, odtwórca roli m.in. Francesco Romanelliego z "Nie lubię poniedziałku"

  W wieku 93 lat w Krakowie zmarł aktor i reżyser Kazimierz Józef Witkiewicz, znany m.in. z roli Francesco Romanelliego w filmie "Nie lubię poniedziałku" w reż. T. Chmielewskiego. Pogrzeb odbędzie się w środę na cmentarzu Podgórskim w Krakowie

CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook