Jedynie prawda jest ciekawa


Piotr Protasiewicz wraca na tor żużlowy

20.05.2016

Kapitan ekantor. pl Falubazu Zielona Góra Piotr Protasiewicz wraca na tor po kontuzji obojczyka, której doznał 10 maja. "Wyszedłem na tor, jestem gotów" - powiedział popularny "PePe".

Protasiewicz trenował w piątek na torze przy Wrocławskiej 69. Zajęcia przebiegły na tyle obiecująco, że doświadczony zawodnik zadeklarował swoją gotowość do występu w niedzielnych derbach ze Stalą Gorzów. 

"Cały czas byłem w kontakcie z trenerem. Mówiłem, że wszystko idzie w dobrym kierunku, ale teraz mogę powiedzieć na 100 procent, że jest dobrze. Nie chciałem wcześniejszych deklaracji, bo to jak wróżenie z fusów. Odbyłem trening, obojczyk mnie nie boli, spokojnie mogę jeździć. Chociaż wiadomo, że muszę go oszczędzać" - powiedział Protasiewicz. Z takiego obrotu sprawy zadowolony jest trener Falubazu Marek Cieślak, który nie musi martwić się o skład swojego zespołu. 

"Stal jeździ w tym roku bardzo dobrze, ale wystąpimy w pełnym składzie i zachowuję spokój. Informacja o powrocie Piotrka to dla nas w tym momencie najważniejsza rzecz" - stwierdził szkoleniowiec. Mecz Falubazu ze Stalą Gorzów w niedzielę o 19.30.

kk/PAP

[fot. Youtube]

26.09
2018

Kalendarium

Najbliższe wydarzenia i święta

więcej
CS-159fotoMINI

Czas Stefczyka 159/2018

PDF (5,69 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook