Jedynie prawda jest ciekawa


Pierwsze wspólne zdjęcia Jerzego i Charlotte

07.06.2015

Zgodnie z zapowiedzią, Pałac Kensington opublikował na Twitterze cztery zdjęcia księcia Jerzego z nowo narodzoną siostrą - księżniczką Charlotte. To ich pierwsze wspólne fotografie i pierwsze zdjęcia księżniczki Charlotte od 2 maja, kiedy się urodziła.

Przeurocza sesja podbija serca internautów. Jerzy, ubrany w biały komplet z niebieskimi elementami, siedzi na białej sofie, trzymając małą księżniczkę, ubraną w całości na biało. Na jednej z fotografii całuje ją w główkę.

Zdjęcia wykonała osobiście ich mama - księżniczka Kate. Sesja została wykonana w rodzinnej wiejskiej rezydencji Anmer Hall w hrabstwie Norfolk. Podobne nieoficjalne fotografie upubliczniono w sierpniu 2013 roku, gdy książę Jerzy był w wieku swojej siostry. Zrobił je ojciec Kate, Michael Middleton. Wywołało to kontrowersje.

Księżniczka Charlotte urodziła się 2 maja. Chrzest córki pary królewskiej ma odbyć się 5 lipca  w kościele świętej Marii Magdaleny, który znajduje się w pobliżu rodzinnej posiadłości. Księżniczka Charlotte zostanie ochrzczona przez arcybiskupa Canterbury.

Data uroczystości ma prawdopodobnie związek z planami królowej Elżbiety, która wybiera się na letni odpoczynek do rezydencji Balmoral w Szkocji. Brat księżniczki Charlotte - książę Jerzy - został ochrzczony w Pałacu świętego Jakuba w październiku 2013 roku. Książę Jerzy 22 lipca skończy 2 lata.

Ryb, PAP, onet.pl

Fot. [PAP/epa]

26.09
2018

Kalendarium

Najbliższe wydarzenia i święta

więcej
CS-159fotoMINI

Czas Stefczyka 159/2018

PDF (5,69 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook