Jedynie prawda jest ciekawa


Kożuchowska o dziecku: wymarzony prezent od losu

10.12.2014

„Dziękuję za wszelkie słowa wsparcia, za życzliwość, za gratulacje”.

Popularna i ceniona aktorka Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy od porodu pojawiła się w telewizji. Przy okazji kolędowania w Pałacu Prezydenckim aktorka udzieliła wywiadu śniadaniowemu programowi, Dzień Dobry TVN.

Gwiazda przyznaje, że jest bardzo szczęśliwa z narodzin małego Jana Franciszka. Dodaje, że czas poświęca obecnie synowi, ale dla prezydenta zrobiła wyjątek. Z okazji świąt Bożego Narodzenia wybrała się do Pałacu Prezydenckiego. „Trudno się wyrwać z domu, a poza tym chęci są inne. To wydarzenie, które mi się przytrafiło w tym roku, jest taką kotwicą, która trzyma mnie w domu, ale są szczególne okazje – papieżowi i prezydentowi się nie odmawia, więc jestem tutaj” - mówi Kożuchowska.

Dodaje, że trochę się denerwuje pierwszym publicznym występem. „Trochę się denerwuję, ale to jest prawda, co mówią wszystkie mamy i wszystkie koleżanki, że człowiek troszeczkę patrzy na świat z innej perspektywy. I rzeczywiście coś takiego jest. Ja jestem człowiekiem, który zawsze się tremuje, a dziś jestem z maluchem tutaj, więc dla mnie największym stresem było to, czy będę potrafiła połączyć oba te zadania, czyli i bycie mamą, i karmienie, i żeby maluch nie płakał, ale jednocześnie też profesjonalnie wywiązać się z zadania, które miałam do wykonania. Ale przyznaję, że jest jakiś większy spokój, nie wiem, na czym to polega, ale chyba po prostu jakieś skrzydło anioła cię muska” – powiedziała z uśmiechem.

Kożuchowska przyznaje również, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą dla niej zupełnie inne niż dotychczas. „Te święta będą wyjątkowe. Jak sobie o tym myślę, to się wzruszam, w ogóle chyba się łatwiej teraz wzruszam niż do tej pory, nie wiem czy to dobrze, czy źle... Oczywiście to był taki wymarzony prezent od losu, dostałam go – nie wiem, czym sobie zasłużyłam, widocznie mam jeszcze jakieś zadanie do wypełnienia. Myślę, że będziemy się razem cieszyć tym prezentem” – powiedziała z wyraźnym wzruszeniem malującym się na jej twarzy Małgorzata Kożuchowska.

Aktorka odniosła się również do zdjęcia, jakie umieściła niedługo po porodzie na profilu skupiającym jej fanów. Fotografia, na której widać było rączkę dziecka i kawałek ręki aktorki, stała się hitem internetu. „Było to niezwykłe. Minęło już dwa miesiąc, ale nadal mam dreszcze. Mówiłam mężowi, że nawet gdybym dostała Oscara, nie miałabym tylu lajków. To było niezwykle miłe. Dziękowałam już na Facebooku. Ale i teraz jeszcze raz dziękuję. Dziękuję za wszelkie słowa wsparcia, za życzliwość, za gratulacje. Jak wiedzą wszystkie świeżo upieczone mamy, te pierwsze dni czy tygodnie nie należą do najłatwiejszych. Są oczywiście wspaniałe, ale i trudne. Dziękuję Wam bardzo, rzeczywiście się nie spodziewałam” - mówiła wzruszona Małgorzata Kożuchowska.

ez
[Fot. Stefczyk.info/TVN]

Warto poczytać

 1. bronislaw-opalko-18082018 18.08.2018

  Zmarł Bronisław Opałko. Odtwórca roli Genowefy Pigwy

  Dziś rano w szpitalu zmarł Bronisław Opałko, artysta kabaretowy znany głównie z postaci Genowefy Pigwy. Miał 66 lat

 2. 1270vervqaas 08.08.2018

  Setki samochodów i widowiskowe pokazy – VERVA Street Racing ujawnia atrakcje motoryzacyjne

 3. orzel06082018 06.08.2018

  Orzeł prawie utonął w Zalewie Wiślanym. Na ratunek ruszyli mu policjanci i strażacy

  Podczas zabezpieczania regat na Zalewie Wiślanym funkcjonariusze policji z Fromborka dostali zgłoszenie o orle, który z trudem utrzymywał się na powierzchni wody.

 4. kora-28072018 28.07.2018

  Nie żyje Kora Jackowska, legenda polskiego rocka

  W sobotę, o godz. 5.30 zmarła liderka zespołu Maanam - Kora, czyli Olga Sipowicz. Miała 67 lat. Wokalistka odeszła w swoim domu w Bliżowie, w otoczeniu najbliższych. Informację potwierdziła PAP prof. Magdalena Środa, która towarzyszyła artystce w chwili śmierci

 5. loteria26072018 26.07.2018

  Rekordowy kupon lotto – mieszkaniec Kalifornii wygrał ponad pół miliarda dolarów

  Po ostatnim losowaniu popularnej w USA loterii Mega Millions okazało się, że tylko jeden szczęśliwiec kupił kupon z wygrywającymi liczbami. Mieszkaniec Kalifornii tym samym wzbogacił się o oszałamiającą sumę 522 milionów dolarów.

 6. rubens25072018 25.07.2018

  Regulamin Facebooka cenzuruje... Rubensa. „Piersi, pośladki i cherubiny – zakazane”

  Belgijskie muzea wysłały list do Facebooka, protestując przeciwko decyzji portalu społecznościowego, który usunął zdjęcia przedstawiające obrazy flamandzkiego malarza Petera Paula Rubensa, ponieważ przedstawiają one nagie postaci.

 7. lewando17072018 17.07.2018

  Tak się bawił i śpiewał Robert Lewandowski na ślubie Ani Korcz. To wideo jest hitem w sieci!

  Anna Korcz, znakomita polska aktorka, wydała za mąż swoją starszą córkę (która również ma na imię Anna)

 8. kazimierz-witkiewicz-17072018 17.07.2018

  Zmarł Kazimierz Witkiewicz, odtwórca roli m.in. Francesco Romanelliego z "Nie lubię poniedziałku"

  W wieku 93 lat w Krakowie zmarł aktor i reżyser Kazimierz Józef Witkiewicz, znany m.in. z roli Francesco Romanelliego w filmie "Nie lubię poniedziałku" w reż. T. Chmielewskiego. Pogrzeb odbędzie się w środę na cmentarzu Podgórskim w Krakowie

21.08
2018

Kalendarium

Najbliższe wydarzenia i święta

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook