Jedynie prawda jest ciekawa


Komorowski „wypożyczył” niszczarkę

05.10.2015

Ogromna niszczarka znalazła się na liście przedmiotów, które zniknęły wraz z Bronisławem Komorowskim z Pałacu Prezydenckiego - pisze „Fakt”. Po co byłemu prezydentowi urządzenie, które jest w stanie zniszczyć nawet pół tony dokumentów na godzinę?

Dzieła sztuki, meble, komputery, mikrofalówka… - zdający się nie mieć końca spis przedmiotów, które Komorowski „wypożyczył” z Pałacu Prezydenckiego, wprawia w coraz większe zdumienie.

W sumie Komorowski wyniósł z Pałacu kilkaset przedmiotów. M. in. komputery, meble, ekspres do kawy, mikrofalówkę, telewizor, sejf, kinkiety i… żyrandol.

Na tej liście znalazła się także wielka niszczarka. I to jaka! Maszyna może zmielić ogromne ilości papieru w krótkim czasie. Niszczarkę o nazwie Kobra Kancelaria Prezydenta zakupiła rok wcześniej. Według tablioidu jest ona „wielka jak czołg”.

- To ważące 200 kilogramów monstrum kosztowało aż 100 tysięcy złotych - podaje „Fakt”.

W kontekście niejasnych faktów z przeszłości Bronisława Komorowskiego, jego przywiązanie do niszczarki wydaje się być rzeczą dość naturalną. A to oznacza, że niektórych dokumentów urzędnicy prezydenta Andrzeja Dudy mogą nigdy nie znaleźć.

bzm/”Fakt”

[Fot. Fratria]

 

 
26.09
2018

Kalendarium

Najbliższe wydarzenia i święta

więcej
CS-159fotoMINI

Czas Stefczyka 159/2018

PDF (5,69 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook