Jedynie prawda jest ciekawa


Brodzik bredzi: chłopcy powinni bawić się lalkami

20.11.2014

„Jest sporo par homoseksualnych, które nadają się na rodziców i potrafiłyby wychować dzieci”.

„Jest sporo par homoseksualnych, które nadają się na rodziców i potrafiłyby wychować dzieci na wspaniałych ludzi” - mówi Joanna Brodzik w wywiadzie dla portalu iwomen.pl. Kolejna gwiazdka polskich seriali postanowiła włączyć się we front starający się wykoślawić polskie społeczeństwo.

Na razie aktoreczka ćwiczy na swoich dzieciach... Ona i jej partner Paweł Wilczak nie wierzą bowiem w przypisanie ról do płci. Odzwierciedla się to m.in. w tym, jak wychowują swoich synów. To, że chłopcy bawią się lalkami to jeszcze nic. „Pewnie, że to robią! Powiem więcej - przymierzają sukienki i dla dziewczynek są fajnymi partnerami do zabaw. Uczę ich gotowania, potrafią włożyć pranie do pralki i nie uważam, żeby w jakiś sposób ich męskość była przez to zagrożona. Wręcz przeciwnie, sądzę, że mężczyzna, który potrafi wykonywać te wszystkie obowiązki domowe, jest bardziej wartościowym partnerem” - mówi Brodzik.

Co więcej, Brodzik jest gorącą zwolenniczką tego, żeby homoseksualiści mogli wychowywać dzieci. „Ja jestem absolutnie za tym. Każdy, kto ma chęć i materialne możliwości, żeby zajmować się dzieckiem, powinien mieć do tego prawo. I czy to będzie para heteroseksualna, czy homo, to nie ma żadnego znaczenia. Ani osobiście dla mnie, ani dla takiego dziecka” - twierdzi aktorka. Nie wiadomo jednak na czym opiera swoje przekonania i co jej daje prawo do wyrokowania w tej sprawie...

W jej ocenie rodzina powinna uczyć dzieci tolerancji. „Dzieci chłoną stanowiska, które są im przekazywane w domach. Jeśli dostają tam lekcję tolerancji i umiejętności oceniania ludzi przez ich potencjał, klasę i serce, a nie poprzez orientację seksualną, to będą na zewnątrz prezentowały taką postawę. Więcej nawet - będą odporne na krytykę otoczenia. Najważniejsze jest dla nich, żeby dostały w domu miłość. W wielu rodzinach, w których panuje tradycyjny podział na role mamy i taty, czegoś takiego nie dostają. A tymczasem jest sporo par homoseksualnych, które nadają się na rodziców i potrafiłyby wychować dzieci na wspaniałych ludzi” - kontynuuje swoje brednie Brodzik.

Według niej tak myśli dziś większość dwudziestolatków. „Nie mają problemu z tym, że są Europejczykami, tak samo jak z tym, że ktoś jest homoseksualny. Myślę, że mamy do czynienia ze zmianą pokoleniową. I jestem spokojna o to, że ci, którzy będą dokonywali za chwilę wyborów dotyczących najważniejszych zagadnień, zrobią to w sposób najwłaściwszy” - podsumowuje Joanna Brodzik.

Widząc jej chore wynurzenia należy współczuć jej dzieciom. Jak widać eksperymenty społeczne najpierw postanowiła ćwiczyć ona w domu, a potem liczy na zmiany w całym kraju. Rewolucja społeczna ma wielu żołnierzy...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. bronislaw-opalko-18082018 18.08.2018

  Zmarł Bronisław Opałko. Odtwórca roli Genowefy Pigwy

  Dziś rano w szpitalu zmarł Bronisław Opałko, artysta kabaretowy znany głównie z postaci Genowefy Pigwy. Miał 66 lat

 2. 1270vervqaas 08.08.2018

  Setki samochodów i widowiskowe pokazy – VERVA Street Racing ujawnia atrakcje motoryzacyjne

 3. orzel06082018 06.08.2018

  Orzeł prawie utonął w Zalewie Wiślanym. Na ratunek ruszyli mu policjanci i strażacy

  Podczas zabezpieczania regat na Zalewie Wiślanym funkcjonariusze policji z Fromborka dostali zgłoszenie o orle, który z trudem utrzymywał się na powierzchni wody.

 4. kora-28072018 28.07.2018

  Nie żyje Kora Jackowska, legenda polskiego rocka

  W sobotę, o godz. 5.30 zmarła liderka zespołu Maanam - Kora, czyli Olga Sipowicz. Miała 67 lat. Wokalistka odeszła w swoim domu w Bliżowie, w otoczeniu najbliższych. Informację potwierdziła PAP prof. Magdalena Środa, która towarzyszyła artystce w chwili śmierci

 5. loteria26072018 26.07.2018

  Rekordowy kupon lotto – mieszkaniec Kalifornii wygrał ponad pół miliarda dolarów

  Po ostatnim losowaniu popularnej w USA loterii Mega Millions okazało się, że tylko jeden szczęśliwiec kupił kupon z wygrywającymi liczbami. Mieszkaniec Kalifornii tym samym wzbogacił się o oszałamiającą sumę 522 milionów dolarów.

 6. rubens25072018 25.07.2018

  Regulamin Facebooka cenzuruje... Rubensa. „Piersi, pośladki i cherubiny – zakazane”

  Belgijskie muzea wysłały list do Facebooka, protestując przeciwko decyzji portalu społecznościowego, który usunął zdjęcia przedstawiające obrazy flamandzkiego malarza Petera Paula Rubensa, ponieważ przedstawiają one nagie postaci.

 7. lewando17072018 17.07.2018

  Tak się bawił i śpiewał Robert Lewandowski na ślubie Ani Korcz. To wideo jest hitem w sieci!

  Anna Korcz, znakomita polska aktorka, wydała za mąż swoją starszą córkę (która również ma na imię Anna)

 8. kazimierz-witkiewicz-17072018 17.07.2018

  Zmarł Kazimierz Witkiewicz, odtwórca roli m.in. Francesco Romanelliego z "Nie lubię poniedziałku"

  W wieku 93 lat w Krakowie zmarł aktor i reżyser Kazimierz Józef Witkiewicz, znany m.in. z roli Francesco Romanelliego w filmie "Nie lubię poniedziałku" w reż. T. Chmielewskiego. Pogrzeb odbędzie się w środę na cmentarzu Podgórskim w Krakowie

CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook