Jedynie prawda jest ciekawa


Pokaż dowód mała!

06.06.2012

Euro 2012 ma wiele aspektów pozasportowych. W tym aspekt seksualny.

Czas Euro to czas karnawału. Rozrywka przybiera ma się rozumieć różne formy. Jeden upije się w sztok, zrobi awanturę i czuje się zabawiony, a inny skoczyłby do  domu uciech. Te przybierają teraz odświętne szaty i działają pełną parą.

Prostytucja jest tematem wstydliwym. Szczególnie zmuszanie do nierządu i związany z tym handel żywym towarem, wzbudzają w normalnym człowieku zwyczajny wstręt. Na szczęście nie jesteśmy w swoich odczuciach  osamotnieni. Ten ważki  temat postanowiła poruszyć radiowa „Trójka”. Do studia zaproszono dwie zacne moralistki: panią Jolantę Pierwszą Damę i panią Monikę Profesor. Obie matrony nakłaniały słuchaczy, by nie korzystali z usług burdeli (słownictwo antenowe). Rozwodziły się nad ciężkim losem tych dziewczyn. Tym bardziej, że niektóre mogą być nieletnie. Pani Monika Profesor ostrzegała, że nawet możemy nieświadomie wykorzystać dziecko, jeśli dziewczyna ma poniżej 18 lat. Jak temu przeciwdziałać dopytywał się wzruszony podniosłością chwili redaktor. I tu pani Monika Profesor przybrał naukowy ton – Wystarczy poprosić tę dziewczynę o dowód osobisty. Sic! To jest rada osoby uczonej i żal nie skorzystać. Idziemy do agencji towarzyskiej i pierwsze co robimy to wszystkich legitymujemy. Najpierw ochroniarza, potem burdelmamę i wreszcie panią, za której usługi chcemy zapłacić. Przy okazji prosimy też o aktualne szczepienia i zaświadczenie, że nic nam w wyniku aktu seksualnego nie wyskoczy na skórze. Redaktor zamiast tarzać się z uciechy po podłodze studia kontynuował tę dysputę.

Po pierwsze, zawsze się słyszało, że przymuszanym do nierządu nieszczęśnicom, alfons zabiera dokumenty. Po drugie legitymowanie w takiej sytuacji kogokolwiek może się dla nas źle skończyć. Najciekawsze jest kto takim paniusiom daje tytuły profesorskie. Poza tym w całej audycji nie padło zasadnicze pytanie – A co na to wszystko organa ścigania? Podobno żyjemy w państwie prawa, więc tam gdzie to prawo jest pogwałcone powinna wkraczać Prokuratura czy też Policja. Co to za problem zrobić nalot na dom publiczny i posprawdzać wszystkich w imieniu prawa. Na czele mogą wkroczyć Monika Profesor i Jolanta Pierwsza Dama, a redaktor przygotuje na antenę ważki materiał  z tej wizyty.

Ryszard Makowski

 

Autor bloga

Makowski-Ryszard

Ryszard Makowski

Satyryk. Kabaret OT.TO, Kabaret „Pod Egidą”. Niegdyś felietonista „Uważam Rze”, obecnie "wSieci". Autorskie płyty - „Pęc ze śmiechu” i „Na ochotnika do psychiatryka”.

Wiadomości ze świata

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook