Jedynie prawda jest ciekawa


Zanim nasze dzieci będą się uczyły Koranu

14.11.2015

Jestem biały. Jestem heteroseksualny. Jestem katolikiem - tak brzmią trzy najbardziej niepoprawne, najbardziej niecenzuralne zdania współczesnej Europy. Efekt - dwie masowe rzezi dokonane w tym roku, w stolicy poprawnej Europy - Paryżu, przeprowadzone przez islamskich bandytów.

Ciekawe jak długo jeszcze elity Europy nie będą przyjmowały do wiadomości faktu, że ideologia islamu jest ideologią religijnej wojny, prowadzonej aż do ostatecznego wyniszczenia "niewiernych"?

W islamie istnieją dwa państwa: Państwo Pokoju - teren opanowany przez islam i Państwo Wojny - terytorium, które islam ma dopiero opanować.

Islam uznaje demokrację za bluźnierstwo bowiem - w myśl tej ideologii i religii - wszelka władza pochodzi od Boga.

Najwyższą formą spełnienia wiernego w islamie jest dżihad. Tak kilkukrotnie powtarzał prorok Mahomet.

Zdajmy sobie sprawę z faktu, że islam jest kompletną wizja państwa i człowieka i dialog z islamem w istocie polega na konstatacji, że tylko przyjęcie tej religii jest osiągnięciem z nim consensusu.

To co zdarzyło się w Paryżu to nie wybryk, nie odosobniony efekt działalności ekstremistów. To kolejny akt wojny z chrześcijaństwem.

Tylko chrześcijaństwo zatrzymało ekspansję islamu. Gdyby nie krzyżowcy i wojska chrześcijańskie dziś Europa wyglądałaby tak jak tereny Cesarstwa Bizantyńskiego.

To fakty. I wobec nich należy budować strategię obrony i przeciwdziałania terroryzmowi.

Kolejne płacze nad zbrodniami islamistów nie na wiele się zdadzą jeżeli nie zostanie podjęta praktyczna obrona Naszego Świata!

Pierwszym aktem obrony musi być wyizolowanie agresywnych duchownych, ideologów politycznego islamu. Ich należy deportować z Europy do Państwa Islamskiego. Tolerancja dla agresywnej propagandy , uprawianej w setkach meczetów ne terenie całej Europy, doprowadzi do tego, że codziennie będzie kolejny atak. Kulturę islamu napędza bezsilność chrześcijaństwa. Krok za krokiem rozszerzają swój stan posiadania.

Nie ma podziału na agresywny islam i islam umiarkowany.

Oczywiście zdecydowana większość wyznawców tej religii jest umiarkowana i pokojowa, nie wynika to jednak z cieniowania akcentów tej religii, a jedynie z podejścia do islamskiej ortodoksji.

Umiarkowani to ci, którzy nie traktują wskazań Mahometa dosłownie, mają do tego interpretacyjny dystans. Starają się żyć w spokoju pomimo wojennych nakazań religii.

Islam to wizja państwa, takiej wizji nie akceptuje świat demokratyczny. Jak zatem współżyć z islamem?

Twardo stać na gruncie własnych wartości i bezwzględnie egzekwować wartości Naszego Świata. Tylko silna odpowiedź zatrzyma ekspansję islamskich ekstremistów.

Islam rozumie jedynie argument siły.

Tak udawało się współżyć z islamem od wieków. Od siedemnastego wieku - kiedy islam został zatrzymany pod Wiedniem, nie wynaleziono innej recepty na dżihad. Dziś, gdy islam czuje słabnięcie naszego świata, jego obezwładnienie i pustkę, rozpoczyna tradycyjna ekspansję. Tak ekspansja trwa od czasów Mahometa i bywała zatrzymywana jedynie orężem.

Krzyżowcy bronili Naszego Świata - dziś, wbrew pustej poprawności politycznej, musimy uznać ich za bohaterów Europy.

Szokujące? Więc wybierajcie: albo prawo szariatu na terenie całej Europy i jej przekształcenia, które po kilku stuleciach dadzą obraz taki jak dzisiejsze tereny dawnego Bizancjum, albo silna odpowiedź.

Twarda akcja, która ostudzi dżihad na kolejne lata.

Islam - jako wizja polityczna - jest totalitarny i nietolerancyjny. Jak zatem można tkwić ciągle w oparach multikulturowych złudzeń?!

Jeśli ktoś wymyśli inną, realna, odpowiedź na Paryż, kłaniam mu się w pas i wypluwam napisane tu słowa.

Kochajmy ludzi, szerzmy pokój, ale wobec wojny nie uciekajmy, nie chowajmy głów w piasek politycznej poprawności. Tchórzostwo zachęca do agresji.
Odpowiedzialność za tchórzostwo naszego pokolenia będą ponosić nasze dzieci, którym Koran będzie wtłaczany do głów.

Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku!

Witold Gadowski

Autor bloga

GADOWSKISI

Witold Gadowski

Wiadomości z kraju

więcej

Wiadomości ze świata

więcej
CS158fotoMINI

Czas Stefczyka 158/2018

PDF (16,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook