Publicystyka

Tak niszczą polskie rodziny na Zachodzie. Rodzice i dzieci muszą szukać schronienia w Polsce

Umieszczanie dzieci w rodzinach zastępczych na podstawie kłamliwych donosów oraz areszty dla niepokornych rodziców. W tle państwowe pieniądze za każde przejęte dziecko. Ujawniamy kulisy bulwersujących działań zachodnioeuropejskich urzędów ds. nieletnich. Jakimi metodami urzędy ds. nieletnich min. w Danii i Holandii rozbijają rodziny?

Do jakich czynów zmuszeni są zdesperowani rodzice przechwyconych przez system dzieci? Jak polskie małżeństwo mieszkające w Danii znalazło się w systemie rodzin stosujących przemoc wobec dzieci? Dlaczego ojciec oraz dzieci zmuszeni zostali do schronienia się w Polsce? Jak doszło do ucieczki do Polski holenderskiego okulisty wraz z dziećmi, za którym wystosowano europejski nakaz aresztowania? Jak w rzeczywistości wygląda opieka nad dziećmi przebywającymi w niektórych rodzinach zastępczych? „Magazyn śledczy Anity Gargas” w czwartek o 22:30 w TVP1.

ZWIASTUN:

Źródło: TVP/ Magazyn Śledczy Anity Gargas, Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij